Populiarios Programos

Pathway studijų programos studentus paruošia tam tikroms, juos labiausiai dominančioms akademinėms bakalauro ar magistro studijų programoms. Būtent Pathway studijų metu įgyti akademiniai kreditai studentams gali padėti įstoti į itin konkurencingas tolimesnes programas, o taip pat jas ir greičiau pabaigti. Šio tipo programas galima rinktis iš įvairiausių specialybių sąrašo, pvz., menų, humanitarinių mokslų, verslo, biologijos ir gamtos mokslų, inžinerijos, technologijų studijų ir t.t. Be to, Pathway studijas pasirinkę studentai dažniausiai taip pat turi itin geras galimybes lavinti savo anglų kalbos žinias, kurios jiems ypatingai pasitarnauja ne tik įstojus į tarptautines bakalauro ar magistro studijų programas, bet taip pat ir pradėjus savo karjerą. Pathway studijos paprastai būna kuriamos taip, kad jas galėtų rinktis ir anglų kalbos žinių ir įgūdžių stokojantys studentai. Tad šio tipo akademinės studijos daugybei žmonių iš tiesų gali atverti daugybę tolimesnės akademinės, o taip pat ir profesinės karjeros galimybių. Didžiulė Pathway studijų programų įvairovė iš tiesų gali suklaidinti. Tačiau neleiskite, kad tai jus sustabdytų siekti savo tikslų. Žemiau rasite vienų populiariausių Pathway studijų programų sąrašą. Galbūt būtent čia atrasite studijas, kurių jau seniai ieškote.

Naujai pridėtos Pathway programos

Bournemouth & Poole College

Tarptautinė prieiga prie universiteto

Lapkritis 30, 2018
Specialiai skirta tarptautiniams studentams, tarptautinė prieiga prie universiteto programos yra akademinė pasirengimo programa bakalauro studijoms aštuoniose bendrose srityse: meno ir dizaino, verslo studijų, kompiuterių, humanitarinių mokslų, žiniasklaidos, muzikos, scenos menų ir mokslo srityse.

TasTAFE

Informacinių technologijų diplomas (" Pathway programa)

Spalis 10, 2018
TasTAFE mokytojai glaudžiai bendradarbiauja su pramone, siekdami užtikrinti, kad jie mokytų tinkamus, praktinius praktinius įgūdžius, dėl kurių atsiras užimtumo rezultatai. Studentai gaus praktinius įgūdžius programavimo, tinklų, kibernetinio saugumo, paslaugų teikimo, klientų aptarnavimo ir interneto kūrimo srityse.

Washington State University

Tarptautiniai vieni metai socialiniuose moksluose / humanitariniuose moksluose

Rugsėjis 13, 2018
Tarptautiniai vieni metai socialinių ir humanitarinių mokslų srityje paruošs jus įvesti kitą semestrą bakalauro studijų programoje Washington State University . Sėkmingai baigus Tarptautinius Pirmieji Metus ir patenkinti universiteto reikalavimus bakalauro priėmimo, galite įvesti savo kitą semestrą bakalauro studijų Washington State University . Šis perėjim… [+]as iš INTO WSU programos į universitetinę studijų programą vadinamas progresavimu. [-]

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę

Kas yra Pathway studijos?

Kas yra Pathway studijos?
Kas yra Pathway studijos? Kelios aukštojo mokslo įstaigos viso pasaulio studentams gali pasiūlyti Pathway akademines studijų programas. Būtent šio tipo studijos yra kuriamos taip, kad jas pasirinkę studentai turėtų itin geras galimybes įgyti jiems reikalingų akademinių kreditų bei artimiau susipažinti su aukštuoju mokslu. Pathway studijos dažnai studentams padeda įstoti į konkurencingas bakalauro ar magistro studijų programas. Be to, šias studijas pasirinkę studentai tai pat daug dėmsio skiria ir anglų ar kitos užsienio kalbos įgūdžių lavinimui. Kai kuriais atvejais, Pathway studijų metu įgyti akademiniai kreditai gali būti perkelti į pirmojo ar antrojo akademinio laipsnio studijas. Tad studentai jas gali pabaigti greičiau. Šio tipo studijos paprastai trunka vienerius akademinius metus. Pathway studijos dažnai būna sudaromos ne tik tam tikros aukštosios mokyklos, bet ir trečiosios šalies, pavyzdžiui, finansinės paramos tiekėjo (INTO option).

Kokių privalumų siteikia Pathway studijos?
Kodėl Pathway studijos yra tokios svarbios? Šio tipo studijos yra itin pravačios tiems studentams, kurie dėl įvairiausių priežasčių negalėtų įstoti į juos labiausiai dominančias bakalauro ar magistro studijas. Pavyzdžiui Pathway studijų programos yra itin pravarčios anglų kalbos žinių stokojantiems studentams. Šių studijų metu jie turi itin geras galimybes lavinti savo užsienio kalbos įgūdžius, kurie yra tokie reikalingi ne tik pradėjus studijuoti, bet ir pradėjus savo profesinę karjerą. Tad būtent Pathway studijų programos atveria įvairiausių akademinių galimybių daugybei studentų. Be to, Pathway studijas gali pasirinkti ir jau dirbantys specialistai. Kadangi šios studijos yra gana specializuotos, jos suteiki tam tikrų konkrečių įgūdžių, kurie gali būti itin reikalingi norintiems gauti tam tikrą darbą ar būti paaukštintiems pareigose. Pathway studijos studentams suteikia įgūdžių, kurie yra tokie reiaklingi pradėjus studijuoti jų pasirinktą specialybę. Šios programos metu jie turi itin geras galimybes lavinti savo akademinio rašymo, komunikacijos bei laiko planavimo įgūdžius, kurie yra tokie pravartūs įstojus į jų norimas akademines programas.

Kokias karjeros galimybes atveria Pathway studijų programos?
Pathway studijos yra kuriamos taip, kad jas pasirinkę studentai galėtų pasiruošti tolimesniam akademiniam mokslui ir įstoti į jų norimas bakalauro ar magistro studijų programas. Tad būtent Pathway studijų programos studentams gali atverti daugybę tolimesnės akademinės, o taip pat be abejo ir profesinės karjeros galimybių. Pathway studijų metu įgyti kreditai taip pat gali ir sutrumpinti vėliau pasirinktas bakalauro ar magistro studijų programas. Tai gali itin praversti žmonės, norintiems studijuoti pedagogiką ar mediciną, nes šių tipų studijos paprastai trunka mažiausiai ketverius metus. Priklausomai nuo studentų pasirinkto vėlesnio karjeros kelio Pathway studijos gali atverti pačių įvairiausių karjeros galimybių. Būsimieji studentai gali tapti kone be kuo, nuo darželio auklėtojų iki lėktuvų pilotų.

Kada rinktis Pathway studijų programą?
Paprastai Pathway studijas pasirenka mokyklą jau pabaigę žmonės, kuriems trūksta tam tikrų kreditų ar kvalifikacijų norint įstoti į juos labausiai dominančias studijų programas. Kiek laiko trunka Pathway studijų programos? Dažniausiai šio tipo studijos trunka iki vienerių akademinių metų. Pathway studijų programos dažniausiai yra suskirtomos į tris trimestus, arba du semestrus. Detalus programų dalykų suskirtymas labai priklauso nuo studentų pasirinktos konkrečios studijų specialybės, o taip pat ir jų pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos. Šias studijas pabaigę studentai būna pasiruošę pradėti tolimesnes akademines studijų programas.

Kurios aukštosios siūlo Pathway studijas?
Nors Pathway studijų tipas yra gana naujas, būtent šias programas gali pasiūlyti daugybė Jungtinių Amerikos Valstijų, Jungtinės Karalystės, Australijos bei kitų šalių universitetai. Pathway studijos paprastai yra kuriamos taip, kad jos tiktų ir tarptautiniams studentams. Tad Pathway studijos ypatingai tinka tiems žmonėms, kurie norėtų studijuoti užsienio universitete, bet kuriems galimai trūksta tam tikros kalbos žinių. Be to, studentai taip pat dažnai gali pasirinkti ir internetines studijų programas, tad jiems nebūtinai reikia dėl Pathway studijų programų kraustytis gyventi į kitą šalį. Tad Pathway studijų programos dažnai gali būti pabaigtos iš bet kurio pasaulio krašto, kuriame, be abejo, yra internetas.

Kiek kainuoja Pathway studijų programos?
Konkrečių Pathway studijų programų kaina labai priklauso nuo studentų pasirinkto konkretaus universiteto, šalies, kurioje jis yra, o taip pat ir konkrečios studijų specialybės bei jų tipo.

Kokių disciplinų dalykai yra įtraukiami į Pathway akademines studjų programas?
Priklausomai nuo tam tikrų Pathway studijų programų, į jas gali būti įtraukiami tokie dalykai kaip akademinis rašymas, asmeninių finansų tvarkymas, tikslieji mokslai ar muzika. Konkrečios Pathway studijų disciplinos taip pat labai priklauso ir nuo studentų pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos. Kai kurie universitetai taip pat gali įtraukti ir tokius dalykus kaip kompiuterinis raštingumas ar asmeninių mokesčių tvarkymas. Pathway studijų programos studentams gali atverti daugybę akademinių studijų programų durų, kadangi šių studijų metu jie gali įgyti itin vertingų įgūdžių.

Kokie egzaminai yra įtraukiami į Pathway akademines programas?
Tam kad studentai sėkmingai pabaigtų Pathway studijų programas, jiems paprastai reikia atlikti daugybę gana įvairių užduočių. Tai, pavyzdžiui, gali dalyvavimas tam tikrose paskaitose ar internetiniuose seminaruose. Be to, į Pathway studentai taip pat turi ir išlaikyti tam tikrus egzaminus ar atsiskaityti už jiems paskirtas užduotis. Priklausomai nuo to, kaip univeristetai sudaro savo Pathway studijų programas, studentai gali turėti išlaikyti tam tikrą testą po kiekvieno trimesto ar semestro.

Kuo Pathway studijos skiriasi nuo kitų laipsnių akademinių programų?
Pathway studijų programos dažnai yra sulyginamos su laipteliu į tolimesnes akademines studijų programas. Būtent šios akademinės studijos gali būti prilyginamos pirmosios pakopos sertifikato, parengiamosioms ar išlyginamosiomis studijų programomis. Pavyzdžiui, studentai gali pasirinkti pirmosios pakopos verslo vadybos sertifikato studijas, kurios jiems padėtų įstoti į juos dominančias verslo vadybos bakalauro ar magistro programas. Daugybė universitetų studentams taip pat gali pasiūlyti ir internetines sertifiktao studijų programas, kurias pasirinkę studentai naudojasi tokios e-švietimo galimybėmis kaip internetinės duomenų bazės, virtualios klasės tiesioginiai seminarai ar paskaitos ir t.t. Tad būtent Pathway studijų programas pasirinkę žmonės iš tiesų gali lavinti pačius įvairiausius įgūdžius, kurie jiems taip pasitarnauja me tik įstojus į akademines studijų programas, bet taip pat ir jiems ir padeda įsilieti į itin konkurencingą darbo rinką. Į Pathway studijų programas dažniausiai yra įtraukiami tokie akademiniai dalykai kaip akademinis rašymas ar matematika, tačiau priklausomai nuo studentų pasirinktos konkrečios studijų programos, je taip pat gali susidurti ir su konkretesnėmis disciplinomis, tokiomis kaip finansų apskaita ar politiniai mokslai. Pirmieji asocijuoto laipsnio studijų programų metai dažniausiai yra sudaromi iš gana abstrakčių studijų dalykų. Tačiau vėliau studentai dažnai gali pasirinkti kur kas siauresnes juos labiausiai dominančias studijų disciplinas. Pavyzdžiui, verslo vadybos asocijuoto laipsnio studijas pasirinkę studentai dažniausiai susiduria su tokiomis disciplinomis kaip ekonomika ar verslas. O tuo tarpu slaugos asocijuoto laipsnio studentai įgyja tam tikrų medicinos žinių. Tad Pathway studijų programos studentus iš tiesų gali ypatingai gerai paruošti būtent asocijuoto laipsnio akademinėms studijoms.

Kaip stoti į Pathway akademines studijas?
Čia rasite daugybę įvairiausių pasaulio universitetų siūlomų Pathway studijų programų sąrašą. Peržvelkite jas ir galbūt rasite jums tinkamiausią studijų programą. Čia taip pat rasite ir trumpą užklausos formą, kurią užpildę galėsite tiesiogiai susisiekti su jus labiausiai dominančiomis Pathway studijų programas siūlančiomis aukštojo mokslo įstaigomis.