Filter
Parengiamieji metai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios parengiamųjų metų studijų programos - Menų studijos

Parengiamasis metų yra skirtas parengti studentą pirmaisiais aukštojo mokslo. Kursai vykdoma daug kartų yra kalbų ir bakalauro lygio kursus, pakloti pamatus tolesniam mokymuisi.

Kas yra parengiamasis metais menų? Tai Studijų programa, kuri orientuota į tuos dalykus, kuriuos reikia suprasti universitetų stojamųjų egzaminų. Pavyzdžiui, parengiamasis metų meno sričių ir architektūra apima tokias temas, kaip menas ir meno istorijos būsimiems menininkams ir kursai geometrijos ir techninis brėžinys būsimiems architektams. Įvairios kursai yra prieinami žiniasklaidos studijų, humanitarinių mokslų ir meno srityse. Pagrindiniai moduliai, pavyzdžiui, anglų ir įgūdžių universiteto tyrimas 1 ir 2 pagalbos su pagrindinių anglų bendravimo įgūdžių.

Šios studijų kursą nauda yra daug. Jūs turėsite daugiau bendravimo įgūdžius ir geriau pasirengti būsimam, pažangių studijų.Su daugiau švietimo ateina didesnes galimybes aukštojo užmokesčio.

Išlaidos labai skiriasi tarp skirtingų mokyklų, kurios siūlo tą patį laipsnį. Ji protinga mokslinių tyrimų galimybes ir suprasti visus mokesčius ir išlaidas už mokslą, prieš taikant.

Į karjeros laisvų studentams, kurie pradėti universitetines studijas menų yra daug, ir apima tiek kūrybinius ir techninius karjeros galimybes. Pavyzdžiui, studentas, kuris pasirenka žiniasklaidos studijas gali dirbti kaip profesionalus žurnalistas ar galiausiai kaip žiniasklaidos tyrimų ar ryšių profesorius. Žurnalistai interviu pagrindiniai skaičiai, atitinkančias pagrindinius klausimus ir pranešti faktus visuomenei. Skaitmeniniai žiniasklaidos, fotografijos ir vaizdo ilgainiui gali vaidinti svarbų vaidmenį šiame karjerą. Menininkas ar architektas turėtų dirbti su klientais, siekiant nustatyti tinkamą dizainą užsakė darbą ir sukurti tinkas ir galutinį dizainą.

Tarptautiniai variantai, studentams, besidomintiems menu.Dabar naršo kursai yra puikus būdas nuspręsti, ar programa yra jums tinka. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

8 Rezultatai Menų studijos

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Ši 6 savaičių portfelio programa yra vienas modulių trumpas kursas tiems studentams, kurie sėkmingai pasiekė A lygį, bet neturi reikalingo portfelio, kad galėtų kreiptis ... [+]

Apžvalga

Ši 6 savaičių portfelio programa yra vienas modulių trumpas kursas tiems studentams, kurie sėkmingai pasiekė A lygį, bet neturi reikalingo portfelio, kad galėtų kreiptis dėl apdovanojimų diplomų kursų su dizainu susijusiose srityse. Ši programa skirta studentams, kurie siekia BA (Hons) produktų dizaino, BA (Hons) transporto dizaino, BA (Hons) reklamos ir prekės ženklo valdymo, BA (Hons) animacijos ir BA (Hons) vizualinio efekto ir koncepcijos dizaino laipsnis programas.KAS YRA PORTFELĖ?

Portfelis - tai jūsų darbų dokumentai, kurie gali apimti eskizų, piešinių, iliustracijų, tapybos, fotografavimo 3D kūrinių, rašinių ir daug daugiau.

KODĖL PATEIKITE PORTFELĮ?... [-]
Malaizija Kuala Lumpur
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
6 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
MOPA

Parengiamieji meno metai yra bendrieji metai, kuriais siekiama padėti jums patekti į grandes écoles, ypač animacijoje. Mokymas prancūzų kalba. ... [+]

Mokymo kalba: prancūzų

Parengiamieji menų metai yra bendrieji metai, kuriais siekiama padėti jums įvesti meno, dizaino ir ypač animacijos grandes.

Tyrimo vieta: Arlis

Tikslas

Mokymo pakaitomis pagrindiniai meno dalykai su dirbtuvėmis ir projektais fotografijoje, animacinio filmo istorijoje, meno istorijoje, skulptūroje, piešiniuose ...

Žinoma

Mūsų tikslas yra išryškinti savo kūrybinį potencialą, praturtinti savo kultūrines ir menines žinias, suteikti jums darbo metodus ir, visų pirma, suteikti jums pasitikėjimą savo talentais.

Šiais metais galėsite įgyti kietų įgūdžių pagrindą ir pastatyti portfelį, atspindinčią jus ir jūsų karjeros orientaciją.... [-]

Prancūzija Arles
Susisiekti su mokykla
Prancūzų kalba
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Accademia Riaci

Ši programa skirta suteikti studentams pasirengimą "Accademia di Belle Arti" Italijoje. Šios programos pagrindas apima piešinį, meno istoriją, seminarą ir italų kalbą. ... [+]

Apžvalga

Ši programa skirta suteikti studentams pasirengimą "Accademia di Belle Arti" Italijoje. Šios programos pagrindas apima piešinį, meno istoriją, seminarą ir italų kalbą. Pasirinktinai, priklausomai nuo mokyklos, kurią norėtumėte įvesti, yra aliejaus ir vandens tapyba, architektūros istorija ir portfelio paruošimas. Mokymo programa keičiama jūsų prašančioms mokykloms.

"Accademia Riaci" teikia šias programas:

Kurso turinys:

Specializacijos pamokos Nepriklausomas tyrimas Vadovaujamo meno vizitai Meno etapai Pagrindinės meno pamokos (meno istorija, pagrindinis tapyba, spalvų teorija, 3D piešimas)

Vienerių metų programa:

2018 m. Rugsėjo 3 d. - 2019 m. Balandžio 26 d 2019 m. Rugsėjo 2 d. - 2020 m. Balandžio 24 d ... [-]
Italija Florence
Susisiekti su mokykla
Italų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ITECOM Art Design Paris

Studentas įgis esminius pagrindus kultūros ir meno geriausiai pasirengti vieną iš mūsų specializacijų ir ypač patikslinti savo galutinį sprendimą dėl savo ateities profes ... [+]

Parengiamųjų metų tikslas yra plėtoti žinias, siekiant turėti plačią apžvalgą taikomosios dailės, amatų DTP ir interneto, kad būtų galima nustatyti jos rekomendacijų projektu.

Studentas įgis esminius pagrindus kultūros ir meno geriausiai pasirengti vieną iš mūsų specializacijų ir ypač patikslinti savo galutinį sprendimą dėl savo ateities profesijos.

Mūsų fakulteto valia yra mokyti jus kurti savo jautrumą ir kūrybiškumą įvairiose meno praktika. Pasibaigus šių metų pabaigos, studentas galės geriau nustatyti savo pasirinkimą orientacijos ir specializacijos ateinantiems metams.

Galimybės Visi mūsų kursai Konkursas mokykloms mokymo programa grafika Vaizdo kultūra plastiko brėžinys ir išraiška Redakcijos Kompiuterinė grafika Šiurkščiai siužetinės linijos Dailininko modelis programinė įranga iliustratorius "Photoshop" InDesign Priėmimas į mokyklą dėklas arba atitikimo / pirmasis lygis Failo & remontas (pristatymas asmeninio darbo) mokymo prieinama Pradinis mokymas Mokymas (CIF FC ...) ... [-]
Prancūzija Paris
Rugsėjis 2019
Prancūzų kalba
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Autograf

Paskutinis taikomosios dailės mokykla, yra pirmasis metų bakalaurai pasiūlė AutoGraf Commons pripažįstama ir taikoma Švietimo ministerijos priežiūra. ... [+]

Paskutinis taikomosios dailės mokykla, yra pirmasis metų bakalaurai pasiūlė AutoGraf Commons pripažįstama ir taikoma Švietimo ministerijos priežiūra.

Tai pirmieji metai, mokymosi skirta mokymosi pagrindinius piešimo technikas, grafinis dizainas, Maketavimas (Desktop publishing), 3D animacija ir erdvės analizė. Jis baigtas praktinio taikymo versle.

MANAA atsiranda ypač aukštojo mokslo taikomosios dailės šių:

Bakalauro ir BTS Grafinis dizainas Bakalauro ir BTS Skaitmeninis dizainas Bakalauro ir BTS erdvė dizainas Bakalauras Video žaidimai Menas

Be toliau studijuoti šiuose skyriuose, atnaujinimas yra vartai į kitas kursų taikomosios dailės. Jis taip pat yra puikus pasirengimas stojamųjų egzaminų į menų, architektūros ir dizaino mokyklų.... [-]

Prancūzija Paris
Susisiekti su mokykla
Prancūzų kalba
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Charles University The Institute for Language and Preparatory Studies

Ar meninis talentas melas jumyse? Ar svajojate tapti architektu? Registruotis į vieną iš mūsų parengiamuosius kursus už meno studijas mūsų ... [+]

Ar meninis talentas melas jumyse? Ar svajojate tapti architektu? Registruotis į vieną iš mūsų parengiamuosius kursus už meno studijas mūsų centro Prahos-Krystal!

Kursas skirtas intensyviam Čekijos mokslą ir dalykų, kurioje studentai bus sėdėti universiteto stojamuosius egzaminus. Tai kodėl mes siūlome ateities menininkų dalykus, pavyzdžiui, meno, meno istorijos ar meno seminare. Dėl pretenduoja architektai mes taip pat siūlome aprašomojo geometrija, matematikos arba techninį piešinį.

Studijų srityse galima suskirstyti naudojant šį raktą: - Ekonomika dalykai - Praha-Hostivar, Poděbrady - techniniai dalykai - Praha-Hostivar, Poděbrady, Liberec - humanitariniai dalykai - Praha-Krystal, Poděbrady - Mokslas dalykai - Marianske Lazne - Meninė dalykai ir architektūra - Praha-Krystal - čekų kalba užsieniečiams - Praha-Albertov... [-]

Čekija Prague
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 - 1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Charles University The Institute for Language and Preparatory Studies

Ar turite bakalauro laipsnį ir norėtų toliau mokytis Čekijoje? Registruotis į vieną iš mūsų kursus į ... [+]

Ar turite bakalauro laipsnį ir norėtų toliau mokytis Čekijoje? Registruotis į vieną iš mūsų kursus Prahos-Krystal!

Studentai mokysis čekų kalba intensyviai, prieš pareikšdama į specialisto dalykinių žinių humanitarinių.

Žiemos semestrą daugiausia skirta Čekijos kalba tyrime. Šiame kurse studentai įgis pagrindinius bendravimo įgūdžius ir čekų kalbos gramatikos, atitinkančios kasdienių situacijų lygį. Didelis dėmesys yra skiriamas gavus raštišką suvokimo ir gebėjimo išreikšti save savarankiškai.

Nuo ketvirto mėnesio kursą studentai bus pradėti mokytis terminologiją, reikalingą humanitarinių (pvz skaitymo ir analizuoti akademinės tekstus) tyrimas. Vasarą semestrą studentai lanko parengiamąją seminarą universiteto stojamuosius egzaminus, o taip pat dalyvauti kuriems paskaitas universitete.... [-]

Čekija Prague
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cambridge School of Visual & Performing Arts

Jei esate tarptautinis studentas su Art ... [+]

Art

Jei esate tarptautinis studentas su Art

Kūrybinių industrijų Pathway

Studentams, kurie baigė ne-meno laipsnį

Kūrybinių industrijų Pathway pavyzdžiai *Mados reklamaNovatoriškas valdymasMados dizaino valdymasStrateginis mados marketingasMados mažmeninės prekybos vadybaDizaino valdymas ir kultūros"Fashion Visual Merchandising"MenasMada Verslumas ir naujovėsPsichologija mados specialistamsPaslaugos patirties dizainas ir naujovėsTaikomas vaizduotė kūrybinėse industrijoseMados kultūrosMados curationCuratingIšsaugojimasMados ateitiesKultūra, kritika ir kūrybaŽiniasklaida, komunikacijos ir kritinė praktikaReklamaLeidybaRyšiai su visuomeneFashion Media Production... [-]
Jungtinė Karalystė Cambridge
Rugpjūtis 2020
Anglų
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba