Filter
Parengiamieji metai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios parengiamųjų metų studijų programos - Menai

Parengiamųjų metų studijų programos yra skirtos ką tik mokyklą baigusius žmones paruošti aukštajam mokslui. Šių metai gali būti sudaryti iš bendrųjų studijų dalykų, kurie gali stipriai pasitarnauti studentams pradėjus mokytis aukštojo mokslo įstaigoje.

Į menų studijų programas paprastai yra įtraukiami ne tik praktiniai tam tikros meno srities seminarai, kurių metu studentai gali lavinti savo meninius gebėjimus, bet ir studentų pasirinktos meno srities istorijos bei kultūrinio konteksto teorinės paskaitos. Studentai gali rinktis iš tokių studijų specialybių kaip, pavyzdžiui, skulptūra, kino studijos, klasikinė muzika, teatras ar fotografija. Šios studijų programos paprastai yra sudaromos iš praktinių seminarų, teorinių paskaitų bei baigiamojo savarankiško darbo.

Prašyti daugiau informacijos apie parengiamųjų metų studijų programas - Menai 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

5 Rezultatai Menai

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Ši 6 savaičių portfelio programa yra vienas modulių trumpas kursas tiems studentams, kurie sėkmingai pasiekė A lygį, bet neturi reikalingo portfelio, kad galėtų kreiptis ... [+]

Apžvalga

Ši 6 savaičių portfelio programa yra vienas modulių trumpas kursas tiems studentams, kurie sėkmingai pasiekė A lygį, bet neturi reikalingo portfelio, kad galėtų kreiptis dėl apdovanojimų diplomų kursų su dizainu susijusiose srityse. Ši programa skirta studentams, kurie siekia BA (Hons) produktų dizaino, BA (Hons) transporto dizaino, BA (Hons) reklamos ir prekės ženklo valdymo, BA (Hons) animacijos ir BA (Hons) vizualinio efekto ir koncepcijos dizaino laipsnis programas.KAS YRA PORTFELĖ?

Portfelis - tai jūsų darbų dokumentai, kurie gali apimti eskizų, piešinių, iliustracijų, tapybos, fotografavimo 3D kūrinių, rašinių ir daug daugiau.

KODĖL PATEIKITE PORTFELĮ?... [-]
Malaizija Kuala Lumpur
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
6 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Accademia Riaci

Ši programa skirta suteikti studentams pasirengimą "Accademia di Belle Arti" Italijoje. Šios programos pagrindas apima piešinį, meno istoriją, seminarą ir italų kalbą. ... [+]

Apžvalga

Ši programa skirta suteikti studentams pasirengimą "Accademia di Belle Arti" Italijoje. Šios programos pagrindas apima piešinį, meno istoriją, seminarą ir italų kalbą. Pasirinktinai, priklausomai nuo mokyklos, kurią norėtumėte įvesti, yra aliejaus ir vandens tapyba, architektūros istorija ir portfelio paruošimas. Mokymo programa keičiama jūsų prašančioms mokykloms.

"Accademia Riaci" teikia šias programas:

Kurso turinys:

Specializacijos pamokos Nepriklausomas tyrimas Vadovaujamo meno vizitai Meno etapai Pagrindinės meno pamokos (meno istorija, pagrindinis tapyba, spalvų teorija, 3D piešimas)

Vienerių metų programa:

2018 m. Rugsėjo 3 d. - 2019 m. Balandžio 26 d 2019 m. Rugsėjo 2 d. - 2020 m. Balandžio 24 d ... [-]
Italija Florence
Susisiekti su mokykla
Italų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Charles University The Institute for Language and Preparatory Studies

Ar meninis talentas melas jumyse? Ar svajojate tapti architektu? Registruotis į vieną iš mūsų parengiamuosius kursus už meno studijas mūsų ... [+]

Ar meninis talentas melas jumyse? Ar svajojate tapti architektu? Registruotis į vieną iš mūsų parengiamuosius kursus už meno studijas mūsų centro Prahos-Krystal!

Kursas skirtas intensyviam Čekijos mokslą ir dalykų, kurioje studentai bus sėdėti universiteto stojamuosius egzaminus. Tai kodėl mes siūlome ateities menininkų dalykus, pavyzdžiui, meno, meno istorijos ar meno seminare. Dėl pretenduoja architektai mes taip pat siūlome aprašomojo geometrija, matematikos arba techninį piešinį.

Studijų srityse galima suskirstyti naudojant šį raktą: - Ekonomika dalykai - Praha-Hostivar, Poděbrady - techniniai dalykai - Praha-Hostivar, Poděbrady, Liberec - humanitariniai dalykai - Praha-Krystal, Poděbrady - Mokslas dalykai - Marianske Lazne - Meninė dalykai ir architektūra - Praha-Krystal - čekų kalba užsieniečiams - Praha-Albertov... [-]

Čekija Prague
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 - 1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Charles University The Institute for Language and Preparatory Studies

Ar turite bakalauro laipsnį ir norėtų toliau mokytis Čekijoje? Registruotis į vieną iš mūsų kursus į ... [+]

Ar turite bakalauro laipsnį ir norėtų toliau mokytis Čekijoje? Registruotis į vieną iš mūsų kursus Prahos-Krystal!

Studentai mokysis čekų kalba intensyviai, prieš pareikšdama į specialisto dalykinių žinių humanitarinių.

Žiemos semestrą daugiausia skirta Čekijos kalba tyrime. Šiame kurse studentai įgis pagrindinius bendravimo įgūdžius ir čekų kalbos gramatikos, atitinkančios kasdienių situacijų lygį. Didelis dėmesys yra skiriamas gavus raštišką suvokimo ir gebėjimo išreikšti save savarankiškai.

Nuo ketvirto mėnesio kursą studentai bus pradėti mokytis terminologiją, reikalingą humanitarinių (pvz skaitymo ir analizuoti akademinės tekstus) tyrimas. Vasarą semestrą studentai lanko parengiamąją seminarą universiteto stojamuosius egzaminus, o taip pat dalyvauti kuriems paskaitas universitete.... [-]

Čekija Prague
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cambridge School of Visual & Performing Arts

Jei esate tarptautinis studentas su Art ... [+]

Art

Jei esate tarptautinis studentas su Art

Kūrybinių industrijų Pathway

Studentams, kurie baigė ne-meno laipsnį

Kūrybinių industrijų Pathway pavyzdžiai *Mados reklamaNovatoriškas valdymasMados dizaino valdymasStrateginis mados marketingasMados mažmeninės prekybos vadybaDizaino valdymas ir kultūros"Fashion Visual Merchandising"MenasMada Verslumas ir naujovėsPsichologija mados specialistamsPaslaugos patirties dizainas ir naujovėsTaikomas vaizduotė kūrybinėse industrijoseMados kultūrosMados curationCuratingIšsaugojimasMados ateitiesKultūra, kritika ir kūrybaŽiniasklaida, komunikacijos ir kritinė praktikaReklamaLeidybaRyšiai su visuomeneFashion Media Production... [-]
Jungtinė Karalystė Cambridge
Rugpjūtis 2020
Anglų
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba