Filter
Pirmosios pakopos Pathway programa
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti 2 Undergraduate Pathways apie Architektūros studijos

Bakalauro laipsnis paprastai yra pirmasis akademinis apdovanojimas, kurį gauna studentai po to, kai jie gauna aukštojo mokslo diplomą. Baigus bakalauro studijas, studentams suteikiama galimybė įgyti asocijuotą ar bakalauro laipsnį. Tai paprastai atveria duris studentams įstoti į magistrantūros studijų programą, suteikiant jiems tolesnes galimybes tobulėti savo studijų srityje.

Kas yra bakalauro kelias architektūros studijose? Ši mokymo programa dažnai leidžia studentams, kurie domina architektūra, derinti du ar daugiau norimų disciplinų kursų. Jie gali rinktis iš akademinių, meninių ar mokslo kursų, susijusių su jų studijų sritimi. Studentai gali pritaikyti savo studijų kryptis, siekdami pereiti prie pasirinktos karjeros. Architektūros kursai gali apimti miestų struktūrų projektavimą, planavimą ir plėtrą. Tai gali būti išorinės ir vidinės konstrukcijos formulavimas ir techninių brėžinių įgūdžių tobulinimas.

Absolventai architektūros magistro laipsnius gali išmokti, kaip tapti geresniais organizatoriais. Be to, jie gali įgyti pristatymo įgūdžių, mokytis, kaip pristatyti savo dizainą ir bendravimą, tampa tikslūs perduodant inžinerines ir technines savybes kitiems žmonėms. Šie įgūdžiai gali ne tik leisti studentams pažangą įgyti savo karjeros srityje, bet ir padėti jiems įsitvirtinti kasdieniose pareigose.

Mokesčio už internetinį kelią kaina dažnai skiriasi nuo programų, kuriose studentai privalo lankyti visas ar kelias klases kampus. Tai gali priklausyti nuo to, kur yra universitetas, ir kiek laiko programa užbaigiama.

Studentai, įgiję architektūros laipsnį, gali patys susitvarkyti su įvairiomis darbo vietomis, tokiomis kaip komercinis ar gyvenamasis inspektorius, architektūros technologas, istorinis statybos inspektorius, apsaugos pareigūnas ir interjero dizaineris. Kitos karjeros galimybės gali būti miesto planuotojas, aukštojo mokslo dėstytojas, teatro ar kino kūrėjas, statybos vadovas. Su savo vizualiais ir techniniais įgūdžiais, absolventai dažnai turi įvairias įdarbinimo galimybes, nes jų yra daug.

Registracija internetu kursai gali padaryti švietimo patogus ir pritaikomas užimtumo studentų tvarkaraštis. Klasės paprastai yra lanksčios, todėl studentai gali pasiekti savo akademinius laipsnius iš bet kurios pasaulio vietos. Norėdami rasti tinkamą jums mokyklą, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Architektūros studijos

Washington State University

Tarptautiniai vienerius metus architektūroje paruošs jus įvesti kitą semestrą bakalauro studijų programoje Washington State University . Sėkmingai baigus Tarptautinius Pi ... [+]

Tarptautiniai vienerius metus architektūroje paruošs jus įvesti kitą semestrą bakalauro studijų programoje Washington State University . Sėkmingai baigus Tarptautinius Pirmieji Metus ir patenkinti universiteto reikalavimus bakalauro priėmimo, galite įvesti savo kitą semestrą bakalauro studijų Washington State University . Šis perėjimas iš INTO WSU programos į universitetinę studijų programą vadinamas progresavimu.

Studijų programos komponentai:

2 semestras:

120 kreditų valandos programaNuo " Pathway taikomos 26 kredito valandos94 kreditų valandos likusį laipsnį

1 semestras:

120 kreditų valandos programa15 kreditų valandos taikomos nuo " Pathway105 kreditų valandos, skirtos laipsniuiKurso ypatybėsPradėkite uždirbti kreditus į savo laipsnį, net jei neatitinka akademinių ir anglų kalbos reikalavimų tiesioginiam atvykimui.Gaukite papildomą paramą, kad galėtumėte sėkmingai per savo pirmuosius metus JAV universitete.Baigęs tą patį laiką kaip ir šalies studentai.Mažesni klasės dydžiai leidžia praleisti daugiau laiko su savo mokytojais.Plėtoti žinias ir įgūdžius savo laipsniui pasirinktu Pathway .Pagrindiniai dalyko faktaiKurso trukmė: 1-2 semestraiPradžios datos: 2019 m. Rugpjūčio mėn .; 2020 m. Sausio mėnMokesčiai: nuo 16 500 JAV doleriųKlasės valandos: 12-16 valandos per savaitęKlasės dydis: 15Apdovanojimas: Šis Pathway veda į įvairius bakalauro laipsnius, įskaitant Architektūros studijas, meną, dailes, interjero dizainą ar kraštovaizdžio architektūrą Washington State University .Kurso parinktys:1-semestro Pathway2-semestro PathwayPatekimo reikalavimai... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Pullman
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
1 - 2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Newcastle University

Paruoškite įstoti į antrus metus profesionaliai akredituotos bakalauro architektūros laipsnį Newcastle University . ... [+]

Paruoškite įstoti į antrus metus profesionaliai akredituotos bakalauro architektūros laipsnį Newcastle University .

Kurso ypatybėsPlėtoti žinias ir įgūdžius savo pasirinktą laipsnį per specialistas Pathway .Studijuokite akademinius modulius, kurie atspindi pirmuosius pasirinkto laipsnio metus.Garantuota universiteto vieta visiems sėkmingiems studentams.Pasinaudokite mažesnių klasių dydžiais nei universitete, taigi turėsite daugiau laiko su savo mokytojais.Prisitaikysite prie studijų Jungtinėje Karalystėje dėka universitetinio stiliaus dėstymo dalykiniams modulams.Vadovavimas su jūsų universiteto paraiška, užtikrinant, kad pasirinktumėte geriausią jūsų laipsnį.Pagrindiniai dalyko faktaiKurso trukmė: 3-4 terminaiPradžios datos: 2018: rugsėjis; 2019 m. Sausio mėnuo, birželis, rugsėjis; 2020: sausio, birželio mėnMokesčiai: nuo 19 500 svarų sterlingųKlasės valandos: vidutiniškai 21 valanda per savaitęKlasės dydis: 16Klasės trukmė: paprastai vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8.00 iki 19.00 val., Išskyrus bankines šventes. Tačiau gali būti atvejų, kai dėl nenumatytų aplinkybių klases reikia laikyti ne šiais laikais.Apdovanojimas: Aukštojo mokslo pažymėjimas (FHEQ 4 lygis) iš Newcastle University .Kurso parinktys:Standartinė (3 metų, 9 mėnesių programa)Išplėstinė (pridedama papildoma anglų kalba (-os).)Patekimo reikalavimai... [-]
Jungtinė Karalystė Newcastle upon Tyne
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
9 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba