Filter
Pirmosios pakopos Pathway programa
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 Undergraduate Pathways iš Ekonomika

Tarptautiniai studentai, norintys mokytis anglų kalbos ir rengti bakalauro laipsnį, gali užsiregistruoti bakalauro studijų programoje. Studentai paprastai randa kelių programas per JAV kolegijos ar universiteto filialų mokyklą. Kai programa baigta, mokslininkams paprastai suteikiamas "sąlyginis priėmimas" į JAV mokyklą, kad būtų baigtas jų laipsnis.

Kas yra bakalauro ekonomikos kelias? Tie, kurie nori siekti ekonomikos laipsnio, sužinos, kaip įvairūs subjektai, nuo individų ir namų ūkiai iki įmonių ir vyriausybių, valdo išteklius. Šie ištekliai viršija pinigus ir gali apimti pagamintas prekes ir nedarbo lygį. Norėdami atlikti šių rinkų analizę, kursiniai darbai orientuojasi į taikomąją matematiką, pavyzdžiui, statistiką ir darbo ekonomiką. Taip pat pabrėžiama ekonominių sistemų ir ekonominių teorijų istorija.

Studentai dažnai baigia tam tikrą įgūdžių rinkinį, reikalingą sėkmei ekonomikos srityje. Ekonomistų programos taip pat dažnai suteikia stiprių problemų sprendimo įgūdžių, todėl studentai gali pateikti pagrįstas rekomendacijas. Besimokantieji taip pat įgijo analitinių įgūdžių, norėdami geriau suprasti jų atskleidžiamus duomenis. Be to, komunikacija yra išmoktas įgūdis, nes ekonomistai yra raginami paaiškinti sudėtingas idėjas.

Tai trunka apie metus, norint baigti bakalauro studijų programą. Nesvarbu, ar studentas lanko visą arba ne visą darbo dieną, gali pakeisti tą tvarkaraštį. Mokymas priklauso nuo mokyklos, kurioje ji yra, ir ar ji yra privati ​​ar vieša. Palyginkite mokyklas ir kainas, kad rastumėte tinkamiausią.

Profesionalios galimybės yra gausios kvalifikuotų ekonomistų. Daugelis žmonių gali rasti darbo vietų kaip ekonominiai patarėjai tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuje, padėti bankams ir kitoms finansinėms institucijoms planuoti ateities augimą arba patarti vyriausybės vadovams, kaip geriausiai valdyti ekonominę politiką. Kai kurie absolventai gali nuspręsti tapti buhalteriais, užtikrinant, kad bendrovės liktų biudžete ir išmintingai išleistų. Kiti gali nuspręsti dirbti bendrovės kompensacijų ir išmokų skyriuje, analizuojant, kaip darbuotojai moka už darbą, kurį jie atlieka.

 

Visi, kurie nori susipažinti su ekonomikos bakalauro laipsniu, ras galimybę užsienyje įsikūrusiose mokyklose visame pasaulyje, taip pat internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Ekonomika

University of East Anglia

... [+]

Undergraduate Pathways iš Ekonomika. [-]
Jungtinė Karalystė Norwich
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
9 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The College, Swansea University

Vadovybė yra apie sprendimų priėmimą ir visų žmonių naudojimą visuose lygmenyse visose organizacijose. „Swansea“ verslo vadyba ir ekonomika suteikia daugybę pagrindinių d ... [+]

Vadovybė yra apie sprendimų priėmimą ir visų žmonių naudojimą visuose lygmenyse visose organizacijose. „Swansea“ verslo vadyba ir ekonomika suteikia daugybę pagrindinių dalykų, taip pat daug specialybių ar specialistų, sukurdama akademiškai naudingą mokymosi patirtį, kuri suteikia puikų pagrindą įvairioms karjeroms.

Pagrindiniai bruožai

The College, Swansea University teikia mokymą mažesnėse grupėse, su individualizuotu ir palaikančiu švietimo filosofija, skatinančia studentus pasiekti maksimalų akademinį potencialą. Visi kursai yra pasirenkami pasirinkus pradžios datas ir trukmę, priklausomai nuo jūsų kvalifikacijos ir anglų kalbos mokėjimo.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
1 - 4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of New Hampshire Global Student Success Program

Labai vertinamos bakalauro studijos Peter T. Pauliaus verslo kolegijoje ... [+]

Labai vertinamos bakalauro studijos Peter T. Pauliaus verslo kolegijoje

Programos privalumai:New Hampshire universiteto studentas nuo pirmos dienosNeleidžiama atvykti į SAT ar ACTGauti akademinius kreditus pagal savo UNH laipsnįMažos klasės dydžiai ir papildoma studentų paramaLaipsnio programos komponentai

Bakalauro laipsnis GSSP: 3 semestrai

Bakalauro laipsnis GSSP: 2 semestrai

Įėjimo reikalavimai: Informacija apie programąŽr. "Academic" ir "English" įėjimo reikalavimus ( www.unhglobal.com/admissions-requirements ).

128 kreditų valandos programa, atėmus 36 kreditų valandų, taikomų bakalauro studijų programoje GSSP = 92 kredito valandos, kad liktų laipsnį... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Durham
Susisiekti su mokykla
Anglų
2 - 3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba