Filter
Parengiamieji metai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios parengiamųjų metų studijų programos - Santykiai su klientais

Parengiamoji programa gali padėti aukštųjų mokyklų moksleiviams arba absolventams įvairioms pramonės šakoms, padedančioms jiems nustatyti konkrečią karjerą. Šio kurso baigimas gali padėti studentams, kurie studijuoja studentus, tobulinti savo mokinių pasiekimus, galbūt paskatinti įeiti į pasirinktą mokyklą.

Kas yra parengiamieji verslo administravimo programos? Kai kurios iš šių programų yra prieinamos tiems studentams, kurie aktyviai dalyvauja baigiant bakalauro laipsnį. Šie keliai gali užtrukti iki dviejų ar trijų terminų, o baigus universitetą jie dažniausiai gali būti išdėstyti. Verslo administravimo kursai gali apimti tokias temas kaip apskaita, prekės ženklo valdymas, verslo studijos, ekonomika, žmogiškųjų išteklių valdymas, rinkodara, finansai ir investicijos. Studentai gali įgyti pagrindą, reikalingą konkretesnei bakalauro arba magistro laipsnio studijoms.

Verslo administravimo parengiamosios programos absolventai dažnai turi puikių verslo įgūdžių, kurie gali lemti įvairias su verslu susijusias pranašumus. Studentai taip pat gali plėtoti praktinius gyvenimo įgūdžius, pavyzdžiui, kaip biudžetą ar investuoti į pensiją. Priklausomai nuo programos vietos, studentai taip pat gali turėti galimybių sužinoti apie verslą ar finansus konkrečioje šalyje.

Dauguma koledžų ir universitetų turi savo nustatytą mokesčių ir apmokymo sistemą. Dalyvavimo parengiamosiose programose bendros sąnaudos įtakoja daugelį veiksnių. Suinteresuoti studentai turėtų atlikti savo mokslinius tyrimus apie kiekvieną mokyklą, kad nustatytų geriausią jų veiklos kryptį.

Yra daug karjeros galimybių verslo administravimo programos absolventams. Baigę parengiamąją programą, absolventai gali gauti darbą kaip žmogiškųjų išteklių padėjėjai, atsargų analitikai, direktoriaus pavaduotojai, administracinis padėjėjas ar klinikinis administratorius. Pozicijos kaip mokėtinos sąskaitos ir gautinos sumos administratoriai, regioninės administracijos tarnybų vadovai, oro uostų direktoriai, žmogiškųjų išteklių analitikai ar išorės administratoriai.

Parengiamosios verslo administravimo programos užbaigimas gali paskatinti absolventus sėkmingai ir patenkinamai karjerai. Laimei, yra galimybių dalyvauti visame pasaulyje tiek tradicinėse klasėse, tiek internetiniuose formatuose. Norėdami pradėti, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Santykiai su klientais

University Canada West (UCW)

Mes suprantame, kad kai kurie studentai neturi profesinės ar akademinės kvalifikacijos, bet nori tęsti MBA programą. Studentai turi galimybę užbaigti keturis MBA fondo ku ... [+]

MBA fondas

Mes suprantame, kad kai kurie studentai neturi profesinės ar akademinės kvalifikacijos, bet nori tęsti MBA programą. Studentai turi galimybę užbaigti keturis MBA fondo kursus. Tam, kad būtų galima įeiti į MBA programą, studentai turės užsidirbti B ar aukštesnio lygio kiekviename Fondo kurse.

Kurso struktūra

MBA fondas apima kursus šiose srityse:

MBAF 501 - Verslas

Studentai mokysis rašyti rašytinius dokumentus ir pristatymus, kurie padės jiems sėkmingai pasisemti MBA kursinių darbų ir darbo vietos. Studentai išmoks analizuoti kontekstą ir auditoriją, nustatyti tikslo ir pranešimų turinį, integruoti efektyvų vizualinį dizainą, kad būtų sukurta rašytinė darbo vietos komunikacija, kurią galima gauti, suprasti, naudoti ir gauti efektyviai, greitai ir tiksliai.... [-]

Kanada Vancouver
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba