Read the Official Description

BLI bendrojo lavinimo kursai yra skirti studentams, kurie nori pagerinti jų tikslumą ir sklandumą bendraujant anglų kalba. Nesvarbu, ar norite mokytis anglų kalbos, norint dirbti, keliauti, mokytis mokykloje ar tiesiog malonumui, BLI padės pasiekti savo tikslus.

"BLI" siūlo įvairias kalbos programas, kad atitiktų kiekvieno besimokančiojo poreikius. Su daugybe grafikų ir programų galime išplėsti pagrindines bendravimo galimybes ir įgyti pažangių akademinių įgūdžių per patrauklias ir dinamiškas pamokas, kurias teikia patyrę mokytojai, kurie supranta jūsų motyvaciją ir ambicijos.

Pilnas laikas

24 pamokos per savaitę

Be studentų ir komunikacinės aplinkybės, apimančios keturis įgūdžius (skaitymą, rašymą, kalbėjimą ir klausymą), gramatiką ir žodyną, jūs turėsite galimybę išplėsti savo sklandumą ir tikslumą per kasdienius seminarus, skirtus sustiprinti ir praktikuoti kalbą, kurią mokėsi ryte.

Klasės tvarkaraštis

  • Penktadienis: nuo 9:00 iki 2:00
  • Penktadienis: 9:00 - 12:20

Klases

Komunikacinė gramatika

Šioje klasėje jūs išmoksite gramatikos sąvokas, atitinkančias jūsų lygį; visada kontekste ir per įdomias temas. Šis metodas yra komunikacinis ir orientuotas į studentus, yra daug galimybių atrasti ir praktiškai taikyti tikslinę kalbą.

Integruoti įgūdžiai

Šioje klasėje turėsite galimybę išmokti keturias kalbines žinias: klausytis, kalbėti, skaityti ir rašyti. Gramatika ir žodynai yra integruoti į kiekvieną pamoką, o vertinimo metodas yra nuolatinis vertinimas.

Komunikacijos dirbtuvė

Čia turėsite galimybę praktiškai pritaikyti viską, ką mokėtės pirmaisiais dviem blokais! Ši klasė yra orientuota į komunikaciją ir sklandumą, o veikla yra sukurta taip, kad būtų įdomus ir dinamiškas.

Konkretūs įgūdžiai

Ši klasė yra orientuota į vieną konkretų įgūdžių (klausymas, kalbėjimas, skaitymas ar rašymas) per projekto darbą ir užduočių mokymąsi. Galite praktikuoti savo rašymo įgūdžius, kurdami mokyklinį laikraštį, ar išgirskite savo klausymo sugebėjimus, tyrinėdami pasaulį, radiją ar podcast'us.

Pasirinktinai

Čia yra galimybė išmokti anglų kalbą konkrečiais tikslais. Galėtumėte padėti savo profesinėms perspektyvoms, priimdami tarptautinį verslą anglų kalba, arba įgyti perkeliamų įgūdžių, pavyzdžiui, kaip efektyviai pristatyti!

Program taught in:
Anglų
Last updated April 27, 2018
Šis kursas yra
Start Date
Open Enrollment
Duration
Request Info
Full-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date