Filter
Parengiamieji metai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios parengiamųjų metų studijų programos - Matematika

Parengiamasis metais dažnai reikalinga, priklausomai nuo studijų programos, kurią norite tęsti. Šie kursai Jums pasiūlyti pagrindinius įgūdžius, kurie yra reikalingi siekiant užbaigti visą programą tam tikru klausimu. Kreipimasis dėl parengiamojo metus yra būtina gauti šuolis pradėti savo išsilavinimą.

Kas yra parengiamasis metų matematikos? Iš esmės, tai yra per metus, kad jūs imtis ruoštis į matematikos programoje laipsnį. Kryptis, kad jums pasirinkti, kad galų gale imtis gali labai skirtis, tačiau yra keletas pagrindai, kad jums reikia išmokti ir žinoti, nesvarbu koks. Kai kurie kursai, kad galėtumėte imtis per metus yra kritinis mąstymas, laboratorijos įgūdžius, matematika ir mokslinių tyrimų projekto užbaigimo. Statistika ir programavimas yra keletas kitų galimybių, priklausomai nuo, kuria kryptimi norite imtis savo išsilavinimą.

Kai baigsite parengiamasis metų matematikos, galite tikėtis patirti tam tikrą naudą.Jie gali apimti didesnį atlyginimą, nes daugiau žinių, karjeros galimybes, kad jūs negalite numatyti, arba tiesiog pagrindinis žinių, reikalingų patekti į savo studijų programą.

Iš parengiamojo kurso matematikos sąnaudos skiriasi priklausomai nuo to, kur norite eiti į mokyklą. Kadangi yra įvairių universitetų įvairių šalių, kurios siūlo šią programą, ji yra geriausia gauti ryšį su priėmimo biure sužinoti, kiek jūs galite tikėtis mokėti.

Baigęs parengiamuosius metus matematikos iki bakalauro ar magistro laipsnį, jūs turite įgūdžių ir sertifikavimą, būtinos matematinio įvairiose srityse karjerą. Tai gali apimti mokymą, aktuarinio mokslo finansų, kompiuterių mokslo ir Biomatematika karjerą. Matematinio parengiamasis metais taip pat gali papildyti ugdymą karjerai inžinerijos, sveikatos ir mokslo srityse.Priklausomai nuo mokyklinio suma, kurią studentas atitinka po parengiamojo programa, yra daug galimybių jų laukia.

Parengiamasis metų matematikos gali būti baigtas internetu ar universitete. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

4 Rezultatai Matematika

Cardiff Sixth Form College

Per vienerių metų intensyvų GCSE kursą Cardiff Sixth Form College suteikia unikalią galimybę jaunesniems studentams, kurių dauguma siekia pereiti į apdovanojimų pelniusią ... [+]

Apžvalga

Per vienerių metų intensyvų GCSE kursą Cardiff Sixth Form College suteikia unikalią galimybę jaunesniems studentams, kurių dauguma siekia pažangos įteikti apdovanojimus užimančią formą, kad galėtų pasinaudoti įkvepiančiu mokymu, puikia karjeros plėtra ir šiuolaikiška įlaipinimo praktika Didžiosios Britanijos mokyklos aplinka.

Tai puiki platforma, leidžianti pereiti į kitą lygį ir tvirtą pagrindą tęsti studijas, šis naujas kursas suteikia studentams galimybę mokytis nuo šešių iki devynių pagrindinių dalykų, taip pat tobulinti anglų kalbos mokėjimą mažų klasių su intensyviu mokymu.

Esamo Kardifo šeštosios formos personalo dėstytoja, visi studentai taip pat dalyvaus sporto, kultūrinės veiklos, superkūrinės programos, akademinio praturtinimo galimybių ir kasdienio kolektyvinio gyvenimo srityse kartu su savo lygmens kolegomis.... [-]

Jungtinė Karalystė Cardiff
Rugpjūtis 2020
Anglų
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
TMC Academy

Parengiamieji kursai, skirti priėmimo į vyriausybines mokyklas, yra specialiai skirti tarptautiniams studentams, norintiems dalyvauti tarptautinių studentų priėmimo praty ... [+]

Parengiamieji kursai, skirti priėmimo į vyriausybines mokyklas, yra specialiai skirti tarptautiniams studentams, norintiems dalyvauti tarptautinių studentų priėmimo pratybose (AEIS), kad jie galėtų įstoti į Singapūro vyriausybines mokyklas, tarptautines institucijas 1, 2 arba 3 vidurinių mokyklų ir pasiekti panašų standartą studentai iš Singapūro vyriausybės mokyklų.

AEIS susideda iš centralizuoto anglų kalbos ir matematikos testo, kuris įvertins pareiškėjų anglų raštingumą, skaičiavimo ir pagrįstumo gebėjimus. Tarptautiniai studentai, kurie rugsėjo / spalio mėnesiais negali dalyvauti AEIS, arba nesėkmingi ankstesniuose AEIS bandymuose, gali būti papildomos AEIS (S-AEIS) vasario ir kovo mėnesiais *.... [-]

Singapūras Singapore
Rugpjūtis 2020
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
MPW

Mes siūlome platų pasirinkimą lygaus dalykų virš trijų skirtingų studijų trukmė: vieneri metai, 18 mėnesių ir dvejų metų. Vienerių metų ir dviejų metų kursas prasideda ru ... [+]

MLS buvo pasveikinti tarptautinių studentų daugiau nei 15 metų. Su maždaug 150 vietų, skirtų naujų tarptautinių studentų kiekvienais metais visoje grupėje, MLS yra akivaizdus tarptautinės bendruomenės, kad nauda iš bendrauja su daugiausia britų studentų organizacijos. Tai suteikia idealią mokymosi aplinką mūsų tarptautiniai studentai nustatyti kalbos ir kultūros įgūdžių, reikalingų sėkmingai labai konkurencingoje pasaulio aukštojo mokslo.

Tuo MLS siūlome plačiausią komplektą lygaus variantų, kad jūs rasite bet akademinė institucija Jungtinėje Karalystėje. Dalykai siūlomi daugiau nei trijų skirtingų kursų trukmę be jokių dalyko kartu ar kurso ilgio apribojimai.... [-]

Jungtinė Karalystė Cambridge London Birmingham
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cambridge Centre for Sixth-Form Studies

CCSS veikia labai sėkmingai vienerių metų programa, skirta GCSE studentams. Mes siūlome platų dalykų, teikiančių studentams įvairios ir subalansuotos programą. Matematika ... [+]

CCSS veikia labai sėkmingai vienerių metų programa, skirta GCSE studentams. Mes siūlome platų dalykų, teikiančių studentams įvairios ir subalansuotos programą. Matematika, anglų ir mokslas tema yra privaloma šio kurso.

Studentai paprastai trunka nuo penkerių iki septynerių dalykus, priklausomai nuo jų išsilavinimą ir ateities planus. Šis metodas suteikia patirties ir akademinių disciplinų, prieš pasirenkant, kuris dalykai studijuoti į A lygio programą.

Asmeninių, socialinių ir sveikatos švietimas (PSHE) yra svarbus elementas mūsų jaunesnių mokinių ugdymo ir tai susipynusios į GCSE programą.

Kas pasirenka GCSE programą CCSS? UK studentams, kurie, baigę 9 metais arba metais 10 vietos mokyklose jaučia, kad jie turės naudos iš mūsų mažos klasės dydžių ir asmeninio dėmesio arba iš mūsų plataus tema diapazone. Studentai, kurių šeimos planuoja persikelti į Kembridžo ir kurie siekia pirmos klasės, sėkmė orientuojasi teikimą. Tarptautiniai studentai, kurie nori pasiruošti A lygio kursus. Re sėdėti studentams, kurie atlieka taip pat, kaip jie tikėjosi ir nori perlaikyti GCSE, siekiant pagerinti savo pažymius ir gauti tvirtą pagrindą tolesniam mokymuisi. Studentai, kurie nori remtis GCSE sėkmės greitai įgyti papildomų GCSE naujų dalykų, kad bus atverti duris į šviesią ateitį. individuali pagalba ... [-]
Jungtinė Karalystė Cambridge
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba