close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti Undergraduate Pathways apie Architektūros studijos

Bakalauro laipsnis paprastai yra pirmasis akademinis apdovanojimas, kurį gauna studentai po to, kai jie gauna aukštojo mokslo diplomą. Baigus bakalauro studijas, studentams suteikiama galimybė įgyti asocijuotą ar bakalauro laipsnį. Tai paprastai atveria duris studentams įstoti į magistrantūros studijų programą, suteikiant jiems tolesnes galimybes tobulėti savo studijų srityje. Kas… Skaityti daugiau

Bakalauro laipsnis paprastai yra pirmasis akademinis apdovanojimas, kurį gauna studentai po to, kai jie gauna aukštojo mokslo diplomą. Baigus bakalauro studijas, studentams suteikiama galimybė įgyti asocijuotą ar bakalauro laipsnį. Tai paprastai atveria duris studentams įstoti į magistrantūros studijų programą, suteikiant jiems tolesnes galimybes tobulėti savo studijų srityje.

Kas yra bakalauro kelias architektūros studijose? Ši mokymo programa dažnai leidžia studentams, kurie domina architektūra, derinti du ar daugiau norimų disciplinų kursų. Jie gali rinktis iš akademinių, meninių ar mokslo kursų, susijusių su jų studijų sritimi. Studentai gali pritaikyti savo studijų kryptis, siekdami pereiti prie pasirinktos karjeros. Architektūros kursai gali apimti miestų struktūrų projektavimą, planavimą ir plėtrą. Tai gali būti išorinės ir vidinės konstrukcijos formulavimas ir techninių brėžinių įgūdžių tobulinimas.

Absolventai architektūros magistro laipsnius gali išmokti, kaip tapti geresniais organizatoriais. Be to, jie gali įgyti pristatymo įgūdžių, mokytis, kaip pristatyti savo dizainą ir bendravimą, tampa tikslūs perduodant inžinerines ir technines savybes kitiems žmonėms. Šie įgūdžiai gali ne tik leisti studentams pažangą įgyti savo karjeros srityje, bet ir padėti jiems įsitvirtinti kasdieniose pareigose.

Mokesčio už internetinį kelią kaina dažnai skiriasi nuo programų, kuriose studentai privalo lankyti visas ar kelias klases kampus. Tai gali priklausyti nuo to, kur yra universitetas, ir kiek laiko programa užbaigiama.

Studentai, įgiję architektūros laipsnį, gali patys susitvarkyti su įvairiomis darbo vietomis, tokiomis kaip komercinis ar gyvenamasis inspektorius, architektūros technologas, istorinis statybos inspektorius, apsaugos pareigūnas ir interjero dizaineris. Kitos karjeros galimybės gali būti miesto planuotojas, aukštojo mokslo dėstytojas, teatro ar kino kūrėjas, statybos vadovas. Su savo vizualiais ir techniniais įgūdžiais, absolventai dažnai turi įvairias įdarbinimo galimybes, nes jų yra daug.

Registracija internetu kursai gali padaryti švietimo patogus ir pritaikomas užimtumo studentų tvarkaraštis. Klasės paprastai yra lanksčios, todėl studentai gali pasiekti savo akademinius laipsnius iš bet kurios pasaulio vietos. Norėdami rasti tinkamą jums mokyklą, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Susijusios studijų sritys
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Filtrai
Birmingham City University International College
Birmingham, Jungtinė Karalystė

97% universiteto architektūros absolventų dirba arba toliau mokosi per šešis mėnesius (DLHE tyrimas 2016/17). Daugybė laipsnių yra akredituoti Karališkajame britų architektų i ... +

97% universiteto architektūros absolventų dirba arba toliau mokosi per šešis mėnesius (DLHE tyrimas 2016/17). Daugybė laipsnių yra akredituoti Karališkajame britų architektų institute (RIBA). Prieiga prie spausdinimo, medžio, metalo, keramikos ir stiklo dirbtuvių nuo pirmosios dienos, taip pat pramonės standartinė programinė įranga ir patyrusių specialistų patarimai. -
Pirmosios pakopos Pathway programa
Dieninės
2 - 3 semestrai
Anglų
May 2020
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia