Filter
Pirmosios pakopos Pathway programa
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti 4 Undergraduate Pathways. Menai

Bakalauro klasių kursai yra skirti stiprinti pasitikėjimą ir įgūdžius tarptautiniams studentams. Šios klasės yra koledžo kelionės pradžia. Tokios programos užbaigimas gali sėkmingai padėti studentams arčiau savo svajonių užsidirbti koledžo laipsnį.

Kas yra bakalauro meno kelias? Meno laipsnis gali apimti keletą skirtingų formų, įskaitant muziką, teatrą ar vaizduojamus menus, tokius kaip fotografija, tapyba ir skulptūra. Kai kurios programos leis studentams sudaryti meno apžvalgą, o kitos yra konkretesnės ir suprojektuotos taip, kad studentai galėtų dirbti žiniasklaidoje ir sukurti portfelį. Meno ir meno dailės istorija yra įprastos pamokos studijų pradžioje. Tada besimokantieji išskiria savo pageidaujamą pagrindą. Tie, kurie daugiausia muzikoje dažnai rašo ir atlieka savo muzikinius balus. Teatro studentai tobulina savo scenos buvimą, o piešiniai gali paimti aklas ir vaizduotę.

Meno laipsniai reikalauja kūrybiškumo, kurį sunku išmokti įgyti. Bakalauro laipsniai suteikia galimybę praktiškai taikyti kūrybinius dizainus struktūrizuotoje aplinkoje. Organizacija yra dar vienas svarbus įgūdis, kurį visi menininkai turi praktikuoti ir valdyti. Projekto užbaigimas nuo pat pradžios iki pabaigos paskatina studentų projektų valdymo įgūdžius.

Mokesčio už bakalauro studijų programą kaina pasikeičia. Į kainą įtakojantys veiksniai apima tai, kur pasaulyje yra programa, ir trukmė, per kurią reikia užbaigti visas klases.

Menų laipsniai paprastai yra labai universalūs už įprasto aktoriaus ar muzikanto ribų. Meno vadovas gali valdyti meno galeriją ar dirbti muziejuje. Grafikos dizaineriai gali dirbti savarankiškai arba kaip rinkodaros komandos dalis. Mados dizaineriai sukuria stilius, kuriuos kasdien valdo žmonės. Meno terapeutai sujungia meną ir gijimą dirbdami su neramus vaikais. Daugelis nori mokyti kitus apie savo meną dirbtuvėmis kaip mokyklos meno mokytojai ar kolegijoje.

Anksčiau suinteresuoti asmenys neturėjo galimybių užsidirbti laipsniais. Šiandien studentai iš viso pasaulio gauna koledžo kreditą naudodamiesi internetinėmis platformomis, įskaitant vaizdo paskaitas, telekonferencijas, diskusijų lentą ir nuotolinį testavimą. Norėdami pradėti, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

4 Rezultatai Menai

Drew University

Tarptautiniai vienerių metų menai paruošia jus įvesti kitą semestrą bakalauro studijų programą Drew University . Sėkmingai baigę Tarptautinius Pirmieji Metus ir patenkint ... [+]

Tarptautiniai vienerių metų menai paruošia jus įvesti kitą semestrą bakalauro studijų programą Drew University .

Sėkmingai baigę Tarptautinius Pirmieji Metus ir patenkinti universiteto reikalavimus bakalauriams studijoms, galite įstoti į trečiąsias bakalauro studijas Drew University ar keliuose gerai žinomuose JAV universitetuose. Progresavimas yra perėjimas nuo INTO programos į universitetinę studijų programą.

Studijų programos komponentai

4 semestras:

128 kreditų valandos programaNuo Pathway taikomos 64 kreditų valandos64 kreditų valandos, skirtos laipsniuiKurso ypatybėsPradėkite uždirbti kreditus į savo laipsnį, net jei neatitinka akademinių ir anglų kalbos reikalavimų tiesioginiam atvykimui.Gaukite papildomą paramą, kad galėtumėte sėkmingai per savo pirmuosius metus JAV universitete.Baigęs tą patį laiką kaip ir šalies studentai.Mažesni klasės dydžiai leidžia praleisti daugiau laiko su savo mokytojais.Plėtoti žinias ir įgūdžius savo laipsniui pasirinktu Pathway .Pagrindiniai dalyko faktaiKurso trukmė: 2-3 semestraiPradžios datos: 2019: sausio, gegužės, 2020 m. Rugpjūčio mėn.: Sausio mėn., GegužėMokesčiai: nuo 39 500 JAV doleriųKlasės valandos: 12-16 valandos per savaitęKlasės dydis: 20Apdovanojimas: ši " Pathway programa lemia daugybę meno sričių, įskaitant meną, meno istoriją, muziką ir teatrą.Kurso parinktys:4 semestro Pathway5 semestro PathwayPatekimo reikalavimaiAkademiniai reikalavimai: vidurinės mokyklos diplomas, kurio JAV ekvivalentas yra 2,5 GPA.Anglų kalbos reikalavimai: IELTS 5.0 arba TOEFL 50 arba lygiavertisAmžiaus reikalavimai: nuo 16 metų ir vyresni. Interviu reikia... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Madison
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 - 3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kensington and Chelsea College

Tai įdomi ir sudėtinga vienerių metų kursas bus pasiruošti taikant labai konkurencinga studijų kursus. Kursas susideda iš trijų dalių, kiekvieno pastato ant jūsų mokymosi ... [+]

Nepriklausomai nuo jūsų interesus ar ambicijas, siūlome įdomų asortimentą mados kursus mūsų specialistų departamentas, mokė specialistų mados profesionalams.

Mūsų puikus nuorodos, turinčių aukštąjį išsilavinimą mados ir tekstilės kursai Londono srityje reiškia, kad mes galime padėti jums pasirengti sėkmingai mados kurso taikymą.

Daugelis mūsų studentų progresavo į aukštojo mokslo, sėkmingai įkurti smulkų verslą, arba nuėjo dirbti mados industrijoje. Mes turime reputaciją aukštos kokybės pagamintos darbą, ir įėjimas į mūsų kursus dažnai konkurencinga.

Dirbame pradedantiesiems per į labai patyręs, siekiant, kad būtų kuo lankstesnės, kad patenkinti individualius poreikius. Priėmimas į visų mūsų mados kursų yra individualus interviu. Prireikus jūsų bus paprašyta pareikšti savo darbų pavyzdžius. Tuo interviu mes galime sukurti asmeninį studijų programą, atsižvelgdama į turimą savo esamus įgūdžius ir laiką.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
35 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
OCAD University

Kaip studentas OCAD University mokymąsi studijoje, nedidelių klasių dydžius ir buvimą Toronto centro centre, Kanadoje. Jūs turite prieigą prie moderniausių parduotuvių ir ... [+]

Undergraduate Pathways. Menai. Dailės menas OCAD University

Be dailės, vaizduojamojo meno, skaitmeninės žiniasklaidos ir dizaino, taip pat galite pasiimti gausius humanitarinių, verslo ir mokslo kursus. Derinys įgalina. Per jį jūs pradėsite pamatyti, padaryti, mąstyti ir daryti skirtingus dalykus. Jūs gaunate neįtikėtiną įžvalgą ir įgūdžius - viską, ko reikia, kad pasiektumėte pasaulį.

Naudodami „Fine Art“ programas galite ištirti:

AnimacijaMeno istorijaSpalva ir 2D dizainasKompiuterių kodavimasKūrybinis rašymasCurationBrėžinysAnglųGamybaPasaulinė vizualinė ir materialinė kultūraIliustracinės sąvokosVietinė skulptūraJuvelyriniai dirbiniaiGamta ir kultūraTapybaFotografijaFizinis skaičiavimasSpausdinimasTekstilėLaiko žiniasklaidaDėvimi menai... [-]
Kanada Toronto
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
HIC Hertfordshire International College

Mūsų gyvybinga kūrybinių menų mokykla siūlo įkvepiančią ir palaikančią aplinką, kurioje galite pradėti kelionę į kūrybinę karjerą. Mūsų filmus, žiniasklaidą, dizainą, viz ... [+]

Apžvalga

Mūsų gyvybinga kūrybinių menų mokykla siūlo įkvepiančią ir palaikančią aplinką, kurioje galite pradėti kelionę į kūrybinę karjerą. Mūsų filmus, žiniasklaidą, dizainą, vizualiųjų menų, muzikos ir meno terapijos kursus veda talentingi menininkai, patyrę dėstytojai ir pramonės ekspertai.

Mes padėsime jums sukurti kūrybišką smalsumą, paspaudę naujausias technologijas, įskaitant 3D spausdintuvus, judesio fiksavimo studiją, statybos ir drožybos dirbtuvę, juvelyrinių dirbinių suolus, garso valdymo patalpas, tamsias patalpas ir po gamybos.

Dizainas apima ir paliečia beveik kiekvieną mūsų kasdienio gyvenimo aspektą. Kaip dizaineris, jūsų kūrybiniai sprendimai nustatys „produktų“, kuriuos žmonės perka ir vartos kaip savo kasdienio gyvenimo dalį, formą, išvaizdą ir apimtį.... [-]

Jungtinė Karalystė Hatfield
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba