parengiamųjų metų studijų programos

Peržiūrėti 76 parengiamųjų metų studijų programas - 2018

Magistras

Kas yra parengiamųjų metų studijų programos?

Parengiamųjų metų (angl. Preparatory Year) studijų programos itin tinka studentams, kuriems trūksta tam tikrų kreditų, kurių reikalauja juos dominantys universitetai. Be to, į parengiamųjų metų studijų programas, dažnai yra įtraukiami ir kalbos kursai, kurie yra itin reikalingi į užsienio universitetus norintiems stoti studentams. Į parengiamųjų metų studijų programas, taip pat gali būti įtraukti ir bakalauro lygio tam tikrų kursų pradmenys, tad šio tipo studijas pasirinkusiems studentams bakalauro studijos tampa kiek lengvesnės, nes jie jau būna įgiję tam tikrų, su jų specialybę įgijusių žinių. Parengiamųjų metų studijos skiriasi nuo išlyginamųjų studijų (angl. foundation year) įtraukiamais kursais bei studijų tikslu.

Kokie yra parengiamųjų metų studijų privalumai?

Parengiamąsias studijas pasirinkusiems studentams paprastai būna kur kas lengviau pereiti nuo viduriniojo prie aukštojo išsilavinimo studijų reikalavimų. Svetimose šalyse norintiems studijuoti studentams, itin praverčia kalbos žinios, kurias jie įgyja parengiamųjų metų studijų metu. Kalbos žinios, savaime suprantama, studentams praverčia ne tik studijų metu, bet ir pradėjus karjerą. Parengiamųjų metų studijų programos studentams gali padėti įstoti, o taip palengvinti bakalauro sertifikato, asociatyvinio laipsnio ar bakalauro laipsnio studijas.

Kokie dalykai yra įtraukiami į parengiamųjų metų studijų programas?

Parengiamųjų metų studijas pasirinkę studentai paprastai mokosi tam tikros šalies, kurioje jie planuoja mokytis, kalbą. Šie kursai paprastai būna gana aktyvūs, nes studentai neretai planuoja kalbą išmokti taip gerai, kad būtent ja galėtų studijuoti ir įgyti jų norimą diplomą. Daugybė parengiamųjų metų studijų programas siūlančių universitetų ir kitų aukštųjų mokyklų studentams gali pasiūlyti anglų, ispanų, vokiečių, prancūzų, vokiečių, kinų, japonų, čekų ir daugybės kitų šalių kalbų kursus. Parengiamųjų metų kursus bei kalbos studijas siūlančios aukštojo mokslo įstaigos, studentams paprastai gali pasiūlyti ne tik kalbos, bet ir jų pasirinktos šalies istorijos ar kultūros studijas.

 

Kokių karjeros galimybių galima tikėtis įstojus į parengiamųjų metų studijų programas?

Kadangi parengiamąsias studijas pasirinkę studentai įgyja geresnes galimybes įstoti į jų pasirinktą universitetą, šios studijų programos gali tapti pirmuoju laipteliu itin jaudinančios karjeros link. Nesvarbu, ar parengiamąsias studijas renkasi ką tik vidurinę mokyklą baigęs absolventas ar jau darbo patirties turintis specialistas, šio tipo studijos gali padėti pasiekti užsibrėžtų akademinių, profesinių, o taip pat ir asmeninių tikslų. Parengiamųjų metų studijų programas baigusiems specialistams neretai būna lengviau įsilieti į itin konkurencingą darbo rinką, nes konkurencinio pranašumo jiems suteikia ne tik įgytos kalbos žinios, bet ir svaresni jų pasirinktos srities įgūdžiai.

Kiek kainuoja parengiamųjų metų studijos?

Parengiamųjų metų studijų kaina gali labai stipriai skirtis - tai priklauso nuo studento pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos, studijų specializacijos, trukmės bei šalies, kurioje studentai nori studijuoti. Paprastai parengiamųjų metų studijų programos gali kainuoti tiek pat, kiek kainuoja to pačio universiteto siūlomos panašios specialybės pirmieji studijų metai. Dėl daugybės veiksnių, kurie gali nulemti parengiamųjų studijų kainą, dėl jų yra geriausia tiesiogiai susisiekti su jus dominančiais universitetais bei kitomis aukštojo mokslo įstaigomis. Aukštųjų mokyklų priėmimo skyrių darbuotojai taip pat jums galės suteikti informacijos apie galimas stipendijas ar kitų tipų finansinę pagalbą.

Kodėl verta rinktis internetines parengiamųjų metų studijas?

Internetinės parengiamųjų metų studijos yra pakankamai lanksčios, tai studentams suteikia galimybę įgyti jiems reikiamų kvalifikacijų jiems tinkamiausiu tempu ir grafiku ir taip studijas suderinti su netgi ir pilno etato darbu ar kitais įsipareigojimais. State-of-the -art e-mokymo technologijos studentams padeda įgyti tokios pačios kokybės išsilavinimą, kokį gauna ir dienines parengiamųjų metų studijas pasirinkę studentai. Tad internetines parengiamųjų metų studijas pasirinkę studentai įgyja visus privalumus, kuriuos gauna ir įprastas studijas pasirinkę studentai, be to, internetu studijuojantys studentai turi galimybes studijas suderinti su galbūt įtemptu darbo tvarkaraščiu ar kitais įsipareigojimais. Reikalavimai, kurie yra keliami internetinėms parengiamųjų metų studijoms sutampa su to pačio universiteto dėstomų dieninių parengiamųjų studijų reikalavimais, be to, sutampa ir iš studentų reikalaujamų studijoms skirtų valandų skaičius.

 

 

Šiame puslapyje rasite kur kas daugiau informacijos apie internetines bei dienines parengiamųjų metų studijų programas. Jeigu jums iškils klausimų apie tam tikras studijų programas, galėsite užpildyti trumpą užklausos formą ir su jus dominančiais universitetais susisiekti tiesiogiai.

Skaityti Daugiau

Access Academy Program

Asian university for women
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai August 2018 Bangladešas Chittagong

[+]

Ji jaučiasi už kitų studentų, nes jos vidurinė mokykla nepateikė aukštos kokybės anglų kalbos mokymo, o jos vidurinės mokyklos mokytojai, užuot kritiškai mąstydami, pamokė rote. Jos ugdymą taip pat dažnai trukdė konfliktai Afganistane ir konservatyvūs vyrai savo bendruomenėje.

Laimei, "Shagufa" niekada nebuvo tas, kuris grįžo iš iššūkių. Ji padvigubino savo pastangas AUW. Jos anglų bendravimo ir studijų įgūdžiai pagerėjo. Ji sukūrė akademinį ir profesinį susidomėjimą plėtros studijomis ir klausimu, kaip išspręsti konfliktus Afganistane.

Dabar aš pasitikiu savimi. Galiu bendrauti su draugais iš skirtingų kultūrų. Aš tikiuosi savo ateities ir mano šalies ateities. "... [-]


Vasaros Verslumas

Vesalius College
Su bendrabučiu 10 dienų July 2018 Belgija Briuselis

Ši vasaros mokykla leidžia jums ištirti ir džiaugtis, kaip sukurti unikalius rinkos galimybių sprendimus ir paversti juos verslo planu. Sėkmingai baigę programą gausite 6 perleidžiamus ECTS kreditus. [+]

10 dienų "Inovatyvi verslumo vasaros mokykla"

Sveiki atvykę į 2018 m. Inovatyvios verslumo vasaros mokyklą. Ši vasaros mokykla leidžia jums ištirti ir džiaugtis, kaip sukurti unikalius rinkos galimybių sprendimus ir paversti juos verslo planu. Sėkmingai baigę programą gausite 6 perleidžiamus ECTS kreditus.

Ši vasaros mokykla skirta kūrybingiems verslininkams, kurie nori prisiimti riziką rinkoje. Jei esate kūrybingas, žvelgdamas į priekį, norėdamas pasidalyti unikalią vasarą su kitais vienodaisiais moksleiviais, neturėtumėte praleisti šios galimybės. Jokios išankstinės žinios nereikalingos. Viskas, ko reikia, yra jūsų aistra ir intelektas.

Galutinis paraiškos pateikimo terminas: 2018 m. Birželio 29 d... [-]


3iL Integruota Parengiamąjį Klasė: Ciklas Per Dvejus Metus

3IL Groupe
Su bendrabučiu 2 metų September 2018 Prancūzija Limoges

Integruotas parengiamasis 3iL yra skirta tiems, kurie nori sujungti privalumus parengiamojo kurso realizuojant nedelsiant panirti į IT (projektavimas, tinklų, sistemų) srityje. Ji skiriasi nuo kitų parengiamųjų programų iš kompiuterio atradimas iš 1 pusmetį su konkrečių projektų įgyvendinimo ir atidarymo dėl individualaus vystymosi būsimo inžinierius. [+]

Integruotas parengiamasis 3iL yra skirta tiems, kurie nori sujungti privalumus parengiamojo kurso realizuojant nedelsiant panirti į IT (projektavimas, tinklų, sistemų) srityje. Ji skiriasi nuo kitų parengiamųjų programų iš kompiuterio atradimas iš 1 pusmetį su konkrečių projektų įgyvendinimo ir atidarymo dėl individualaus vystymosi būsimo inžinierius.

Prep 3iL yra:

1 klasikinis skyrius (40 vietų) / 1 Tarptautinis skyrius (30 vietų)

4 semestrus 120 ECTS kreditų

Įteisinti License 2 inžinerinių mokslų / Kompiuterių paminėjimas

3 pagrindinės sritys švietimas: mokslas, informatikos ir humanitariniai

Mokslinė programa 850 valandų... [-]


DELE Preparation Course

Malaca Instituto
Su bendrabučiu September 2018 Ispanija Malaga

We offer special DELE Preparations Courses for the A2, B1 and B2 DELE exams in groups with a maximum of 10 students. These courses are 4-week courses (2 weeks for A2) prior to the official examinations. The DELE Exam dates are 19 May and 10 November 2018. We also offer various combinations of the Intensive Course with the DELE Preparation Course to create longer-stay alternatives. [+]

Malaca Instituto

Malaca Instituto is an official Examination Centre for the DELE (Diplomas de Español Como Lengua Extranjera) Exams in Málaga in the south of Spain. Founded in 1971, the school has more than 45 years of experience and is therefore widely recognized as one of the leading language schools in Spain. We are one of the only 10 language schools worldwide to have achieved Super Star status by winning 5 times the Study Abroad Industry Star Award. Moreover, all our teachers are native speakers of Spanish, have a University degree or comparable experience and have been with us for a long time which means they are highly experienced in our effective way of teaching Spanish: all our full-time teachers have been with us more than 20 years!... [-]


Lygaus Kursai

MPW
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2018 Jungtinė Karalystė Cambridge London Birmingham + 2 daugiau

Mes siūlome platų pasirinkimą lygaus dalykų virš trijų skirtingų studijų trukmė: vieneri metai, 18 mėnesių ir dvejų metų. Vienerių metų ir dviejų metų kursas prasideda rugsėjo ir 18 mėnesių Žinoma prasideda sausį. Studentai paprastai studijuoti 4 dalykus ir IELTS anglų (jei reikia)) 1 m ir toliau su trijų dalykų ir anglų kalbos (jei reikia) 2 metus. [+]

MLS buvo pasveikinti tarptautinių studentų daugiau nei 15 metų. Su maždaug 150 vietų, skirtų naujų tarptautinių studentų kiekvienais metais visoje grupėje, MLS yra akivaizdus tarptautinės bendruomenės, kad nauda iš bendrauja su daugiausia britų studentų organizacijos. Tai suteikia idealią mokymosi aplinką mūsų tarptautiniai studentai nustatyti kalbos ir kultūros įgūdžių, reikalingų sėkmingai labai konkurencingoje pasaulio aukštojo mokslo.

Tuo MLS siūlome plačiausią komplektą lygaus variantų, kad jūs rasite bet akademinė institucija Jungtinėje Karalystėje. Dalykai siūlomi daugiau nei trijų skirtingų kursų trukmę be jokių dalyko kartu ar kurso ilgio apribojimai.... [-]


International Baccalaureate (IB)

UWC United World Colleges
Su bendrabučiu September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Montezuma Kanada Victoria Kosta Rika San Chosė Svazilandas Mbabanė Japonija Nagano Kinija Jiangsu Hong Kong Singapūras Singapore Tailandas Phuket Indija Pune Armėnija Dilijan Bosnija ir Hercegovina Bosnija ir Hercegovina internetu Italija Trieste Vokietija Freiburg Olandija Mastrichto Jungtinė Karalystė Barry Norvegija Flekke + 29 daugiau

The IB Organisation (IBO) was founded in 1968. From the beginning, the IBO relied on UWC’s input and collaboration in light of UWC’s experience of providing progressive, intercultural education with an emphasis on experiential learning. The ties between both organisations remain closed today as the IBO celebrates its 50th anniversary in 2018. [+]

UWC is a global education organisation that educates over nine thousand students from more than 155 countries each year. Almost four thousand of these students complete the International Baccalaureate Diploma Programme (IBDP), the most recognised global pre-university programme for students aged 16-19.

While the IBDP curriculum is at the core of academic life at each UWC school and college, UWC education goes above and beyond the requirements set by the IB programme. With a deliberately diverse student and staff body at each UWC school and college - with members from many different national, socio-economic, cultural, linguistic, political and educational backgrounds - UWC recognises that the curriculum has to allow for as many interpretations and perceptions as there are students in the programme, so that the students feel able to represent their own history and perspective authentically. The formal IBDP curriculum is therefore complemented by sessions on global issues and other activities fostering critical thinking and courageous engagement with the challenges faced by today’s world.... [-]


Vienerių Metų Mokslo Fondas (fis)

Melaka-Manipal Medical College
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai March 2018 Malaizija Melaka

Fondo centras yra "Mokslinių tyrimų programos fondas" - apgalvotai parengta vienerių metų ikimokyklinio ugdymo programa, kuri rengia jus prisijungti prie mūsų pavyzdinių MBBS ir BDS studijų programų. [+]

Fondo centras yra "Mokslinių tyrimų programos fondas" - apgalvotai parengta vienerių metų ikimokyklinio ugdymo programa, kuri rengia jus prisijungti prie mūsų pavyzdinių MBBS ir BDS studijų programų.

Sveiki atvykę į MMMC mokslo fondą!

Mes esame šalies pirmieji rengdami ikimokyklinę programą, skirtą tik tiems, kurie nori vaikščioti kilniu medicinos ir odontologijos keliu. Pirmoji tokio pobūdžio programa vienerių metų Fondo moksle (FiS) programoje siūlo dalykų mišinį, kurio tikslas - suteikti jums išsamią medicinos studijų preliudiją. Mes padedame jums sklandžiai pereiti į pirmą medicinos mokyklos metus, suteikdami jums pagrindines žinias ir kurdami savo studijų ir mokymosi įgūdžius. Pasibaigus susitikimo reikalavimams, jums bus garantuotas jūsų MMGP pageidaujamo laipsnio vieta. Mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojų komanda yra skirta sušvelninti jūsų kelią akademinei ir profesinei kompetencijai!... [-]


Universitetas Paruošimo Programa (Luces Akademija)

Mid Michigan Community College
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Harrison Mount Pleasant

Vidutinės Mičiganas Community College (MMCC) 's Luces akademija yra įdomi ir unikali programa, skirta padėti tarptautiniams studentams pereiti į amerikiečių Kolegijos akademinės gyvenimo atotrūkio tarp tradicinių ESL programas ir reguliariai akademinės klasės spragą. Visi Luces akademija kursai, kurių buvo imtasi kolegijoje kredito, sumaišykite tarptautinius ir vietinius studentus, ir turi tas pačias mokymosi rezultatus, kaip reguliariai skyriuose tų pačių kursus. Skirtumas yra tas, kad Luces kursai yra dėstomi specialiai apmokyti dėstytojai, kurie daro turinys labiau prieinamas ne gimtoji kalba yra anglų. MMCC anketa Luces akademija yra puiki vieta kurie nenori ateiti į Ameriką tik studijuoti ESL kursus, bet kurie taip pat gali ne visai būti pasirengę reguliariai kolegijos kursą. Jei tai jums, jūs rasite MMCC anketa Luces akademija yra vieta, kur galite pereiti prie Amerikos koledžo akademinio gyvenimo. [+]

Vidutinės Mičiganas Community College: Luces akademija (Luces = mokymosi ir supratimo turinys suteikti sėkmė!) Aprašymas

Vidutinės Mičiganas Community College (MMCC) 's Luces akademija yra įdomi ir unikali programa, skirta padėti tarptautiniams studentams pereiti į amerikiečių Kolegijos akademinės gyvenimo atotrūkio tarp tradicinių ESL programas ir reguliariai akademinės klasės spragą. Visi Luces akademija kursai, kurių buvo imtasi kolegijoje kredito, sumaišykite tarptautinius ir vietinius studentus, ir turi tas pačias mokymosi rezultatus, kaip reguliariai skyriuose tų pačių kursus. Skirtumas yra tas, kad Luces kursai yra dėstomi specialiai apmokyti dėstytojai, kurie daro turinys labiau prieinamas ne gimtoji kalba yra anglų. MMCC anketa Luces akademija yra puiki vieta kurie nenori ateiti į Ameriką tik studijuoti ESL kursus, bet kurie taip pat gali ne visai būti pasirengę reguliariai kolegijos kursą. Jei tai jums, jūs rasite MMCC anketa Luces akademija yra vieta, kur galite pereiti prie Amerikos koledžo akademinio gyvenimo.... [-]


Parengiamasis Metų

Higher School of Economics
Su bendrabučiu Dieninės 32 savaites October 2018 Rusija Maskva

Rusų kalbos mokymas, skirtas užsienio studentams, norintiems įvažiuoti Rusijos mokė bakalauro ir magistro programas. [+]

Dėl tarptautinių studentų, kurie nori studijuoti rusų-mokė bakalauro ar magistro programas, bet turi ribotas arba jokių išankstinių žinių apie kalbos, parengiamieji metus teikia intensyvią mokymą.

Nuvažiavus Rusijos pamatus, programa yra suskirstyta į takelius, skirtų humanitariniai mokslai, ekonomika ir technologijos, inžinerija. Apie sėkmingai užbaigti parengiamuosius metus, studentai gali kreiptis dėl pilno studijų stipendijų į HSE Rusijos mokė programas.

Trukmė: 2017 m. Spalio mėn. - 2018 m. Liepos mėn. (32 savaitės)

Terminas: 2017 m. Rugpjūčio 17 d

Įmoka: 135,000 rublių

Studentai, kurie baigę šią programą turi: Pakankamas rusų kalbos mokėjimas studijuoti savo pasirinktoje bakalauro ar studijų programa ir gebėjimas bendrauti profesinių ir socialinių situacijų ... [-]

High School Preparation

Australian International College of English
Su bendrabučiu Ištęstinės 1 - 60 savaites January 2018 Australija Sydney Kinija Šanchajuje + 2 daugiau

This multi-skills course prepares students who will be commencing Years 7-11 in NSW high schools. And, whilst the focus is on English specific to Maths, Science, EnglishLiterature, Geography and History, there is a sports program to encourage a healthy and active lifestyle. Parents and guardians can be fully assured that their children will be safe in a secure and culturally sensitive environment where they can enjoy the company of other students who are heading in the same direction – a successful pathway to an Australian high school. [+]

This multi-skills course prepares students who will be commencing Years 7-11 in NSW high schools. And, whilst the focus is on English specific to Maths, Science, EnglishLiterature, Geography and History, there is a sports program to encourage a healthy and active lifestyle. Parents and guardians can be fully assured that their children will be safe in a secure and culturally sensitive environment where they can enjoy the company of other students who are heading in the same direction – a successful pathway to an Australian high school.

Why study this course?

To prepare students aged 12 to 18 years of all English levels for English into high schools in New South Wales. Course Duration: 1 to 60 weeks Levels: Beginner, Pre-Intermediate, Intermediate and Upper-Intermediate Intake Dates: Any Monday Study per week: 25 hours of face-to-face study per week... [-]


Techninis Lygis 3

Llandrillo Menai International
Su bendrabučiu Dieninės 1 - 2 metų September 2018 Jungtinė Karalystė Rhôs-on-Sea Pwllheli Dolgellau Llangefni + 3 daugiau

Mūsų Inžinerinės kursai bus išmokyti jus su daug ieškoma po įgūdžių apskritai inžinerijos, arba jūs galite specializuotis elektros, elektronikos, sausumos, mechaninė, techninės priežiūros operacijos, mikro-atsinaujinančiais energijos šaltiniais, statybinių paslaugų, hidroenergiją, branduolinės ar vėjo turbinos priežiūros inžinerija. Atsinaujinančios energijos ir energetikos sektorių yra pagrindiniai darbdaviai Šiaurės Velse. [+]

Inžinerija (inžinerija) 3 lygis

Inžinerija, atsinaujinančios energijos ir galios

Mūsų Inžinerinės kursai bus išmokyti jus su daug ieškoma po įgūdžių apskritai inžinerijos, arba jūs galite specializuotis elektros, elektronikos, sausumos, mechaninė, techninės priežiūros operacijos, mikro-atsinaujinančiais energijos šaltiniais, statybinių paslaugų, hidroenergiją, branduolinės ar vėjo turbinos priežiūros inžinerija. Atsinaujinančios energijos ir energetikos sektorių yra pagrindiniai darbdaviai Šiaurės Velse.

Ar šis kursas tinka man?

Ši programa yra naudinga, jei jūs ieškote tiesiogiai pereiti į A priežiūra, operacijų, projektavimas, gamyba inžinerijos ar techninių paslaugų karjerą. Arba, žinoma, taip pat leis jums eiti mokytis aukštesnio lygio kursus gamyba, Mechaninė arba gamybos inžinerijos.... [-]


Atnaujinti Taikomosios Dailės (manaa) Ir Bendros Pirmaisiais Bakalauro

Autograf
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2018 Prancūzija Paris

Paskutinis taikomosios dailės mokykla, yra pirmasis metų bakalaurai pasiūlė AutoGraf Commons pripažįstama ir taikoma Švietimo ministerijos priežiūra. [+]

Paskutinis taikomosios dailės mokykla, yra pirmasis metų bakalaurai pasiūlė AutoGraf Commons pripažįstama ir taikoma Švietimo ministerijos priežiūra.

Tai pirmieji metai, mokymosi skirta mokymosi pagrindinius piešimo technikas, grafinis dizainas, Maketavimas (Desktop publishing), 3D animacija ir erdvės analizė. Jis baigtas praktinio taikymo versle.

MANAA atsiranda ypač aukštojo mokslo taikomosios dailės šių:

Bakalauro ir BTS Grafinis dizainas Bakalauro ir BTS Skaitmeninis dizainas Bakalauro ir BTS erdvė dizainas Bakalauras Video žaidimai Menas

Be toliau studijuoti šiuose skyriuose, atnaujinimas yra vartai į kitas kursų taikomosios dailės. Jis taip pat yra puikus pasirengimas stojamųjų egzaminų į menų, architektūros ir dizaino mokyklų.... [-]


Prieš Magistro Kursą

INTO Manchester
Su bendrabučiu Dieninės 6 - 9 mėnesių September 2018 Jungtinė Karalystė Manchester

Priešmokyklos rengia tarptautinius studentus, norinčius tiesiogiai patekti į magistro laipsnį, išsiplėtę į dalykus, susijusius su verslo ir vadybos, NCUK universitetuose. [+]

Tarptautinių studentų rengimas tiesioginiam magistro laipsniui įdarbinti, užtikrinant vienos iš 16 universitetų NCUK.

Pre-Master's plėtos jūsų anglų kalbos įgūdžius, plataus spektro studijų įgūdžius ir magistrantūros mokslinių tyrimų įgūdžius. Tai nėra konkrečios temos ir skirta tarptautiniams studentams, norintiems studijuoti verslo ar vadybos kursus.

Kurso galimybės

Pre-Master's (3 terminai, rugsėjo įrašas) - tai suteikia papildomą parengiamąjį valdymo studijų modulio terminą ir turi žemesnį anglų kalbos reikalavimą Priešmokyklos (2 terminai, sausio mėn. Įrašas) - tai yra standartinė parinktis, tinkama daugumai studentų Kur ši programa paims mane? ... [-]

Rwth Tarptautinis Svečias Studentas Mechaninė Inžinerija

RWTH International Academy / RWTH Aachen University
Su bendrabučiu Dieninės 9 mėnesių August 2018 Vokietija Aachen

RWTH tarptautinė svečio studentų programa skirta studentams, norintiems išsiaiškinti kai kuriuos dalykus, reikalingus M. Sc. programą ir parašyti savo bakalauro darbą dvigubo dėstytojo sistema RWTH Aachen universitete ir jų namų universitete. [+]

RWTH tarptautinė svečio studentų programa Mechaninė inžinerija

Galutinis paraiškos pateikimo terminas yra 2018 m. Kovo 1 d. Jus domina ateiti į "RWTH Aachen University" kaip mainų studentą, kuris praleido paskutinius savo akademinius metus Vokietijoje? Studentai per paskutinius bakalauro metus, turintys aukštesnį nei vidutiniškai pasiektą inžinerijos bakalauro studijų programą (pvz., Mechanikos inžinerija, civilinė inžinerija, elektrotechnika, kompiuterinė ir informacinė inžinerija) ir pakankamai anglų kalbos įgūdžių, gali kreiptis dėl mainų ir kvalifikacijos programos. RWTH INTERN yra skirtas studentams, norintiems išsiaiškinti kai kuriuos dalykus, reikalingus M. Sc. programa. Magistro programa ne RWTH Acheno reikalauja labai specializuoti lygio techninių žinių. Norint gauti šį lygį, RWTH INTERN siūlo tarpmiestinius kursus, vokiečių kalbos kursus, taip pat glaudžius mokslinius nurodymus, dalyvavimą praktikoje ir tyrimus bei intensyvią socialinę paramą. Visa tai dar per praėjusius bakalauro studijų metus. Taigi, jūs parašysite savo bakalauro darbą čia, Vokietijoje, ir galėsite dalyvauti bakalauro kursuose, kuriuos turėsite kreiptis dėl magistro programos RWTH Aachen universitete. Jus domina RWTH Aachen universitetas? Kreipkitės dabar, kad galėtumėte praleisti savo paskutinius bakalauro metus Vokietijoje!... [-]


High School Preparation Course

Cairns Language Centre
Su bendrabučiu Dieninės 10 - 30 savaites Registracija galima Australija Cairns

Mes padedame vaikams sėkmingai pereiti prie aukštosios mokyklos gyvenimo. Mūsų vidurinės mokyklos rengimas (HSP) kursas yra specializuota programa, orientuota į kalbų tobulinimą ir būtinus studijų įgūdžius, reikalingus patekti į Australijos vyriausybę ar privačią vidurinę mokyklą. [+]

Mes padedame vaikams sėkmingai pereiti prie aukštosios mokyklos gyvenimo. Mūsų vidurinės mokyklos rengimas (HSP) kursas yra specializuota programa, orientuota į kalbų tobulinimą ir būtinus studijų įgūdžius, reikalingus patekti į Australijos vyriausybę ar privačią vidurinę mokyklą. Studentai gauna konkrečiam dalykui skirtą turinį, kuris leis jiems ne tik suvokti, bet ir sėkmingai įgyvendinti pagrindines mokymosi sritis.

Mūsų vidurinės mokyklos rengimas skirtas:

palengvinti anglų kalbos mokėjimą atitinkamam aukštesniojo lygio studentų skaičiui Australijoje kurti anglų kalbos žodyną, ypač aktualią vidurinių mokyklų dalykams Aprūpinti mokinius studijų įgūdžiais, kad pasiektų akademinę sėkmę, kai jie tęsia vidurinę mokyklą. ... [-]