Filter
Pirmosios pakopos Pathway programa
Australija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti 2 geriausias Undergraduate Pathways Australijoje. 2019/2020

Bakalauro kursas skirtas studentams, kuriems reikia tobulinti anglų kalbos įgūdžius, kol jie gali būti sėkmingi tradicinėje studijų programoje. Įgyvendindami programą, jie daugiausia dėmesio skiria kursams raštu, skaitymui, kalbėjimui ir klausymui.

Australija turi subsidijuojamas aukštąjį mokslą studentų, siekiančių bakalauro laipsnį. Jie taip pat paskolos ir dotacijos, skirtos magistrantūros studentams. Aukštoji prasideda bakalauro laipsnį lygiu daktaro laipsnį siūlomų bet kurios studijų srityje.

Prašyti daugiau informacijos apie Undergraduate Pathways Australijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Ar neturite balo, kurį reikia įvesti norimą programą? Reikia atlikti tam tikrus dalykus ar kitas prielaidas, pvz., Portfelį? Jei atsakymas yra „taip“, prisijunkite prie m ... [+]

Undergraduate Pathways Australijoje ir 2019/2020. Kodėl verta studijuoti?

Fondo studijos leidžia jums sutelkti dėmesį į jus dominančias sritis, tuo pat metu tobulindami akademinius įgūdžius palaikančioje aplinkoje.

Studijuokite savo tempu

Fondo studijos siūlo dvi pradines datas per metus, kad galėtumėte pasirinkti jums tinkamą laiką.

Parama ir individualus dėmesys

Mūsų mokytojai ir pagalbinis personalas, kai tik pradėsite, teikia patarimus, konsultacijas, paramą ir individualų dėmesį.

Mentorystė ir socialinė veikla

Mūsų pirmoji 30 dienų programa suteiks jums paramą, patarimus ir patikinimą, kai įsikursite į savo naują namą Melburne. Mes taip pat siūlome įvairias socialines veiklas, kad padėtų jums susirasti draugų ir prisitaikyti prie naujos aplinkos.... [-]

Australija Melbourne
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Queensland University of Technology

Mūsų akademinių programų asortimentas yra skirtas pasiruošti patenkinti jūsų patvirtinto QUT kurso atvykimo reikalavimus. Jūs taip pat galėsite susipažinti su Australijos ... [+]

Apžvalga

Mūsų akademinių programų asortimentas yra skirtas pasiruošti patenkinti jūsų patvirtinto QUT kurso atvykimo reikalavimus. Jūs taip pat galėsite susipažinti su Australijos gyvenimu ir universitetų kultūra.

Fondo programos

Mūsų fondo programos gali padėti jums pasiruošti QUTIC diplomo programai arba QUT bakalauro laipsniui po 11 arba 12 laipsnio vidurinės mokyklos (ar lygiavertės), priklausomai nuo jūsų mokyklos. Ši programa taip pat padės jums atitikti akademinius ir anglų kalbos reikalavimus.

Priklausomai nuo jūsų akademinio lygio, galite prisijungti prie vienos iš mūsų fondų programų:

Standartinė fondo programaIšplėstinė fondo programa... [-]
Australija Brisbane
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
1 - 2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba