Apžvalga

Tel-Hai College mielai kviečia jus į šešių dienų intensyvius lauko kursus, kurie vyks pagrindiniame migracijos take

 • Kursų datos: 2019 m. Lapkričio 3–8 d
 • Vieta: Tel-Hai College ir Hula tyrimų centras
 • Paraiškų teikimo terminas: 2019 m. Rugpjūčio 23 d
 • Priėmimo pranešimo data: 2019 m. Rugpjūčio 30 d
 • Registracija į kursus: 2019 m. Rugpjūčio 30 d
 • Registracija į kursus: 2019 m. Rugsėjo 6 d
 • Kelionės stipendijos paraiška galioja iki 2019 m. Rugsėjo 6 d
 • Pranešimas apie kelionės stipendiją: 2019 m. Rugsėjo 13 d
 • Kreditai iš Tel Hai: 3 akademiniai kreditai

Studentai gali gauti kreditų taškus, jei juos patvirtina šalies įstaiga.

Fakultetas

Amanda Hund, Minesotos universiteto (Minesota, JAV) Ekologijos, evoliucijos ir elgsenos katedra.

Dr. Hundo tyrimo tikslas yra suprasti, kaip šeimininkų ir parazitų sąveika gali formuoti įvairius erdvinius dydžius, pradedant individų kitimu ir keičiantis populiacijų modeliais. Jos tyrimai apima evoliucijos, elgesio ekologijos ir parazitologijos sritis. Šiuo metu ji dirba su keliomis tyrimų sistemomis, įskaitant tvartų kregždes, Ramiojo vandenyno kregždes, varnalėšas ir netrukus drugelius.

Dr Alfonso Rojas Mora, Parazitų ekologijos ir epidemiologijos laboratorija, Biologijos institutas, Neuchatel universitetas, Neuchatel, Šveicarija. - Dr Rojas interesai yra elgesio ir ekologinių bruožų raida. Žvelgiant iš fiziologinės perspektyvos, jis siekia suprasti artimiausias priežastis, kodėl rūšims būdingi tam tikri gyvenimo istorijos bruožai ir (arba) elgesys. Tiksliau, jis domisi fiziologiniais ir ekologiniais procesais, kurie reguliuoja skirtingų gyvenimo istorijos etapų raišką ir tokių mechanizmų evoliuciją. Dabartiniai jo tyrimai sutelkia dėmesį į ryšį tarp parazitų ir fiziologinio bei elgesio proceso, pavyzdžiui, sustojimo

Dr. Yoni Vortmanas, Hula tyrimų centras, Gyvūnų mokslų departamentas, Tel-Hai College , Izraelis - Dr. Vortmanas daugiausia dėmesio skiria lauko elgesio ekologijai. Jis tiria, kaip seksualinė atranka, naršymas ir migracija palengvina paukščių rūšių išsiskyrimą. Norėdami sužinoti daugiau apie Tel-Hai „Hula“ tyrimų centrą ir Vortmano tyrimus, skaitykite nuorodą: https://researchagmon.wixsite.com/website/ „ Tel-Hai “ tyrimų centras

Seminaro apžvalga

Šiuo kursu siekiama pristatyti ir apžvelgti pagrindines temas, susijusias su paukščių parazitologija, migracija ir veisimosi biologija. Jis vyks Izraelio Hula slėnyje, tarptautiniu mastu pripažintame paukščių stebėjimo punkte ir svarbiame migracijos sustojimo taške milijonams migruojančių paukščių iš Vidurinių Rytų, Europos, Afrikos ir Azijos. Šis intensyvus savaitės trukmės lauko kursas integruotoje ir palyginamojoje aplinkoje apims kelias temas, įskaitant parazitologiją, migracijos ekologiją, elgesio ekologiją ir ornitologiją. Tai apims ir aktyvų darbą klasėje, kuriame pagrindinis dėmesys bus skiriamas pradinei literatūrai ir atvejų tyrimams, apimantiems svarbius pagrindus ir teoriją, taip pat praktinius laboratorijos ir lauko įgūdžius. Studentai bus veikiami lauko ir laboratorinių metodų, leidžiančių nustatyti ir įvertinti paukščių parazitus bei apibūdinti paukščių morfologiją, fiziologiją, imunitetą ir elgesį. Šis kursas yra tinkamas ankstyvųjų pakopų studentams, besidomintiems tęstiniais projektais, ir labiau pažengusiems abiturientams, norintiems pagilinti supratimą apie paukščių migraciją ir parazitologiją.

Tinkamumas

Seminaras skirtas abiturientams, doktorantūros dokumentams, tyrimų mokslininkams ir pramonės atstovams.

* Kursas bus dėstomas anglų kalba.

Mokėjimas

Paraiškos mokestis (negrąžinamas)

20 USD

Mokestis už kursą

USD 650

Korpusas: galimas ribotas kambarių skaičius

180 NIS (už naktį / asmeniui)

 • Kelionės yra atskiros (galimos kelionių pašalpos).

Atšaukimo politika

Standartas: „Dalyvavimo atšaukimas likus mėnesiui iki pirmosios seminaro dienos - 100% grąžinimas (atėmus banko pavedimo / kreditinės kortelės mokesčius ir paraiškos mokesčius).

Dalyvio atšaukimas likus dviem savaitėms iki pirmosios seminaro dienos - 70% grąžinimas (atėmus banko pavedimą / kredito kortelės mokesčius ir paraiškos mokesčius)

Dalyvavimo atšaukimas likus mažiau nei dviem savaitėms iki pirmosios seminaro dienos - negrąžinama. “

119435_AvianParasitologyonaMigratoryFlyway.jpg

Programa mokoma:
 • Anglų
Tel-Hai College

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Tel-Hai College »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 8, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Lapk. 3, 2019
Duration
6 dienų
Dieninės
Price
650 USD
Deadline
Rgp. 23, 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Lapk. 3, 2019
End Date
Lapk. 8, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Rgp. 23, 2019

Lapk. 3, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Rgp. 23, 2019
End Date
Lapk. 8, 2019