close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti visus Undergraduate Pathways. Fizika

Studentams, kuriems prieš priimant į bakalauro laipsnį reikia tobulinti antrosios kalbos įgūdžius, magistrantūros programa gali būti geras pasirinkimas. Šie kursai siūlo intensyvų kalbos mokymą ir akademines klases koledžo kreditams. Taigi studentai yra pasirengę tolesniam studijoms ar karjerai. Studentai gali paklausti: "Kas yra fizikos bakalauro kelias?" Ši programa, be kalbos g… Skaityti daugiau

Studentams, kuriems prieš priimant į bakalauro laipsnį reikia tobulinti antrosios kalbos įgūdžius, magistrantūros programa gali būti geras pasirinkimas. Šie kursai siūlo intensyvų kalbos mokymą ir akademines klases koledžo kreditams. Taigi studentai yra pasirengę tolesniam studijoms ar karjerai.

Studentai gali paklausti: "Kas yra fizikos bakalauro kelias?" Ši programa, be kalbos gebėjimų stiprinimo, skirta padėti studentams išmokti pritaikyti mokslinę metodiką į kasdienes problemas. Jie gali užsiimti klasėmis skaičiuojant, chemijai, klinikinėms laboratorijoms, magnetikams ir klasikinei mechanikai. Taip pat gali būti mokslinių tyrimų galimybių.

Įstojus į fizikos bakalauro studijas, studentai gali įgyti įvairiausių įgūdžių. Jie gali išmokti kritiškai mąstyti ir kūrybiškai spręsti problemas. Jie taip pat gali tapti veiksmingais organizatoriais. Tai yra naudingi įgūdžiai, neatsižvelgiant į jų galimą karjeros kelią.

Kiekviena mokykla nustato savo mokymosi kursus. Todėl kiekvienai institucijai bus skiriamos išlaidos bakalauro studijoms fizikoje. Kiti veiksniai, pavyzdžiui, mokyklos vieta, taip pat turi įtakos kainai. Studentai turėtų atidžiai išnagrinėti kiekvieną programą, kad nustatytų, kuris iš jų geriausiai atitinka jų poreikius.

Baigę bakalauro studijas fizikoje, studentai gali būti pasirengę tolesniam bakalauro arba karjeros studijoms. Galimos darbo vietos yra duomenų analitikas, laboratorijos technikas, projektavimo inžinierius, programų inžinierius ir greitintuvo operatorius. Jie taip pat gali pasirinkti įeiti į švietimo sritį ir tapti universiteto aukštųjų mokyklų mokytojais ar laboratorijų mokslininkais. Karinių mokslinių tyrimų projektų techninės srities specialistai yra vyriausybės pareigybės. Šios darbo vietos reikalauja aukšto lygio saugumo patikimumo.

Fizikos bakalauro studijas siūlo universitetai ir koledžai, įsikūrę visame pasaulyje. Mokiniams, kurie gyvena atokiose vietovėse, daugelis mokyklų teikia internetinius kursus. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
HIC Hertfordshire International College
Hatfield, Jungtinė Karalystė

Kai kuriose JK geriausiose mokymo įstaigose, mūsų mokykloje yra planetariumas ir visiškai įrengtos bakalauro laboratorijos, o mūsų Bayfordbury observatorija yra pripažinta vie ... +

Kai kuriose JK geriausiose mokymo įstaigose, mūsų mokykloje yra planetariumas ir visiškai įrengtos bakalauro laboratorijos, o mūsų Bayfordbury observatorija yra pripažinta viena geriausių Jungtinėje Karalystėje. -
Pirmosios pakopos Pathway programa
Dieninės
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia