Oficialus aprašymas

Partnerių paieška (M & A) Azijoje

Kurso apžvalga


Šiame dviejų dienų seminare jums dirbti su viena iš pasaulyje 's svarbiausių strateginių mąstytojų, išmokti atlikti profesionalią ir veiksmingą partnerių paiešką (M & A) Azijoje. Žinoma, pagrindinis dėmesys skiriamas struktūrinio požiūrio, kad išmokyti jus į įvairių žingsnių nuo nustatyti galimus tikslus, kad tilptų į jūsų įmonės 's portfelį, kad profesionaliai pasirinkti pagrindinius tikslus [ilgas-sąrašas / shortl-ist) Azijoje dėl potencialaus M & A ' s. Jame apžvelgiami įrodyta įsigyjamos bendrovės identifikavimo procesus, atrankos kriterijus ir tinkamas ir sėkmingas ryšių Azijos požiūrį, kad seminaro dalyviai sėkmingai valdyti partnerių paieškos procesus Azijoje.

&nbsp

&nbsp

Kodėl reikia dalyvauti?


Susiliejimai ir įsigijimai veiklos Azijoje paleisti neregėto lygio per pastaruosius metus. Be to, "M & 's yra pagrindinis daugelio įmonių elementas ' strategijas, siekiant padidinti vertę ir kurti tvaraus konkurencinio pranašumo. Tačiau daugelis įsigijimai nepavyks. Šis dviejų dienų seminaras traukiniai Jus į naujausias tendencijas partnerio paieškos Azijoje aprūpinti jus su teisingais įrankiais, kad nustatyti, tinkamą M & A siektiną leidžia savo įmonę į sutaupyti išlaidų ir vertingas laiko paieškos procese ir padėti jūsų kompanija į likti prieš jūsų konkurentai Azijoje.

&nbsp

&nbsp

Ar norite

&nbsp

  • Padidinkite savo verslą per įgyti įdomias vietines ar regionines grotuvą Azijoje?
  • Nustatykite optimalią M & A portfelio per griežta rinkos analize?
  • Nustatyti teisingus tikslines įmones Azijoje, kad tilptų į jūsų M & A portfelio?
  • Patobulinkite savo M & A verslo galimybes, sukurti profesionalią ir visapusišką įgijimo ir perskirsčius išteklius ir pajėgumus procesą?
  • Pasirinkite tinkamiausius tikslinių įmonių trumpąjį sąrašą), Azijoje galimoms tikslinėms įmonėms daug (ilgas sąrašas), taikant hands-on ir įrodyta atrankos parametrus?
  • Sužinokite, kaip įvertinti savo sąrašą įtraukti tikslines įmones, išsamiai ir tinkamu būdu artėja juos?

Peržiūrėti 7 daugiau kursų Institute For Asia Strategy And Knowledge (I-ASK) »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 2020
Duration
2 dienų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau. 2020