Patekimo į rinką strategijos Azijoje

Kurso apžvalga


Šio intensyvaus dviejų dienų seminare bus įvertinti ir investicinėmis priemonėmis, subalansuoti ir galimo patekimo į rinką strategijas Azijoje. Kursas padės Jums sumažinti riziką ir finansinę netikrumą žemėlapių konkurentų, klientų, partnerių, kanalai, tiekėjų ir kitų rinkos dinamiką. Tai padės jums sukurti išsamų planą su rinkos aplinka atitinka jūsų galimybes ir leidžia pripažinti išankstinio įspėjimo signalus.

&nbsp

&nbsp

Kodėl reikia dalyvauti?


Patekimas į rinką gali būti vienas iš rizikingiausi, bet labiausiai apsimokėtų sprendimus verslui gali padaryti. Nurodykite tinkamą investicinė priemonė leis jūsų įmonei išvengti teisinių ir administracinių hassles, kad gali statyti į pavojų naujas verslas.Be to, pasirenkant tinkamą įrašo strategiją nustato savo verslą pasinaudoti naujų ir besiplečiančių rinkų teikiama nauda. Šis dviejų dienų seminaras moko jus, kaip pasirinkti tinkamą patekti į rinką strategiją ir veiklos sąranka įveikti anksti kliūtis. Jis suteikiančias jums su profesionalių įrankių aptikti įspėjamuosius signalus rinkai ir taikyti pagrindinius veiklos rodiklius, kurie padės jums stebėti ir gerinti savo verslo efektyvumą.

&nbsp

&nbsp

Ar norite

&nbsp

  • Padaryti garso ir patekimo į rinką laiku sprendimus Azijoje?
  • Nustatyti ir įvertinti įvairių "Go-To-Market "-modeliai ir strategijos rasti geriausią investicinį transporto priemonę savo įmonėje?
  • Nustatykite strateginius regionų ir vietos patekimo į rinką galimybes?
  • Užtikrinti, kad jūsų galimybės atitiktų vietinės rinkos poreikius?
  • Venkite blogų investicijas, Azijoje pripažįstant išankstinio įspėjimo signalus?
  • Įgyvendinti pagrindinius veiklos rodiklius, skirtus stebėti savo verslo efektyvumą į naują rinką?

Peržiūrėti 7 daugiau kursų Institute For Asia Strategy And Knowledge (I-ASK) »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 2020
Duration
2 dienų
Dieninės
Price
2,800 SGD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau. 2020