Parengiamųjų metų studijos - Verslo studijos

Geriausios parengiamųjų metų studijų programos - Verslo studijos

Verslo studijos

Parengiamasis metus yra skirta parengti aukštųjų mokyklų absolventų ir vyresnio amžiaus studentų universitetinių studijų. Tiems, kurie domisi karjeros versle, šiais metais bus pateikti bendrą išsilavinimą, arba yra reikalinga arba bus padėti į, užsidirbti laipsnį.

 

Jums gali būti įdomu, kas yra parengiamasis Metai verslui? Ši programa bus parengti studentus visų amžių verslo mokykloje. Tai galima aukštųjų mokyklų absolventų, taip pat universitetų studentams, kurie nusprendė sutelkti dėmesį į užsidirbti verslo laipsnį. Švietimas apima įvedant verslo pagrindų, ištirti tarptautinius matmenis verslo pasaulio ekonomikoje, o bendrosios vadybos įgūdžiai. Daugelis mokyklų, taip pat siūlyti stažuotes, siekiant praktiškai išmoko įgūdžių realioje darbo aplinkoje.

 

Atsižvelgiant parengiamąją metai verslas yra naudingas daugeliu atžvilgių.Studentai mokysis įgūdžius, kurie bus paruošti juos kreipiasi dėl darbo, taip pat praktinių įgūdžių, kurie padės jiems darbe ir kitose srityse savo gyvenimą. Šios kompetencijos apima CV pristatymą, interviu įgūdžius, kompiuterinio raštingumo, bendravimo žodžiu, raštu bendravimo, vadovavimo, komandos darbo, ir tarpasmeninio bendravimo įgūdžių.

 

Yra daug tarptautinių programų, kurios siūlo pasirengti verslo karjerą. Išlaidos labai skiriasi priklausomai nuo vietos ir konkreti programa yra siūloma. Susisiekite palūkanų mokyklą paklausti apie konkrečias išlaidas ir programos trukmę.

 

Kai jūs gaunate į verslo laipsnį, jums gali būti suteikta galimybė pasinaudoti daugelio tipų karjeros galimybes. Kai kurie studentai gali pasirinkti sutelkti dėmesį į tam tikrą specialybių, o mokykloje, o kiti randa savo pageidaujamą dėmesio, kai jie pradėjo karjerą.Pavyzdžiai karjeros apima tuos pardavimų, finansų, konsultavimo, apskaitos, verslumo, žmogiškųjų išteklių, rinkodaros, lyderystės plėtros, nekilnojamojo turto, įmonių atsakomybės ir mažmeninės prekybos.

 

Jei studijuoti nuotoliniu būdu yra jums įdomūs, pamatyti, jei jūsų mokykla pasirinkimo siūlo internetu klases savo parengiamuosius metus. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti Daugiau

Verslo lygio

Exeter College
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2019 Jungtinė Karalystė Exeter

Iš Aqa pat verslo dėmesys skiriamas mažų ir vidutinių įmonių, veikiančių nacionalinių rinkų. Ji apima dalyvaujančių verslo paleidimo klausimus, pavyzdžiui, mokslinių tyrimų ir planavimo, taip pat veiksnius, lemiančius sėkmę. [+]

Kas tai patinka studijuoti šį kursą ir kaip man bus vertinamas?

Iš Aqa pat verslo dėmesys skiriamas mažų ir vidutinių įmonių, veikiančių nacionalinių rinkų. Ji apima dalyvaujančių verslo paleidimo klausimus, pavyzdžiui, mokslinių tyrimų ir planavimo, taip pat veiksnius, lemiančius sėkmę. Ji mano, kaip nustatyti įmonės galėtų padidinti jų veiksmingumą darant taktinius sprendimus visoje verslą. Lygis Verslo remiasi vienetais, manydama, daugiau sudėtingų verslo scenarijus ir sutelkiant dėmesį į strategiją.

Žinoma, bus mokomi su mažų grupinis darbas, savarankiško tyrimo ir pateikimo, klasės diskusijų ir paskaitų naudojimui. Visose apgyvendinimo patalpose yra mokoma per vienerius metus yra vertinami per du dokumentus ties metų pabaigos. 1 knyga vertinama pagal pakartotinio klausimų pasirinkimo, trumpas atsakyti į klausimus ir mini atvejo tyrimo duomenų reagavimo klausimus. 2 knyga vertinama trumpų atsakyti į klausimus ir į bylos tyrimą dėl duomenų reagavimo klausimus naudojimui. Nėra kursinį darbą pasirinkimas.... [-]


Verslo tyrimai - universitetas parengiamasis programa

Boston College UK
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2019 Jungtinė Karalystė Boston

Tai prieigą prie verslo studijų programa yra skirta suaugusiems žmonėms, kurie domisi įmonės karjerą verslo ir rinkodaros, teisės, Kompiuterija, ar finansų srityse. [+]

Tai Prieiga prie verslo studijų programos skirtas suaugusiems, besidomintiems įmonės karjerą verslo ir rinkodaros, teisės, Kompiuterija, ar finansų srityse.

Šis kursas yra prieinama Bostone.

Sėkminga žinoma, taip pat gali sukelti pažangą ant Koledžo universitetinio lygio kursus. Galima studijuoti HNC / HND Verslo, kelionių ir turizmo vadybos ant jūsų slenksčio ir iki pusės universitetų mokesčių sąnaudas.

Ką aš darysiu?

Diplomo yra įgyta įgyvendinant 24 3 lygio kreditų versle.

Jūs taip pat pasirinkti dar 2 pagrindinius dalykus įgyti 15 kreditai. Šie dalykai įtraukti įstatymą, matematikos ir skaičiavimo.

Be šių 3 pagrindinių dalykų taip pat turi įgyti 3 lygis 3 kreditai Mokymosi įgūdžiai: moksliniai tyrimai ir klasifikavimas ir 3 lygis 3 kreditai IT akademinių tikslų.... [-]


UK Sixth Form Studijos užsienio studentams: A-lygiai

City and Islington College
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Jungtinė Karalystė London

Kolegija gali pasigirti neįvykdyti įrašą pasiekimas lygio studentams. 2013, bendras praeiti norma buvo įspūdingas 98% iš 1622 įrašų - ir studentai pasiekė 100% praeiti norma 22 dalykų. Mūsų pasiaukojanti darbuotojai ir išskirtinės partnerystė su universitetais padėjo ... [+]

Lygis programa mokėsi 3 lygio per dvejus metus. Jūs studijuoti tradiciniu būdu, kur yra jūsų galutinis rūšių bus grindžiama metų pabaigoje egzaminus.

Kvalifikacija yra padalintas į pirmo lygio (metai 1) ir A2 lygis (2 metai), kurie kiekvienas padaryti iki 50% savo bendrą klasę. Dauguma studentų gerti 4 dalykus pirmaisiais metais ir 3 savo antrus metus. Mes turime 34 dalykų laisvų tokio lygio (iš kurių 22 yra 100% praeiti norma):

biologija Verslo studijos chemija Kompiuterija Kritikos ir kontekstą Tyrimai Šokiai Drama ir teatras Tyrimai ekonomika elektronika Anglų kalba ir literatūra Anglų literatūros studijos Kino studijos Dailės prancūzų Daugiau Matematika geografija Vokiečių kalba Vyriausybė ir politika OCR Grafika istorija Italų kalba matematika Žiniasklaidą muzika Muzika Technologijos FILOSOFIJA FOTOGRAFIJA Fizika psichologija Religijotyra sociologija ispanų Tekstilės pramonė Turkų ... [-]

Tarptautinės magistrantūros programos programa

London South Bank University
Su bendrabučiu Dieninės 1 - 3 semestrus January 2019 Jungtinė Karalystė London

Parengiamieji programos būsimiems magistrantams tarptautiniams studentams, kurie šiuo metu neturi teisės tiesiogiai patekti į LSBU magistro laipsnį verslo ir susijusiose srityse. [+]

Šis kursas yra atviras tik tarptautiniams studentams iš ne ES šalių.

Ši programa idealiai tinka nepriklausomiems, ne ES studentams, baigusiems bakalauro studijų programą, ir siekia užtikrinti garantuotą pažangą (atsižvelgiant į tai, ko siekiama magistro laipsnį Jungtinėje Karalystėje.

Magistro fondas leis jums tobulinti anglų kalbą, tuo pačiu mokydamasis studijų įgūdžių ir tyrimų metodų, kurių jums reikės magistro studijų metu.

Jūs mokysite ir gyvensite universiteto mieste, kad nuo pat pradžių esate universiteto gyvenimo dalis. Tai apima visas universiteto akademines, socialines ir sporto galimybes.

Režimas

Dieninis (iki 25 valandų per savaitę)... [-]


International Year One

NCUK
Su bendrabučiu Dieninės 6 - 9 mėnesių August 2019 Jungtinė Karalystė Manchester

[+]

Kaip ilgai tai užtruks? Anglų akademinių tikslų

Arba:

[-]

Vasaros mokykla Verslininkystėje

L.U.de.S Lugano Campus
Su bendrabučiu Ištęstinės 2 savaites Registracija galima Šveicarija Lugano

Su mumis jūs gausite unikalią galimybę įgyti tikrąsias žinias apie patirtį verslumo pasaulyje, pagrįstą mokymosi būdu atliekamu požiūriu. Programa trunka 2 savaites, ir ji pagrįsta mokymosi būdu atliekamu metodu. Tai reiškia, kad dirbate tarptautinėse komandose realiu verslo projektu. Pasibaigus mūsų programoms, jums bus skiriama 3 ECTS, kurią universitetai gali pripažinti kaip savo bakalauro laipsnį. Jūs taip pat turite nuostabią galimybę papildyti savo įgūdžius dalyvaudami neakivaizdine patirtimi, tokia kaip: Mindfulness, Malta Adventure ir papildomos verslo anglų kalbos kursai. Malta yra geriausia vieta, kuria galite pradėti kurti savo būsimos karjeros perspektyvas: ji yra saugi, saulėta ir yra anglų kalbos šalis. [+]

Per dviejų savaičių kursą "Verslumas" jus instruktuos treneriai, o ne profesoriai. Jūs dirbate kartu bendrai naudojamoje erdvėje, o ne klasėse, ir jūs būsite iššūkis kaip tikri verslininkai.

Jums reikės išnaudoti savo nuomonę, reikalaujamas žinias, stebėti ir suprasti rinkos poreikius, kuriems turėsite kurti produktų sprendimus. Kartu su savo komanda įvertinsite savo idėjų verslo potencialą ir jų sėkmės galimybes.

Be to, jums bus atvykę lankantys ekspertai, kurie atliks ad hoc sesijas įvairiomis dominančiomis temomis.

Jūs gausite pagrindinę informaciją apie verslumą ir 21-ojo amžiaus įgūdžius funkciniais būdais.... [-]


Anglų kalbos pamoka

Dongbei University of Finance & Economics
Su bendrabučiu Dieninės 8 - 16 savaites March 2019 Kinija Dalian

"GIME" fondo programa padės studentams pasirengti būsimiems studijoms universitete ir greitai pereiti prie jos. Ši programa buvo kruopščiai suprojektuota, ir ji grindžiama studentų, kuriems reikia papildomos paramos, ugdymui, kad jie galėtų sėkmingiau mokytis. Taigi, GIME suteiks studentams automatinius sertifikatus, kai jie pereis visus komponentus ir galės jiems įvesti GIME laipsnio programas. [+]

"GIME" fondo programa padės studentams pasirengti būsimiems studijoms universitete ir greitai pereiti prie jos. Ši programa buvo kruopščiai suprojektuota, ir ji grindžiama studentų, kuriems reikia papildomos paramos, ugdymui, kad jie galėtų sėkmingiau mokytis. Taigi, GIME suteiks studentams automatinius sertifikatus, kai jie pereis visus komponentus ir galės jiems įvesti GIME laipsnio programas.

Mokymo planasĮvadas į kinų kalbąĮvadas į verslo studijasVerslo komunikacijosAtaskaitos įgūdžiaiAnglų kalbaRegistruokite datos / kurso trukmę / mokymą ir programos mokestįKovo vidurys - 16 savaičių - 15.000 RMB (apytikriai 2300 USD)Birželio vidurys - 8 savaitės - 8.000 RMB (apytiksliai 1300 USD) [-]