Persvarstymas Šekspyras: už Bardo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

106130_SocialProgramme3.jpg

Šio modulio tikslas - išnagrinėti procesus, kuriais prasidėjo Šekspyro pjesės, kaip jie pasiekė savo unikalų statusą anglų literatūroje ir kultūroje, ir kaip "Bard" genties įvaizdis problematizuoja Šekspyro vaidmenų supratimą, kaip dalį savo pačių Šekspyro ir mūsų savo. Po pasaulinių šventinių šventųjų apie Šekspyro mirties 400-ąsias metines 2016 m. Modulyje bus nagrinėjami klausimai, susiję su mirusių prisiminimu, tiek pačiu laiku, tiek mūsų pačių laiku.

Modulio dėmesys atkreipiamas į Vasaros nakties sapną, Hamletą ir Tempestą. Pasitelkę konkrečių žaidimų klases, spektaklio dirbtuves ir klases, skirtus istorinio konteksto studentams, išnagrinės:

  • žaidimų pradinės gamybos ir priėmimo kontekstai,
  • Šekspyro ir šiuolaikinės veiklos praktikos pasekmės suprasti Šekspyro spektaklius,
  • mitai, susiję su Šekspyru, tokių mitų kilmė ir jų įtaka šiuolaikiniams įsipareigojimams su Šekspyro spektakliais.

Vadovaudamiesi Ekseterio universiteto anglų ir dramos katedrų ekspertais, studentai susidurs su nenuosekliais ir turtingais būdais Šekspyro studijų srityje, kuriai tiesiog neleidžiama statinio izoliuotojo Bardo įvaizdžio.

106131_Group5.jpg

Kursas apima žygdarbius pasauliniame "Globe Theatre" Londone, kuris padės jums praktiškai įgyvendinti veiklos teoriją.

  • Suteikiama savarankiškai apgyvendinimas
  • 4 dienos kelionė į Londoną
  • Socialinė programa, įskaitant dienos keliones ir vakarinę veiklą
  • Galutinis paraiškos pateikimo terminas - 2019 m. Gegužės 24 d
  • £ 2,400 vienai sesijai
Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 2019

Apie mokyklą

The International Summer is an Undergraduate level summer programme offering students the chance to study at the University of Exeter for 3 weeks and earn up to 15 ECTS Credits or 6-8 US Credits towar ... Skaityti daugiau

The International Summer is an Undergraduate level summer programme offering students the chance to study at the University of Exeter for 3 weeks and earn up to 15 ECTS Credits or 6-8 US Credits towards their degree. Skaityti mažiau