Filter
Pirmosios pakopos Pathway programa
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti 3 Undergraduate Pathways iš Kompiuterinis menas

Daugelis aukštojo mokslo programų turi tam tikras prielaidas. Kai kuriems studentams gali būti sunku įvykdyti šiuos reikalavimus, ypač jei jie ketina studijuoti kitoje šalyje. Įstojimas į bakalauro studijas yra vienas iš būdų, kuriuo studentai gali įgyti pagrindines žinias, kurių jie turi norėdami patekti į jų pasirinktą programą.

Kas yra kompiuterių kūrybos kelias? Šio tipo programa paprastai naudoja kompiuterinius kursus, kad padėtų studentams geriau suprasti užsienio kalbą. Kursai dažnai apima tokias temas kaip grafinis dizainas, iliustracija ir specialieji efektai. Studentai taip pat gali studijuoti dizainą, vizualinę kūrybą, piešinį ir animaciją, kad suteiktų jiems daugiau suapvalintų meniškumo žinių. Programa netgi gali apimti klasę kompiuterių moksle.

Baigę bakalauro studijas, žmonės paprastai ugdo kūrybinius įgūdžius, kurie gali padėti jiems sukurti unikalų dizainą, kad būtų galima tobulinti savo karjerą. Kompetencija kompiuterinėje srityje dažnai yra naudinga ir gali netgi paskatinti didesnes darbo užmokestis. Problemų sprendimo įgūdžiai gali padėti programos dalyviams išspręsti dizaino problemas, taip pat padėti jiems savo asmeniniame gyvenime.

Bakalauro studijų programos kaina universitetuose yra labai skirtinga. Mokyklos vieta ir jos mokestinės išlaidos dažnai turi tiesioginį poveikį bendroms išlaidoms.

Kompiuterinių menų fonas dažniausiai suteikia žmonėms galimybę užsiimti daugybe įdomių karjeros. Darbai, kaip mados dizaineriai ar menininkai, yra populiarios galimybės, o kitos - mokytojai. Galimos karjeros kaip grafikos dizaineriai. Daugelis studentų randa darbą kaip animatoriai ar iliustratoriai, o kai kurie netgi pasirenka dirbti kaip interneto dizaineriai. Pozicijos kaip vizualinio efekto inžinieriai taip pat gali būti pasirinkimas.

Daugelis studentų negali lankytis klasėje universitete dėl vietos ar neramus asmeninio gyvenimo. Visiems vienodos prieigos prie aukštojo mokslo suteikimo visame pasaulyje mokyklos siūlo ne tik individualias klases, bet ir internetines programas. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Kompiuterinis menas

The Manchester College

Kurso tikslas parengti studentus su kūrybinių įgūdžių, reikalingų dirbti žiniasklaidos makiažo pramonėje. ... [+]

Kas makiažas ARTISTRY (specialieji efektai kelias ir mada Žiniasklaida ir kelias) fondas laipsnis kursas apie?

Makiažas artistiškumas su mados ir žiniasklaidos programa yra skirta pasiūlyti besimokančiajam galimybę įgyti patirties ir žinių dirba kaip makiažo menininko ruošiant tiesiogiai darbo ar tolesnių studijų turtus. Žinoma yra keletas pagrindinių modulių besivystančių pagrindinius įgūdžius asortimentą ir atributus, norint tapti sėkminga makiažo menininkas. Šie moduliai yra toliau atliktų pagal mados ir žiniasklaidos, kuriems specialisto kelią modulius.

Kurso tikslas parengti studentus su kūrybinių įgūdžių, reikalingų dirbti žiniasklaidos makiažo pramonėje. Kurso turinys skatina studentus kurti novatorišką idėjų vaizdiniai, tyrinėti kūrybiškumą ir nuorodą į žiniasklaidos makiažo pramonės poreikius. Žinoma, bus parengti studentus įsitraukti ir dirbti meno praktikų visoje įvairių meno makiažas, įskaitant televizijos ir žiniasklaidos aplinkoje, teatro ir fotografijos įvairiuose sektoriuose, taip pat rengiant juos būti nepriklausomas specialistas / paties menininko. ... [-]

Jungtinė Karalystė Manchester
Rugpjūtis 2020
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Manchester College

Programa yra sukurta siekiant suteikti studentams, kurie sėkmingai baigė pamatų laipsnį, arba panašų kursą makiažo, galimybę gauti su pagyrimu laipsnis apdovanojimas. ... [+]

Kas makiažas ARTISTRY ir efektai (specialieji efektai kelias ir mada Žiniasklaida ir kelias) kursas apie?

Programa yra sukurta siekiant suteikti studentams, kurie sėkmingai baigė pamatų laipsnį, arba panašų kursą makiažo, galimybę gauti su pagyrimu laipsnis apdovanojimas.

Žinoma yra keletas pagrindinių modulių, skirtų pratęsti pagrindinius įgūdžius, savybes ir iš anksto techninę gebėjimus pakeitimo makiažo transformacijos meno diapazone. Šie moduliai yra papildomi mados ir žiniasklaidos specialistų modulių.

Kurso tikslas gaminti profesionalius makiažo menininkų, kurie yra įrengti su visais įgūdžių, leidžiančių prisitaikyti ir reaguoti į sudėtingas poreikius makiažo pramonėje. ... [-]

Jungtinė Karalystė Manchester
Rugpjūtis 2020
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
HIC Hertfordshire International College

1 Mokykla Jungtinėje Karalystėje animacijai ... [+]

Apžvalga

# 1 Mokykla Jungtinėje Karalystėje animacijai

Hertfordšyro universiteto novatoriškos animacijos programos visame pasaulyje pripažįstamos kaip viena iš geriausių, pasigiriančių studentų, turinčių išskirtinių talentų, remiama pirmos klasės dėstytojų komanda, turinti ilgametę profesinę patirtį.

Studentai gali naudotis pramonės standartais, įskaitant naują „Motion Capture“ studiją. Universiteto investicijos į technologijas leidžia studentams nuolat atnaujinti žinias, reikalingas pramonei.

1 etapas: Universiteto fondas 2, 3 etapas Animacija

Šiems kursams turėsite parodyti ankstesnio darbo įrodymus per portfelį.

BA (Hons) 2D animacija ir skaitmeninė laikmena... [-]

Jungtinė Karalystė Hatfield
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba