Filter
Pirmosios pakopos Pathway programa
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visus 2 Undergraduate Pathways. Fizika

Studentams, kuriems prieš priimant į bakalauro laipsnį reikia tobulinti antrosios kalbos įgūdžius, magistrantūros programa gali būti geras pasirinkimas. Šie kursai siūlo intensyvų kalbos mokymą ir akademines klases koledžo kreditams. Taigi studentai yra pasirengę tolesniam studijoms ar karjerai.

Studentai gali paklausti: "Kas yra fizikos bakalauro kelias?" Ši programa, be kalbos gebėjimų stiprinimo, skirta padėti studentams išmokti pritaikyti mokslinę metodiką į kasdienes problemas. Jie gali užsiimti klasėmis skaičiuojant, chemijai, klinikinėms laboratorijoms, magnetikams ir klasikinei mechanikai. Taip pat gali būti mokslinių tyrimų galimybių.

Įstojus į fizikos bakalauro studijas, studentai gali įgyti įvairiausių įgūdžių. Jie gali išmokti kritiškai mąstyti ir kūrybiškai spręsti problemas. Jie taip pat gali tapti veiksmingais organizatoriais. Tai yra naudingi įgūdžiai, neatsižvelgiant į jų galimą karjeros kelią.

Kiekviena mokykla nustato savo mokymosi kursus. Todėl kiekvienai institucijai bus skiriamos išlaidos bakalauro studijoms fizikoje. Kiti veiksniai, pavyzdžiui, mokyklos vieta, taip pat turi įtakos kainai. Studentai turėtų atidžiai išnagrinėti kiekvieną programą, kad nustatytų, kuris iš jų geriausiai atitinka jų poreikius.

Baigę bakalauro studijas fizikoje, studentai gali būti pasirengę tolesniam bakalauro arba karjeros studijoms. Galimos darbo vietos yra duomenų analitikas, laboratorijos technikas, projektavimo inžinierius, programų inžinierius ir greitintuvo operatorius. Jie taip pat gali pasirinkti įeiti į švietimo sritį ir tapti universiteto aukštųjų mokyklų mokytojais ar laboratorijų mokslininkais. Karinių mokslinių tyrimų projektų techninės srities specialistai yra vyriausybės pareigybės. Šios darbo vietos reikalauja aukšto lygio saugumo patikimumo.

Fizikos bakalauro studijas siūlo universitetai ir koledžai, įsikūrę visame pasaulyje. Mokiniams, kurie gyvena atokiose vietovėse, daugelis mokyklų teikia internetinius kursus. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Fizika

HIC Hertfordshire International College

Kai kuriose JK geriausiose mokymo įstaigose, mūsų mokykloje yra planetariumas ir visiškai įrengtos bakalauro laboratorijos, o mūsų Bayfordbury observatorija yra pripažint ... [+]

Apžvalga

Kai kuriose JK geriausiose mokymo įstaigose, mūsų mokykloje yra planetariumas ir visiškai įrengtos bakalauro laboratorijos, o mūsų Bayfordbury observatorija yra pripažinta viena geriausių Jungtinėje Karalystėje.

Jums bus mokomi išskirtiniai matematikai ir mokslininkai, jie turės puikių galimybių praktiškai įgyvendinti savo įgūdžius, įskaitant ilgametę darbo vietą JK ar užsienyje ir bendradarbiauti su mūsų pramonės partneriais naujoviškų naujų projektų srityje. Mūsų žinomi tyrimai apima galaktikų ir juodųjų skylių astrofiziką, kvantinę kompiuteriją ir klimato kaitą.

1 etapas: Universiteto fondas 2, 3 etapas Pathway">Fizika, astronomija ... [-]
Jungtinė Karalystė Hatfield
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of New Hampshire Global Student Success Program

Inžinerijos ir fizinių mokslų kolegija yra pasaulinės klasės koledžas, turintis aukščiausio lygio mokslinius tyrimus aplinkosaugos, kosminės mokslo ir inžinerijos program ... [+]

Inžinerijos ir fizinių mokslų kolegija yra pasaulinės klasės koledžas, turintis aukščiausio lygio mokslinius tyrimus aplinkosaugos, kosminės mokslo ir inžinerijos programose. "UNH Global Student Success Program" teikia kursus, lygiaverčius 1-ąjį UNH bakalauro laipsnį.

Programos privalumai:New Hampshire universiteto studentas nuo pirmos dienosNeleidžiama atvykti į SAT ar ACTGauti akademinius kreditus pagal savo UNH laipsnįMažos klasės dydžiai ir papildoma studentų paramaLaipsnio programos komponentai

Bakalauro laipsnis GSSP: 3 semestrai

Bakalauro laipsnis GSSP: 2 semestraiProgramos informacija

Įėjimo reikalavimai:

Žr. "Academic" ir "English" įėjimo reikalavimus ( www.unhglobal.com/admissions-requirements ).... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Durham
Susisiekti su mokykla
Anglų
2 - 3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba