Filter
Pirmosios pakopos Pathway programa
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visus Undergraduate Pathways, Klasikinės studijos

Kai studentams trūksta reikalingos anglų kalbos, kad jie galėtų būti sėkmingai baigę studijų programą, jie gali užsiregistruoti bakalauro studijų programoje. Kandidatai užsiima klasėmis, susijusiomis su būsimu laipsniu, taip pat skaitymo, rašymo, kalbėjimo ir klausymo kursus.

Turėti žinių apie save ir savo namus per dvi kultūros bendruomene, mes turime žinoti apie visuomenes, kurios turi geležies iš už pasaulį, kuriame mes laikytis žemės. Klasikinė dalykai yra visuomenės, vietovės ir svarbiausias įvykis klasikinės platų pasaulį tyrimas ir kaip jie įtakoja dabartinę visuomenę.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais Undergraduate Pathways apie Klasikinės studijos apie 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Klasikinės studijos

Drew University

Jei jau baigėte kolegijos ar universiteto lygio kursus ir norite perkelti į Drew University , jums reikia 2 semestrų bakalauro studijų perkėlimo programos (UTP). Prieš pr ... [+]

Jei jau baigėte kolegijos ar universiteto lygio kursus ir norite perkelti į Drew University , jums reikia 2 semestrų bakalauro studijų perkėlimo programos (UTP). Prieš pradėdami programą, gausite perkeliamų kreditų įvertinimą savo laipsniui.

Ar jūs gavote 30 kreditų ar daugiau iš kitos kolegijos ar universiteto? 2 semestro UTP suteikia individualų kelią, norint gauti savo bakalauro laipsnį Drew'e. Jūs nesikartosite kursinių darbų ir gausite papildomą akademinę, kalbinę ir kultūrinę paramą, kad padėtų jums įgyti aukštąjį išsilavinimą Liberalų meno universitete. Ši programa turi dvi pradžios datas: Fall ir Spring.

Kurso ypatybėsKreditų perkėlimas iš kolegijos ar universiteto lygio klasių į savo laipsnįIndividuali universitetinių kreditų kursų programaGarantuojamas progresavimas į bet kurią bakalauro studijų programą, kai sėkmingai baigsite savo UTP George Mason universitete, Drew University , Kolorado valstijos universitete arba Oregono valstybiniame universitete.Akademinis patarimas visoje programoje, įskaitant progresavimo ir studentų sėkmės patarėjusStipendijos nuo $ 1000- $ 15.000, skiriamos per metus kvalifikuotiems studentams. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į INTO atstovąPagrindiniai dalyko faktaiKurso trukmė: 2 semestraiPradžios datos: 2019 m. Rugpjūčio mėn .; 2020 m. Sausio mėnMokesčiai: nuo 39 500 JAV doleriųKlasės valandos: 12-16 valandos per savaitęKlasės dydis: 20Apdovanojimas: Ši programa " Pathway " suteikia Drew University bakalauro laipsnį.Kurso parinktys: 4-semestro Pathway .Patekimo reikalavimaiAkademiniai reikalavimai: ne mažiau kaip 30 koledžų / universitetų kreditų. Vidurinio mokslo diplomas, kurio JAV ekvivalentas yra 2,5 GPA.Anglų kalbos reikalavimai: TOEFL 60 (11 minimalių pratęsimų), IELTS 5,5 (minimalus 5,0 tarpinis rezultatas), PTEA 44, Slaptažodžio bendrasis lygis 6 arba IELA 162 (154 minimalūs tarpiniai skaičiavimai).Amžiaus reikalavimai: nuo 16 metų ir vyresni. Interviu reikia... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Madison
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba