Filter
Parengiamieji metai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios parengiamųjų metų studijų programos - Vadybos studijos

Parengiamasis metai yra per metus trunkantį Įvadas į bakalauro programą. Jis skirtas studentams, kurie arba neseniai baigė vidurinę mokyklą arba yra gavę savo Ged ir norėtų būti geriau pasirengę už kolegijoje.

Kas yra parengiamasis Metai valdymas? Ši programa yra skirta studentams, kurie galvoja, kad jie norėtų dirbti lyderio vaidmens. Kiekvienas mokymo programa yra skirtingi, tačiau studentai dažnai bus supažindinami su pagrindiniais verslo ir valdymo principus kuriant akademinius ir darbo kompiuteriu įgūdžiai. Kai kurios programos sutelkti dėmesį į bendrojo valdymo, o kiti turi tam tikrą valdymo prioritetus, pavyzdžiui, sporto, svetingumą, mažmeninės prekybos, arba aviacijos valdymą. Kai metus bus baigtas, studentai yra geriau pasirengę pradėti valdymas studijų programą kolegijoje ar universitete.

Studentai, kurie eina per parengiamąjį metų išmoką būdais.Jie sukurti lyderystės ir bendravimo įgūdžių, kurie padės jiems ateityje profesinių ir asmeninių situacijų, ir jie uždirba kolegijoje kredito, o vis labiau pasirengę sudėtingas užsiėmimuose.

Išlaidos, susijusios su valdymo parengiamasis metais bus žymiai skirtis iš vienos mokyklos į kitą. Yra institucijos visame pasaulyje, kurios siūlo šią programą, todėl mokyklos buvimo vietos ir konkrečių mokymo programų reikalavimai yra dideli sąnaudų veiksniai. Studentai turėtų skambinti mokyklas tiesiogiai išsiaiškinti, kas už mokslą ir kiti mokesčiai bus.

Studentai su valdymo įgūdžių visada yra paklausa. Parengiamasis metų nelemia karjeros tiesiogiai, bet jis pradeda statyti pamatai, kad galiausiai bus profesija. Studentai, kurie eiti uždirbti valdymo laipsnį turės karjeros galimybes į valdymo pozicijas įvairių, priklausomai nuo jų interesus ir studijų dėmesio.

Jei valdymas yra jums įdomūs, pradėkite lyginti mokyklas dabar.Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Vadybos studijos

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)

Šios programos tikslas yra pagerinti bet kokio projekto kokybę siekiant laiko, išlaidų ir kokybės tikslų, įgyvendinant profesionalių projektų valdymo metodiką. Sužinokite ... [+]

tikslas

Pagerinti bet kokio projekto efektyvumą pasiekiant laiko, sąnaudų ir kokybės tikslus, įgyvendinant profesionalių projektų valdymo metodiką. Sužinokite apie PMI® projektų valdymo metodiką (Project Management Institute) ir gaukite reikiamą patirtį pristatydami profesionalų sertifikavimo egzaminą PMP® (Project Management Professional).

Programos privalumaiPasiekti labiausiai pripažintą tarptautinį sertifikavimą pasaulyje projektų valdymo srityje.Pagerinkite galimybę akredituoti PMP® sertifikavimo egzaminą.Žinokite ir pritaikykite geriausią profesionalų projektų valdymo praktiką.Nukreipta į

Administratoriai, vadovai ir projektų vadovai, norintys gauti PMP® profesinį sertifikavimą, tiek iš gamybos įmonių ir paslaugų, tiek iš privačių, ne pelno organizacijų ar vyriausybinių organizacijų, arba baigę arba studijuojantys "Projektų valdymo diplomą" : Pasirengimas ITESM suteiktam sertifikavimui.... [-]

Meksika Buenavista Santa Fe Santiago de Querétaro
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
24 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba