Įgijo magistro laipsnį Pasiūlymas dizainas

Kiek ekranai matote aplink jus? Informacija nori Laukiama maitinamas su šviežia, viliojanti ir įtikinamų turinį. Kreditai serija ir filmai, audio vizualinio identiteto kanalų ir TV šou, reklamos, vaizdo klipai, įmonių paramos garso ir vaizdo vnt mokymo, vaizdo projekcijomis ir patirtinio bendravimo ... Šioje aplinkoje, animacinis grafinis yra sukonfigūruotas kaip vieną iš Patraukliausia ir veikti pastato naujos skaitmeninės kalbos langai sprendimus laiku.

Pradininkai nutiesė kelią. Bass Špagatai, "McLaren" ... jie tiriami ir atrado naują būdą ekrano dizainas. 90s buvo konsolidavimo ir puošnumu laiką ir su amžių sandūroje ir skaitmeninės informacijos, kad į plėtrą dėl naujos audiovizualinio dizainerio darbo vietos bumas.

Aplinka, kurioje profesionalų, be to, dirbti su lengvumu įrankiai, jums reikia žinoti apie žiniasklaidos ir kalbos įvaldymo ir audiovizualinių išteklių sėkmingai sujungti su žiūrovo / user amžiaus.

TIKSLAI RENGIMO

Įmerkite dizaineris apmąstymų ir eksperimentavimo projektus visame animacinių grafikos ir audiovizualinės kūrybos procese, gilinti žinias Sukūrimo įrankių ir skaitmeninio leidimas ne tik kaip tiesioginis sprendimo pagrindinių problemų kūrimo, bet kaip pagalbą ir paramą Pasaulio idėjų.

GYVENIMO

Įgijo magistro laipsnį Pasiūlymas dizainas yra padalintas į 4 modulius ir daro išvadą, kurių galutinis studijų projektas.

  • Aš modulis - technologijos. Sudėtis įrankiai ir skaitmeninis redagavimas (After Effects ir Final Cut)
  • II modulis - dirbtuvės (metafora, Kreditai ir Audio)
  • III modulis - Projektai (garso ir vaizdo pasakojimas)
  • Modulio IV - Garso ir vaizdo Kultūra

DUOMENŲ LAPAS

Problema: 11 leidimas

Kvalifikacija: Pasiūlymas Dizainas absolventas nuo Vic-UCC universitete. Studentai, neturintys universitetų laipsnių gaus diplomą universiteto tęstinių tyrimų.

Kreditai: 30 ECTS

Mokyklos laikotarpis: Iš 7 spalis 2015 birželio 2016 pristatymas PFE: Bir 2016

Darbo laikas: Pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 19h iki 22h

Modalidad: Klasė

Kalba: Ispanų

Kaina: 3480 €

Prisjungimas: Absolventai ir / ar absolventai. Aukštojo absolventai. Lygis mokymo ciklai plastinis menas ir dizainas, ir profesionaliems šeimoms: Interjero dizainas, grafinis dizainas, pramoninis dizainas ir taikomoji dailė drabužių. Profesionalai be konkrečios kvalifikacijos sektoriuje, kurie gali įrodyti, profesinę patirtį. Prieiga prie žinoma yra nustatoma atrankos procese.

Pastabos: Ispanijos intensyvus kursas rugsėjo užsienio studentams, kurie nori stoti į magistro (neprivaloma kursas).

Programa mokoma:
Ispanų

Peržiūrėti 14 daugiau kursų Bau Design College of Barcelona »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Dieninės
Price
3,480 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date