Read the Official Description

Šie "Highfields" akredituotos pirmosios pagalbos kursai yra skirti suteikti jums įgūdžių, žinių ir kompetencijos, reikalingų pirmosios pagalbos skubiai tvarkyti darbo vietoje. Tai apima galimybę įvertinti, diagnozuoti ir gydyti avarijas prieš atvykstant medicinos personalui esant avarinei situacijai.

Kursus teikia mūsų patyrę dėstytojai, kurie yra praktiški ir praktiški savo požiūriu. Mokymai vyks mūsų Sporto akademijoje, nes neseniai buvo investuota £ 1 mln.

"Highfields" yra viena iš didžiausių JK apdovanojimų organizacijų, atitinkančių kvalifikaciją, todėl šie kursai yra idealūs, jei dirbate sveikatingumo ar sveikatos srityje.

Pirmosios pagalbos mokymai turėtų būti konkrečiai susiję su rizika, todėl prašome susisiekti su mumis, jei norėtumėte aptarti mokymo paketą, pagrįstą jūsų konkrečiais reikalavimais.


Kurso turinys apima:

Be dalykų, kuriems taikoma neatidėliotina pirmoji pagalba darbo vietoje, baigus mokymą, galėsite:

a) pirmąją pagalbą nukentėjusiam asmeniui administruoja:

  • kaulų, raumenų ir sąnarių sužalojimai, įskaitant įtariamus stuburo sužeidimus
  • krūtinės traumos
  • akių sužalojimai
  • staigus apsinuodijimas
  • anafilaksinis šokas

b) pripažinti pagrindines ligas ir teikti tinkamą pirmąją pagalbą (įskaitant širdies priepuolį, insultą, epilepsiją, astmą, diabetą).


Kvalifikacija

Pirmoji pagalba darbo pažymėjime; galioja trejus metus. Geros praktikos dėlei mes remiame HSE rekomendaciją kasmet atnaujinti savo pirmosios pagalbos įgūdžius.


AkreditacijosPatekimo reikalavimai

Mūsų kursai yra garsūs teikiant kokybišką mokymosi patirtį, suteikiant praktinių praktinių įgūdžių, leidžiančių pirmiesiems pagalbininkams jaustis įsitikinę, kad panaudos savo įgūdžius realioje situacijoje. Todėl svarbu, kad dalyviai fiziškai galėtų atlikti atitinkamus veiksmus ir metodus, įtrauktus į HSE studijų programą.


Mokesčiai ir finansavimas

Kursai yra £ 175 vienam asmeniui.

Visi moduliai gali keistis universitete ir gali skirtis nuo modulių, kuriuos siūlote studijų metu.

Program taught in:
Anglų
Last updated June 10, 2018
Šis kursas yra
Start Date
Rgp 2019
Duration
2 dienų
Full-time
Price
175 GBP
Kursai yra £ 175 vienam asmeniui.
Deadline
By locations
By date
Start Date
Rgp 2019
End Date
Application deadline

Rgp 2019

Location
Application deadline
End Date