PgC Strateginis žmogiškųjų išteklių valdymas verslo vadovams

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Vyresnieji HR specialistai turi sugebėti versti verslo strategiją į HR prioritetus. Šis CPD kursas padės jums tobulinti savo žinias ir sustiprinti pasitikėjimą, kaip strateginį žmogiškųjų išteklių valdytoją, kuris ne tik aktyviai plėtoja verslo strategiją, bet ir gerina organizacijos gebėjimą keistis. Dirbdami su viešojo, privataus ir pelno nesiekiančio sektoriaus personalo specialistais, sustiprinsite savo įgūdžius, kad pakeisdami situaciją atsižvelgdami į rinkos ir verslo realijas, įveiktų pasipriešinimą ir suinteresuotų šalių įsipareigojimą įgyvendinti ir palaikyti pokyčius.

Mūsų "PgC" "Strateginis žmogiškųjų išteklių valdymas" verslo vadovams yra skirtas dabartiniams ir siekiantiems vyresniesiems žmogiškųjų išteklių specialistams, konsultantams ir žmonių lyderiams, kurie nori dirbti strateginiu lygmeniu ir tapti dinamiškiausiais lyderiais. Tai suteikia jums galimybę:

  • remtis savo darbo patirtimi ir svarsto kritines strateginio žmogiškųjų išteklių valdymo ir organizacinių pokyčių žinias
  • atnaujinkite savo profesines ir verslo žinias su naujausiais moksliniais tyrimais pagrįstomis žiniomis ir mąstymu
  • dirbti su konkrečiais iššūkiais, su kuriais susiduriate savo vaidmenyje ir organizacijoje, ir suteikti didelę reikšmę jūsų organizacijai
  • Pasidalykite žiniomis ir nuomonėmis su įvairiomis vyresniųjų ir ambicingiausių vadovų grupėmis ir kurkite kolegų profesionalų tinklą
  • Pagerinkite savo asmeninius įgūdžius ir savimonę, taikydami įvairias asmeninio ir profesinio tobulėjimo metodikas ir metodus

Kaip užsiėmę specialistai, gali būti sunku nuolat atnaujinti naujausią mąstymą, teikti geriausias paslaugas jūsų vaidmeniui ir perkelti savo karjerą į priekį. Mes siūlome lanksčius, integruotus mokymosi metodus, kurie jungia internetinį tyrimą su dviejų dienų seminaru GCU modulyje. Studentai gali imtis abiejų modulių ir pasitraukti iš PgC į strateginį žmogiškųjų išteklių valdymą verslo vadovams arba priimti tik vieną modulį ir išeiti iš "Post-Experience" sertifikato "Strateginis žmogiškųjų išteklių valdymas" verslo vadovams.

Jūsų karjera

Mūsų programa sukurta tam, kad galėtumėte tiesiogiai pasinaudoti savo organizacija, taikydama teoriją realiose situacijose. Turėsite galimybę savo kursinius darbus pagrįsti konkrečiais iššūkiais, su kuriais susidursite pagal savo vaidmenį ir organizaciją. Atsižvelgdami į jūsų darbovietės problemas, įtaką praktikai ir įgyvendinimo planus, galite suteikti didelę reikšmę jūsų organizacijai.

Ką mokysi

Verslo ir žmogiškųjų išteklių strategijos suderinimas

30 kreditų, sausio-gegužės mėn

Modulio tikslas - suteikti studentams praktines žinias ir įgūdžius, reikalingus personalo praktikai suderinti su verslo strategija, ir suprasti verslo strategijos reikšmę žmogiškųjų išteklių praktikai, ieškant spragų tarp retorikos ir realybės. Verslo vertės ir modelių sąvokos yra išnagrinėtos ir suderintos su skirtingomis verslo strategijos perspektyvomis ir konkurenciniu pranašumu. Tada šios sąvokos vertinamos atsižvelgiant į žmogiškųjų išteklių strategiją ir finansinį bei verslo atvejį, reikalingą paaiškinti ir pagrįsti strateginius HR sprendimus.

Strateginių pokyčių vedimas ir konsultavimas

30 kreditų, rugsėjis - gruodis

Modulis pateikia išsamią ir išsamią organizacinės plėtros teorijos ir praktikos analizę, siekiant pagilinti studentų supratimą apie organizacinius pokyčius ir tobulėjimą. Tuo pačiu metu ji ugdo savimonę ir skatina studentų gebėjimą vadovauti pokyčiams.

Remiantis moksliniais tyrimais pagrįstos teorijos ir realaus atvejo problemų sprendimo klausimais, modulis atsižvelgia į keletą organizacinės plėtros perspektyvų, pokyčių valdymo ir pokyčių vadovavimo. Tokiu būdu ji priima tarpdisciplininį požiūrį. Remdamasis asmenine studentų patirtimi, susijusia su pokyčiais darbo vietoje, šis modulis siekia kritinio ir taikomo dinamiško pokyčių vedimo ir įgyvendinimo dinamiškumo konkrečiose nacionalinėse, sektorių ir organizacinėse srityse.

Vertinimo metodai

Vertinimo strategija PgC didina teorijos pritaikymą realioms situacijoms. Tai atliekant vertinimai reikalauja kritinės atitinkamų teorijų peržiūros, atkreipiant dėmesį į pasekmes praktikai ir įgyvendinimo planus.

Vertinimo tipų pavyzdžiai: 10 minučių žiniasklaidos pristatymas; rašytinis darbas, skirtas organizacijos vykdomojoje valdyboje; atspindinčios ataskaitos apie internetines veiklas ir (arba) darbo vietas; atspindintis žurnalas su būsimos plėtros prioritetais.

Patekimo reikalavimai

Visi čia išvardyti įvežimo reikalavimai turėtų būti naudojami kaip orientyras, ir jie turi atspindėti minimalų kiekį, kurį reikia apsvarstyti norint atvykti. Pareiškėjams, kuriems nustatytas sąlyginis vietos pasiūlymas, gali būti paprašyta pasiekti daugiau, nei nurodyta.

Tipiniai įvežimo reikalavimai

JK apdovanojimai laipsniu 2: 2 arba lygiavertės ir (arba) Jungtinės Karalystės magistro kvalifikacijos (magistrantūros, magistro arba magistro laipsnį) ar lygiavertės kvalifikacijos, žmogiškųjų išteklių valdymo, žmonių ar verslo centruose.

Pareiškėjams, užimantiems vidutinio lygio pareigas, reikia ne mažiau kaip trejų (3) metų atitinkamos profesinės patirties (ty HR / žmonių valdymo). Nenustatytas minimalus ankstesnės patirties metų skaičius aukšto rango pareiškėjams.

Anglų kalba

Akademinis IELTS balas 6,5 (arba lygiavertis), be elemento žemiau 6,0.

Papildoma informacija

Taip pat bus svarstomi pareiškėjai su nesusijusiomis laipsniais (pvz., "Mokslas ar inžinerija"), tačiau jie turės pateikti aiškų pagrindimą, kaip priimti žmogiškųjų išteklių valdymą ir (arba) žmonių vadovavimą savo karjeroje.

Pareiškėjai, turintys žemesnę kvalifikaciją, pvz., HND arba CIPD fondą / vidurinio lygio kvalifikaciją, bus nagrinėjami individualiai. Būtina turėti ne mažiau kaip penkerius (5) metus atitinkamos profesinės patirties (ieHR / žmonių valdymas).

Kita akademinė ir profesinė kvalifikacija

Kiekviena paraiška GCU yra nagrinėjama atskirai. Jei neturite įprastos akademinės kvalifikacijos, bet galite įrodyti atitinkamą profesinę patirtį ir (arba) kreditus iš pripažintų profesinių organizacijų, jums gali tekti dalyvauti šiame kurse per Universiteto pripažinimo priešmokyklinio ugdymo programą.

Tarptautiniai Pathways

Jei neatitinkate anglų kalbos reikalavimų, jums gali būti suteikta teisė gauti anglų kalbą universiteto studijų programai.

Vizų informacija

Ši programa atitinka UKVI reikalavimus pagal dabartinę UKVI politiką. Studentai turės teisę kreiptis dėl trumpalaikės studijų vizos, kuri leis jiems patekti į JK ir dalyvauti šioje programoje. Per programos laikotarpį turėsite dalyvauti seminaruose mūsų Glazgo, Didžiojoje Britanijoje, universitete. Kiekvienas modulis prasideda dviejų dienų seminaru miesteliu. Mokesčius už vizą moka studentas.

Technologijos reikalavimai

Studentams reikės prieigos prie kompiuterio ir interneto ryšio. Aukštas techninių žinių lygis nėra būtinas. Pakanka patogiai naudotis teksto redagavimo paketu, el. Paštu ir turėti tam tikrą žiniatinklio paieškos patirtį.

Mokesčiai ir finansavimas

Papildomos išlaidos

Universiteto seminarai

Studentai privalo dalyvauti dviejų dviejų dienų seminaruose, vykusiuose mūsų Glazgo miestelyje sausio ir rugsėjo mėn. Mokiniams, vykstantiems iš Glazgo ribų, gali tekti apsvarstyti kelionių, apgyvendinimo ir vizų išlaidas šiais seminarais.

Stipendijos

Mes teikiame kokybišką išsilavinimą už sąžiningą kainą; kaip Bendrojo gėrio universitetas, esame pasiryžę pasiūlyti prieinamą aukštąjį išsilavinimą talentingiems studentams, išlaikydami mūsų mokesčius už mokslą ir suteikiant dosnų stipendijų paketą per 2,5 mln. svarų per metus.

Jei turite kokių nors klausimų ar klausimų dėl stipendijų už 2018-1919 m., Susisiekite su studentų apklausų komanda.

Tarptautinės studentų pradžios datos

Naujiems tarptautiniams studentams orientavimo renginiai prasidės 2018 m . Rugsėjo 14 d . Šis papildomas laikas yra specialiai sukurtas tam, kad padėtų naujiems tarptautiniams studentams įsijungti į Jungtinę Karalystę ir GCU prieš pradedant bendrojo ugdymo ir mokymosi programą.

Per šį laikotarpį vyks daug įdomių ir informatyvių renginių, įskaitant miestelio ir miesto ekskursijas, taip pat sveikinimo renginius, kuriuose galėsite susipažinti su kitais tarptautiniais studentais.

Studijų forma

Programa siūlo lankstų, integracinį mokymosi metodą, kuris jungia internetinį tyrimą su dviejų dienų seminaru GCU kiekvienam moduliui (sausio / rugsėjo mėn.).

Mokymo metodai

Verslo vadybininkų strateginio žmogiškųjų išteklių valdymo PGC programa yra lanksti, įtraukta, prieinama, individualizuota ir internacionalizuota. Abu PgC modulių dizainas apima daugelį pedagogikos, inovacijų ir mokymosi technologijų naudojimo, kad būtų įkvepiantis požiūris į mokymą, mokymą ir vertinimą. Tuo tikslu abiejuose moduliuose įtraukiami įvairūs mokymo ir mokymosi metodai internete.

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 2018

Apie mokyklą

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, ... Skaityti daugiau

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, while delivering social benefit to local and global communities. Skaityti mažiau
Glazgas , Londonas + 1 Daugiau Mažiau