Filter
Parengiamieji metai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios parengiamųjų metų studijų programos - Technologijų studijos

Parengiamasis metus, taip pat žinomas kaip Įkūrimo metai, yra programa, kuri rengia studentus atvykti į koledžą. Jis skirtas studentams, kurie mano, kad jie nėra pasirengę iššūkiams, kad kolegijų dovanomis, ir ji pristato asmenis įvairių dalykų įvairovė.

Studentai gali būti įdomu, kas yra parengiamasis Metai technologijos? Ši programa yra skirta studentams, kurie domisi įvairių sričių technologijų ir norėtų juos tyrinėti daugiau. Kiekvienas mokymo programa yra skirtingi. Kai fokusavimo technologija apskritai, o kiti skirti daugiau laiko tam tikroje srityje, pavyzdžiui, multimedijos, inžinerijos, arba informacinių technologijų srityje. Naudojant kompiuterį yra didelė dalis per metus, nors multimedijos projektai ir klasės diskusijų, gali būti naudojami taip pat.

Yra daug naudos apdailos parengiamasis metus. Studentai gali palengvinti į griežtą mokymo programą, kad daugelis universitetų kursus pateikti, o pastatas asmeninius privalumus.Jie taip pat sukurti studijų įpročius, o užsidirbti koledžo kreditą.

Išlaidas, susijusias su parengiamuoju metų skirsis iš vienos mokyklos į kitą. Mokyklos ir konkrečių programos reikalavimus vietą yra didžiausi veiksniai. Studentai turėtų gauti ryšį su mokyklomis jie yra suinteresuoti sužinoti, ką mokslą ir mokesčiai bus įtraukti.

Parengiamasis metai yra žingsnis į technologijų srityje karjerą. Kai laipsnis uždirbo, absolventai gali pasirinkti vieną iš karjeros galimybių įvairovė. Kai ateities profesijų pavyzdžiai gali būti programuotojas, programinės įrangos treneris, interneto programų kūrėjas, sistemų analitikas, ar techninę pagalbą. Nuomos organizacijos galėtų būti žiniasklaidos bendrovės, inžinerijos įmonės, ar programinės įrangos įmonės. Absolventai taip pat gali nuspręsti toliau savo išsilavinimą ir specializuojasi nanotechnologijų, biotechnologijų, ar inžinerijos.

Jūs galite pradėti savo technologinį išsilavinimą karto.Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

4 Rezultatai Technologijų studijos

University of Applied Sciences Technikum Wien

Dabartinė ikimokyklinio ugdymo programa suprojektuota kaip parengiamasis kursas, trunkantis keturis semestrus tarptautiniams studentams, ketinantiems įstoti į UAS Technik ... [+]

Dabartinė ikimokyklinio ugdymo programa suprojektuota kaip parengiamasis kursas, trunkantis keturis semestrus tarptautiniams studentams, ketinantiems įstoti į UAS Technikum Wien arba pradėti studijas Austrijoje. PCP ex sukurta specialiai tiems studentams, kurie turi mažai arba nieko neišmanytų vokiečių kalba .

Būsimieji tarptautiniai studentai lanko intensyvius kursusVokiečių kalbaAnglųMatematikaFizikaKompiuterijaElektros inžinerijaBiologija

Sėkmingai baigus parengiamąjį kursą, absolventai pasiekė minimalų "vokiečių B2" reikalavimą pagal Bendrą Europos kalbų orientavimo sistemą ir išlaikė papildomus egzaminus, reikalingus norint kreiptis į kursą UAS Technikum Wien. Tai reiškia, kad, baigus "Pre-College" programą, galima nedelsiant pradėti dalyvauti standartiniame bakalauro arba magistro programos taikymo procese. PCP užpildymas negarantuoja įstojimo į UAS Technikum Wien studijų programas. Be intensyvaus kalbos ir specialiojo ugdymo lygio, didelę parduotuvę taip pat nustato mokiniai, kurie kartu vykdo laisvalaikį ir susipažįsta su Viena kaip potencialia mokymosi vieta. Tuo pat metu parama teikiama Vienos "aklimatizacijos etapo" fazėje ir atliekant visus būtinus formalumus.... [-]

Austrija Vienna
Spalis 2019
Anglų,Vokiečių
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
3IL Groupe

Integruotas parengiamasis 3iL yra skirta tiems, kurie nori sujungti privalumus parengiamojo kurso realizuojant nedelsiant panirti į IT (projektavimas, tinklų, sistemų) sr ... [+]

Integruotas parengiamasis 3iL yra skirta tiems, kurie nori sujungti privalumus parengiamojo kurso realizuojant nedelsiant panirti į IT (projektavimas, tinklų, sistemų) srityje. Ji skiriasi nuo kitų parengiamųjų programų iš kompiuterio atradimas iš 1 pusmetį su konkrečių projektų įgyvendinimo ir atidarymo dėl individualaus vystymosi būsimo inžinierius.

Prep 3iL yra:

1 klasikinis skyrius (40 vietų) / 1 Tarptautinis skyrius (30 vietų)

4 semestrus 120 ECTS kreditų

Įteisinti License 2 inžinerinių mokslų / Kompiuterių paminėjimas

3 pagrindinės sritys švietimas: mokslas, informatikos ir humanitariniai

Mokslinė programa 850 valandų... [-]

Prancūzija Limoges
Susisiekti su mokykla
Prancūzų kalba
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Charles University The Institute for Language and Preparatory Studies

Vienerių metų kursas ruošia studentus, kurie jau gavo aukštąjį universitetinį išsilavinimą savo šalyje ir norite tęsti doktorantūros programą ne iš Čekijos Respublikos un ... [+]

Vienerių metų kursas ruošia studentus, kurie jau gavo aukštąjį universitetinį išsilavinimą savo šalyje ir norite tęsti doktorantūros programą ne iš Čekijos Respublikos universitetų būti paskirta po sėkmingai užbaigti, kad dr pavadinimą Kursas yra atviras studentams, kuriems buvo suteiktas stipendiją iš Čekijos Respublikos Vyriausybės ir savarankiškai mokėti studentams. Informacija apie stipendijas ir reikalingus dokumentus ir kitus reikalavimus, gali būti gauti įgalioti atstovai Čekijoje (savo vietos Čekijos ambasada ar konsulatas).

[-]
Čekija Prague
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 - 1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Eötvös Loránd University

Ši programa yra rekomenduojama būsimiems studentams, kurie nori sukurti tvirtą pagrindą jų tolesniam studijoms kompiuterinės bakalauro studijų programoje. Studentai, kuri ... [+]

Ši programa yra rekomenduojama būsimiems studentams, kurie nori sukurti tvirtą pagrindą jų tolesniam studijoms kompiuterinės bakalauro studijų programoje. Studentai, kurie priimami į bakalaurą kompiuterinių mokslų bakalauro, bet negali pasiekti minimalaus lygio įėjimo egzaminą, taip pat bus nukreipti į mūsų preliminarų kursą.

Programos stiprumas

Preliminariojo kurso mokymo programa yra surinkta pagal temas, susijusias su BSc programa. Tai apima kursus matematikos, informatikos ir anglų kalbos.

Struktūra

Parengiamoji programa

Įvadas į matematikąĮvadas į informatikąPagrindinis anglų kalbos IĮvadas į matematiką IIInformatikos įvadas IIPagrindinis anglų kalba IIKarjeros galimybės... [-]
Vengrija District V.
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba