Moterys, lytis ir atstovavimas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Liepos 19 d. – 2020 m. Rugpjūčio 1 d

"Smith College" ir jo apylinkėse gyvena neprilygstamos kolekcijos ir kultūros paveldo institucijos, siūlančios įkyringą moterų istorijos patirtį.

Per savo laiką "Smith" mes išnagrinėsime moterų gyvenimą per archyvinius tyrimus, lankydamiesi vietiniuose muziejuose ir turistams iš istorinių vietų. Dėmesys moterims ir socialiniams pokyčiams bus pristatytas moterims, kurios pakeitė Amerikos istorijos kursą per reformas, mobilizavimą, kultūrines intervencijas ir tiesioginį sukilimą.

Mokymo planas

Specialiose "Smith" kolekcijose mes pažvelgsime į laiškus, dienoraščius, nuotraukas ir manifestus, kuriuose per pastaruosius 150 metų atsispindi asmeninės ir politinės revoliucijos. Mes susipažinsime su pirmosios kartos kolegijų moterimis per "Smith" ir "Mt." institucinius archyvus. Holokas Ir mes ištirti feministinio meno Smitho koledžo meno muziejuje.

Kaimyninėje Amherste pasinerkime į Emily Dickinson'o pasaulį ir poeziją. Netoliese esančiame Florencijos kaime mes sužinome apie abolitionistą ir moterų teisių gynėją Sojourner Truth. Mes taip pat galime keliauti toli nuo Bostono, Hyde Parko ar Senecos krioklio, kad išsilieti į moterų istoriją ir politiką.

Per lauko keliones, pėsčiųjų keliones ir pirminius tyrimus mes surinksime įžvalgas apie moteris, kurios padarė įtaką - kas paskatino jų aistą ir atsidavimą moterų lygybei ir kaip jų žodžiai ir veiksmai pakeitė moterų galimybes. Jūs gausite galimybę žaisti istoriką, atrasti naują ar du pavyzdį, ir sužinoti daugiau apie tai, kas svarbu jums ir ką galite tai padaryti.

Mūsų fakultetas

Jennifer DeClue

Jennifer DeClue yra "Smith College" moterų ir lyčių studijų programos daktaro laipsnis. Ji uždirbo savo doktorantūrą. Pietų Kalifornijos universiteto Amerikos studijose ir etninėse grupėse. Prieš dvejus metus ji persikėlė į Vakarų Masačusetą iš Los Andželo ir puikiai džiaugiasi visais sezonais. Ji yra filmų kūrėja ir profesorė, ir yra malonu pradėti kurti dokumentinius filmus iš savo dabarties namų, Northampton.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2019

Apie mokyklą

Smith College Precollege Programs welcomes international students each year from around the world into our programs. You'll find that our small classes, similar to the undergraduate experience at Smit ... Skaityti daugiau

Smith College Precollege Programs welcomes international students each year from around the world into our programs. You'll find that our small classes, similar to the undergraduate experience at Smith, offer exceptional learning in an environment where women are taken seriously and inspired to excel as leaders. Smith is located in the northeastern region of the United States, an area with some of the highest concentrations of international students anywhere in the country. Skaityti mažiau