Filter
Parengiamieji metai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios parengiamųjų metų studijų programos - Pedagogika

Kai studentai gauna aukštojo mokslo diplomą ir pradeda studijuoti, jie dažnai kreipiasi į parengiamąsias programas, kad pradėtų mokytis. Šios programos suteikia pagrindinius pagrindinius kursus ir supažindina studentų lauką. Parengiamieji programos paprastai yra vieneri metai ar mažiau.

Kas yra parengiamieji švietimo programos? Šios programos yra skirtos supažindinti mokslininkus su žiniomis ir įgūdžiais, kurių jiems reikės būti pasaulio ateities mokytojais. Programos gali apimti pagrindinius rašymo kursus, bendravimą, psichologiją ir viešą kalbą, taip pat bendrus studijų kursus istorijos, mokslo, matematikos ir literatūros srityse. Parengiamieji švietimo kursai gali apimti tokias temas kaip klasių valdymas, pamokų planavimas, studentų tobulinimas ir mokymosi teorija.

Šios programos pradeda rengti būsimus profesionalus, mokydamos jiems laiko valdymo įgūdžius, kurie bus naudingi, kai jie subalansuos daugybę jų pirmojo mokymo darbo reikalavimų. Mokiniai gali sužinoti, kaip atpažinti skirtingus mokymosi stilius, norint atlikti efektyvesnį mokymą ir pateikti puikius pristatymus, kurie ne tik padės jiems įgyti darbo vietų švietime, bet ir puikiai juos pažins.

Kalbant apie kitą švietimo žingsnį, suinteresuotosioms šalims rekomenduojama palyginti jų mokomų mokyklų išlaidas, nes išlaidos labai skiriasi tiek iš šalies, tiek iš universitetų. Pasirinkto universiteto finansinės pagalbos skyrius gali pasiūlyti patarimus ar pagalbą.

Nors daugelis švietimo srities specialistų vykdo karjeros studijas, yra daug darbo vietų, kurioms rengti švietimo kursai. Tie, kurie studijuoja išsilavinimą, dažnai mano, kad jų aistra sėkmingai žvelgti į kitus, daro juos tinkamomis konsultavimo karjeroms, pavyzdžiui, patarėjams patarėjams, karjeros patarėjams ir mokyklų psichologams. Daugelis ieško darbo administravimo srityje, tampa vadovais, priėmimo patarėjais arba įdarbintojais. Jie taip pat gali naudotis savo mokymo įgūdžiais kaip švietimo konsultantai ar mokymo programų direktoriai.

Suinteresuoti asmenys gali pasirengti švietimo sričiai daugelyje universitetų visame pasaulyje arba per platų internetinių programų pasirinkimą. Ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Pedagogika

Cambridge Centre for Sixth-Form Studies

Pasirengimo programa ne CCSS yra puikus visų pusių pasirengimas akademinių studijų, taip pat yra puikus įvadas į gyvenimą ne nepriklausoma šeštojo Form "koledžas Didžiojo ... [+]

Pasirengimo programa ne CCSS yra puikus visų pusių pasirengimas akademinių studijų, taip pat yra puikus įvadas į gyvenimą ne nepriklausoma šeštojo Form "koledžas Didžiojoje Britanijoje.

Idealiai tinka 14-17 metų mokiniams, kiekvienas Pasirengimo programa suteikia studentams asmeninį mokymosi patirtį. Iš ekspertų Anglų kalbos mokymas ir pačios geriausios Įvadas pamokose, sporto veiklos ir ekskursijų mišinys sukuria pasitenkinimą anglų mokymosi patirtį.

Pasirengimo programa ne CCSS siūloma kaip visą vienerių metų kursą ir galime pasiūlyti trumpus kursus dviejų terminų, vienai kadencijai ir pusę kadencijos. Visi Išankstinis Programos Kursai gali lemti tolesnį dieninių studijų metu CCSS.... [-]

Jungtinė Karalystė Cambridge
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba