Filter
Pirmosios pakopos Pathway programa
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti 5 Undergraduate Pathways iš Dizaino studijos

Bakalauro studijų programa leidžia studentams tobulinti savo antrosios kalbos įgūdžius, kai lanko studijas kitoje šalyje. Tokiu būdu jie gali priimti antrosios kalbos mokėjimo egzaminus, kuriuos mokyklos gali reikalauti.

Koks yra bakalauro studijų planas? Ši programa paprastai moko dalyviams įgūdžių, reikalingų sukurti unikalius produktus su intriguojančiu išvaizda. Nesvarbu, ar privatusis ar viešasis sektorius, dizaineriai gali pritaikyti inovacijas ir kūrybiškumą protingais būdais spręsti problemas ar kurti naujus sprendimus. Priklausomai nuo to, ar studentai yra mados dizaino, grafinio dizaino, pramoninio dizaino ar interjero dizaino, bakalauro kelias dažnai apima tokias klases, kaip piešimas, kompozicija, metalo apdirbimas ar spalvų tyrimai.

Dizainas gali suteikti daugelio įgūdžių, naudingų neakademiniame pasaulyje, kad padėtų studentams siekti ateities karjeros. Tai gali būti fotografijos sudėtis ir dizaino pagrindai, taip pat galimybė vienu metu valdyti kelis projektus.

Bakalauro kursų išlaidos gali skirtis priklausomai nuo mokyklos, vietos ir studento. Dauguma studentų užtrunka vieną ar tris semestrus, kad užbaigtų programą.

Dalyvaudami dizaino studentų kelyje, dalyviai gali atidaryti įvairias duris daryti įvairias galimybes. Profesijose gali būti grafinio dizainerio, fotografo, interjero dizainerio, meno vadovas, mados dizainerio, multimedijos dailininko, animatoriaus, mados fotografo, naudotojo patirties kūrėjo, aukščiausio lygio interneto svetainės kūrėjo, reklamos vadybininkas ar baldų restauratorius. Dizainas taip pat suteikia galimybę prisitaikyti prie bet kokios karjeros darbo vietos, nesvarbu, ar tai kabinos ar kampo biuras.

Nesvarbu, kur gyvenate šiame pasaulyje, turite galimybę imtis bakalauro studijų programos. Universitetai iš viso gali pasiūlyti šiuos kursus, tačiau, jei jie nėra jūsų vietovėje, jūs taip pat galite rasti internete per e-kursą. Ši parinktis gali būti prieinama ir paprasta. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

5 Rezultatai Dizaino studijos

Suffolk University

Tarptautiniai "One Year in Visual Arts" paruošia jus įvesti kitą semestrą bakalauro studijų programoje Suffolk University . Sėkmingai baigę Tarptautinius Pirmieji Metus i ... [+]

Tarptautiniai "One Year in Visual Arts" paruošia jus įvesti kitą semestrą bakalauro studijų programoje Suffolk University .

Sėkmingai baigę Tarptautinius Pirmieji Metus ir patenkinti universiteto reikalavimus absolventų priėmimo, galite įvesti savo kitą semestrą bakalauro studijų Suffolk University . Šis perėjimas iš INTO Safolko programos į universitetinę studijų programą vadinamas progresavimu.

Studijų programos komponentai

2 semestras:

124 kredito valandos programaNuo Pathway taikomos 18-22 kredito valandos102-106 kreditų valandos, skirtos laipsniui

1 semestras:

124 kredito valandos programaNuo Pathway taikomos 9-13 kredito valandos112-115 kreditų valandų likusį laipsnįKurso ypatybėsPradėkite uždirbti kreditus į savo laipsnį, net jei neatitinka akademinių ir anglų kalbos reikalavimų tiesioginiam atvykimui.Gaukite papildomą paramą, kad galėtumėte sėkmingai per savo pirmuosius metus JAV universitete.Baigęs tą patį laiką kaip ir šalies studentai.Mažesni klasės dydžiai leidžia praleisti daugiau laiko su savo mokytojais.Plėtoti žinias ir įgūdžius savo laipsniui pasirinktu Pathway .Pagrindiniai dalyko faktaiKurso trukmė: 1-3 semestraiPradžios datos: 2019: rugpjūčio mėnMokesčiai: nuo 22 970 JAV doleriųKlasės valandos: 12-16 valandos per savaitęKlasės dydis: 18Apdovanojimas: ši " Pathway programa Pathway universiteto dailės, grafinio dizaino ar interjero dizaino Suffolk University .Kurso parinktys:1-semestro Pathway2-semestro Pathway3 semestro PathwayPatekimo reikalavimai... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Boston
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 - 3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Ar neturite balo, kurį reikia įvesti norimą programą? Reikia atlikti tam tikrus dalykus ar kitas prielaidas, pvz., Portfelį? Jei atsakymas yra „taip“, prisijunkite prie m ... [+]

Kodėl verta studijuoti?

Fondo studijos leidžia jums sutelkti dėmesį į jus dominančias sritis, tuo pat metu tobulindami akademinius įgūdžius palaikančioje aplinkoje.

Studijuokite savo tempu

Fondo studijos siūlo dvi pradines datas per metus, kad galėtumėte pasirinkti jums tinkamą laiką.

Parama ir individualus dėmesys

Mūsų mokytojai ir pagalbinis personalas, kai tik pradėsite, teikia patarimus, konsultacijas, paramą ir individualų dėmesį.

Mentorystė ir socialinė veikla

Mūsų pirmoji 30 dienų programa suteiks jums paramą, patarimus ir patikinimą, kai įsikursite į savo naują namą Melburne. Mes taip pat siūlome įvairias socialines veiklas, kad padėtų jums susirasti draugų ir prisitaikyti prie naujos aplinkos.... [-]

Australija Melbourne
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University CEU - Cardenal Herrera

Pramoninis dizainas yra disciplina, susijusi su visų mus supančių prekių kūrimu ir plėtra. Jei turite klausos protą, jei kada nors susimąstėte, kodėl objektas buvo pagami ... [+]

Mokymasis CEU UCH reiškia universiteto pasirinkimą, kuris skiriasi tiek „ką“, tiek „kaip“. Mes siūlome patirties ir naujovių derinį. Tai yra iš tikrųjų tarptautinis ir dar stiprios vietos šaknys. Trumpai tariant, mes galime Jums pasiūlyti viską, ko reikia, kad būtumėte tai, ko norite.

Kas mus daro kitaip?

1. Dvikalbis mokymas

Jei norite mokytis tiek anglų, tiek ispanų kalbomis ir sustiprinti savo būsimą profesinį profilį, galite mokytis pirmųjų studijų metų anglų kalba ir tada baigti likusį laipsnį ispanų kalba. Tam tikri mokymosi maršrutai atitinka skirtingus poreikius:

Studentams, kurie nėra gimtoji ispanų kalba: pirmųjų metų studijų programa yra visiškai anglų kalba, išskyrus 18 ECTS kreditų (kuriuos atliksite antrus metus). Vietoj šių 18 ECTS kreditų per pirmuosius metus, jūs gausite ispanų kalbos modulį, kuris padės Jums pasiruošti studijoms ispanų kalba.Vietiniams ispaniškai kalbantiems studentams: pirmųjų metų studijų programa yra visiškai anglų kalba, išskyrus 18 ECTS kreditų, kurie bus vykdomi ispanų kalba.... [-]
Ispanija Moncada
Susisiekti su mokykla
Anglų,Ispanų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
LBIC London Brunel International College

„Brunel“ dizainas užima antrą vietą Londone ir 5-ajame Jungtinėje Karalystėje („Complete University Guide 2018“). Šiuo Pathway gausite įgūdžių ir žinių apie pagrindines s ... [+]

„Brunel“ dizainas užima antrą vietą Londone ir 5-ajame Jungtinėje Karalystėje („Complete University Guide 2018“). Šiuo Pathway gausite įgūdžių ir žinių apie pagrindines sąvokas, reikalingas suprasti 2D dizainą, 3D dizainą, specialistų projektavimo projektą ir techninį projektą. Su sparčiai kintančiu dizaino pažangos tempu, jūs patirsite mokymąsi tiek individualiu, tiek grupės lygmeniu.

Jūsų Pathway į Brunelio universitetą Londone

Mokesčiai2019 m

Rugsėjis yra vienintelis turimas ES studentų, kurie kreipiasi dėl studentų finansų paskolos, suvartojimas.

Visi LBIC kursų mokesčiai gali būti peržiūrimi; atkreipkite dėmesį, kad šie mokesčiai yra tik vadovas ir gali būti keičiami.... [-]

Jungtinė Karalystė Uxbridge
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Hague Pathway College

Hagos Pathway koledžo tarptautinio fondo metai inžinerijos ir technologijų srityje padės jums sėkmingai įgyvendinti THUAS anglų kalbos mokymus, inžinerijos ir technologij ... [+]

Apžvalga

Hagos Pathway koledžo tarptautinio fondo metai inžinerijos ir technologijų srityje padės jums sėkmingai įgyvendinti THUAS anglų kalbos mokymus, inžinerijos ir technologijų bakalauro programas. THUAS ekspertų dėstytojai ir pramonės lyderiai išmokys jus, kaip sukurti pažangius inžinerinius ir technologinius sprendimus, kad būtų patenkinti šiandienos iššūkiai įvairiose srityse ir pramonės šakose.

1 etapas: Tarptautinis fondas

Tarptautinius fondo metus sudaro šie moduliai ir terminai:

1 modulis - anglų kalba

Terminas 1

EB

Terminas 2

EB

3 terminas

EB

Anglų

10

Anglų

10

Anglų... [-]

Olandija The Hague
Susisiekti su mokykla
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba