Filter
Parengiamieji metai
Rusija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas 2 geriausias parengiamųjų metų studijų programas Rusijoje iš 2019/2020

Parengiamųjų metų studijų programos yra skirtos paruošti ką tik vidurinę mokyklą baigusius žmones aukštajam mokslui. Šias studijų programas dažnai renkasi ties žmonės, kurie siekia lengvesnio perėjimo tarp vidurinio ir aukštojo mokslo, o taip pat ir tie, kurie ne visai žino kokią specialybę jie nori studijuoti.

Rusija ir taip pat oficialiai žinoma kaip Rusijos Federacijos, yra šiaurinėje Eurazijos šalis. Švietimas Rusijoje Didžiąją dalį valstybės ir reglamentuoja Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija. Rusijoje, ji užima apie 70% mokymo laiko už kontaktinius pamokas su mokytoju, poilsio 30% darbo krūvis yra skirti nepriklausomą tyrimą medžiagos.

Jau šiandien pradėkite savo - Geriausios Parengiamųjų metų programos Rusijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Chechen State Pedagogical University

Kalbant apie tarptautinių studentų ugdymą, kurį sudaro dvi stadijos Rusijoje, prieš priimant į universitetus visi tarptautiniai pareiškėjai turėtų imtis rusų kalbos kursų ... [+]

Apie parengiamąjį departamentą

ChSPU pritaria tarptautiniams studentams, o 2015 m. Jiems buvo įsteigtas parengiamasis tarptautinių studentų departamentas.

Kalbant apie tarptautinių studentų ugdymą, kurį sudaro dvi stadijos Rusijoje, prieš priimant į universitetus visi tarptautiniai pareiškėjai turėtų imtis rusų kalbos kursų. Šis kursas apima pokalbių rusų kalbą ir įvadinį kursą pagrindinių dalykų rusų kalba. Pokalbių rusų kursas skirtas pradedantiesiems. Per 1-ąjį semestrą studentai mokosi fonetikos, gramatikos ir pokalbio žodyną.

Įvadinis kursas yra skirtas tarpdalykiniams studentams, kurie kalba rusiškai, bet nori tobulinti savo kalbos žinias ir išmokti kalbą, kad galėtų suprasti paskaitas rusiškai. Kursą sudaro šie dalykai: biologija, chemija, matematika, fizika ir kai kurie kiti dalykai, susiję su jų būsimu specializacija.... [-]

Rusija Grozny
Rugsėjis 2019
Rusijos
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Higher School of Economics

Rusų kalbos mokymas, skirtas užsienio studentams, norintiems įvažiuoti Rusijos mokė bakalauro ir magistro programas. ... [+]

Dėl tarptautinių studentų, kurie nori studijuoti rusų-mokė bakalauro ar magistro programas, bet turi ribotas arba jokių išankstinių žinių apie kalbos, parengiamieji metus teikia intensyvią mokymą.

Nuvažiavus Rusijos pamatus, programa yra suskirstyta į takelius, skirtų humanitariniai mokslai, ekonomika ir technologijos, inžinerija. Apie sėkmingai užbaigti parengiamuosius metus, studentai gali kreiptis dėl pilno studijų stipendijų į HSE Rusijos mokė programas.

Trukmė: 2017 m. Spalio mėn. - 2018 m. Liepos mėn. (32 savaitės)

Terminas: 2017 m. Rugpjūčio 17 d

Įmoka: 135,000 rublių

Studentai, kurie baigę šią programą turi: Pakankamas rusų kalbos mokėjimas studijuoti savo pasirinktoje bakalauro ar studijų programa ir gebėjimas bendrauti profesinių ir socialinių situacijų ... [-]
Rusija Moscow Saint Petersburg
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
32 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba