Pavadinimas Vyresniųjų Techninių Meno Ir Dizaino Iliustracija

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Pavadinimas Vyresniųjų Techninių Meno Ir Dizaino Iliustracija

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Ši programa yra Ispanijos Mokoma

Ar norėtumėte tapti profesinės iliustraciją ir animacija? Su Pavadinimas technikas plastinis menas ir dizainas IllustrationSpecialistas animacija, jūs išmoksite kurti vaizdinę kalbą, kuri leis jums suprasti idėjas piešimo, sukurti dar arba judančius vaizdus. Ji supranta, detales ir charakteristikas atgaminimo ir redagavimas kūrinys procesą ir interpretuoja sąvokas per savo atitinkamas grafinis. Šis kursas bus parengti jums gerai įgyti įgūdžių animacijos srityje: jūs įsisavinti pagrindines technikas suteikti gyvenimą savo simbolių, kurti scenarijus ir sukurti scenarijų.

Kodėl studijuoti šį kursą?

Mes papildyti techninį mokymą paveiksle su animacijos dur, todėl jūs galėtų visapusiškai spręsti ir savarankiškai bet kokį projektą, kad pagrindinis dėmesys skiriamas grafinio vaizdavimo, kertančią piešimo idėja.

Mes turime kabinetai, specialiai įrengtos dirbtuvės, todėl jūs galite pasinaudoti kuriant procedūras, plastiko ir meninius metodus.

Mes remtis teorinio ir praktinio mokymo ir realių projektų plėtrai, įmonių kaip mokymosi galimybę.

Pasirinkti mišraus mokymosi per mūsų mokymo, tarp kvalifikuotų ir pripažintų specialistų aktyvus Hallmark konkretaus metodiką dėstė IED Madrid pusiausvyrą.

Tyrimas IED Madrid reiškia gyventi su visais dizaino filialus privilegijuotoje vietoje, kūrybinės patirties ir unikalią galimybę pasiūlyti savo studentams.

Karjera Outlook: Leidybos bendrovės. Reklamos agentūros. Dizaino studijos. Siužetinės linijos kino, reklamos ir televizijos. Komiksai ir nuoseklus menas. Kalbos kursai: ispanų

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Spanish (Spain)
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Spal 2018
Duration
Trukmė
2 metų
Dieninės
Locations
Ispanija - Madridas
Pradžia: Spal 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Spal 2018
Ispanija - Madridas
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla