Filter
Pirmosios pakopos Pathway programa
Naujoji Zelandija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Rasti 3 Geriausi Undergraduate Pathways Naujojoje Zelandijoje, 2019/2020

Bakalauro kursas skirtas studentams, kuriems reikia tobulinti anglų kalbos įgūdžius, kol jie gali būti sėkmingi tradicinėje studijų programoje. Įgyvendindami programą, jie daugiausia dėmesio skiria kursams raštu, skaitymui, kalbėjimui ir klausymui.

Naujoji Zelandija yra salų valstybė pietvakarinėje Ramiojo vandenyno. Šalis geografiškai apima dvi pagrindines landmasses - kad Šiaurės ir Pietų salų - ir daug mažesnių salų. Užsienio studentai turi turėti studento vizą ir pagrįstą grynųjų pinigų išleisti, kad būtų atlikti studijų kursą Naujosios Zelandijos pagrįstas švietimo įstaigos. Naujosios Zelandijos švietimo įstaigos informuos atitinkamas imigracijos institucijoms, jei studentas nustoja dalyvauti jų mokosi kursuose, kurie po to gali sustabdyti ar nutraukti šią studentas 's vizos. Švietimo įstaigos taip pat dažnai keičiasi šia lankomumo ir lankomumo duomenis elektroniniu būdu su kitų valstybinių tarnybų, atsakingų už mokinių pagalbą.

Susisiekti su universitetais Undergraduate Pathways Naujojoje Zelandijoje apie 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

ACG Pathways

Išskirtinai UP International College New Zealand, šis fondo programa rengia tarptautinius studentus atvykti į Oklando universiteto bakalauro laipsnį, užtikrindamas, kad j ... [+]

Ouklando universiteto Fondų studijų pažymėjimas kelia studentus Pathway į jų pasirinktą laipsnį Naujosios Zelandijos universitete.

Išskirtinai UP International College New Zealand, šis fondo programa rengia tarptautinius studentus atvykti į Oklando universiteto bakalauro laipsnį, užtikrindamas, kad jie ne tik atitiktų atvykimo reikalavimus, bet ir gerai pasirengę laipsnio lygio studijoms. Šis kursas yra sėkmės pagrindas.

Aucklando universiteto sertifikatas fondo studijose yra dėstomas UP International College universitete Auckland CBD centre, netoli viešojo transporto ir įvairių apgyvendinimo vietų.

Dalykai standartiniams viso metų studijų programoms... [-]
Naujoji Zelandija Auckland
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
6 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ACG Pathways

Ši Fondų studijų programa užtikrina, kad būsite pasirengę studijuoti pasirinktą bakalauro laipsnį Viktorijos universitete. Jums bus išmokyti reikalingos anglų kalbos, aka ... [+]

Velingtono fondo studijų programos Viktorijos universiteto dėsto tik "ACG Education".

Ši Fondų studijų programa užtikrina, kad būsite pasirengę studijuoti pasirinktą bakalauro laipsnį Viktorijos universitete. Jums bus išmokyti reikalingos anglų kalbos, akademinių žinių ir mokymosi įgūdžių, reikalingų norint pasiekti puikių rezultatų būsimose studijose.

Baigę programą, jums bus garantuotas vieta Viktorijos universitete. Šią programą pripažįsta ir visi kiti Naujosios Zelandijos universitetai.

Programa suteikia lankstumo 6, 8 ir 12 mėnesių kursų variantų (dviejų, trijų ar keturių terminų), atsižvelgiant į jūsų akademinį išsilavinimą ir anglų kalbos mokėjimą.... [-]

Naujoji Zelandija Wellington
Kovas 2020
Anglų
8 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ACG Pathways

AUT sertifikatas fondų studijose užtikrina, kad tarptautiniai studentai gali patenkinti įvažiavimo reikalavimus ir yra visiškai pasirengę išbandyti AUT studijų programą. ... [+]

AUT sertifikatas fondų studijose užtikrina, kad tarptautiniai studentai gali patenkinti įvažiavimo reikalavimus ir yra visiškai pasirengę išbandyti AUT studijų programą.

Sėkmingai užbaigus sertifikatą užtikrinsite, kad įeisite į AUT bakalauro programą. Sertifikatą taip pat pripažįsta visi kiti Naujosios Zelandijos universitetai.

Yra trys kursai: nuo 6 iki 12 mėnesių, keturios pradžios datos per metus - sausio, balandžio, liepos ir spalio mėnesiais. Mokymo programa apima naujausias specialistų žinių sritis, pagrindinį anglų kalbos mokymą ir savarankiško mokymosi įgūdžius.

„UP International College Campus“ yra Auckland City širdyje, netoli AUT pagrindinio universiteto, taip pat įvairių apgyvendinimo ir viešojo transporto galimybių.... [-]

Naujoji Zelandija Auckland
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
6 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba