Filter
Pirmosios pakopos Pathway programa
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Rasti Undergraduate Pathways. Asmeninio tobulėjimo studijos

Bakalauro kelias suteikia galimybę studentams, turintiems ribotą anglų kalbos mokėjimą, mokytis reikiamų skaitymo, rašymo, kalbėjimo ir klausymo įgūdžių prieš įstojimą į studijų programą. Studentai dažnai imasi tiek kalbų menų, tiek kursų, susijusių su jų būsimu laipsniu.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais Undergraduate Pathways, Asmeninio tobulėjimo studijos, 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Asmeninio tobulėjimo studijos

The College, Swansea University

Šie laipsniai suteiks jums platų supratimą apie mediciną ir sveikatos priežiūrą, socialinę politiką ir gerovės klausimus ir kaip mes juos suvokiame kaip visuomenę. ... [+]

Šie laipsniai suteiks jums platų supratimą apie mediciną ir sveikatos priežiūrą, socialinę politiką ir gerovės klausimus ir kaip mes juos suvokiame kaip visuomenę.

Pagrindiniai bruožai

The College, Swansea University teikia mokymą mažesnėse grupėse, su individualizuotu ir palaikančiu švietimo filosofija, skatinančia studentus pasiekti maksimalų akademinį potencialą. Visi kursai yra pasirenkami pasirinkus pradžios datas ir trukmę, priklausomai nuo jūsų kvalifikacijos ir anglų kalbos mokėjimo.

Studijuodami The College, Swansea University , jūs esate universiteto studentas nuo kurso pradžios.

Moduliai

Universiteto pamatų moduliai

Gerovė visame pasaulyjeSudėtis ir stiliusĮvadas į konstitucinius principusKritinis mąstymasGlobalizacijaInteraktyvūs mokymosi įgūdžiai ir komunikacijaIRT principaiBiologija 1Biologija 2... [-]
Jungtinė Karalystė Swansea
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba