Filter
Parengiamieji metai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios parengiamųjų metų studijų programos - Mada

Parengiamieji metai yra laiko, kurioje aukštosios mokyklos ar vidurinės mokyklos absolventai atliekamos tam tikrą studijas rengiantis įsigaliojimo ketverių metų kolegijoje ar universitete laikotarpis. Bendra visame pasaulyje, parengiamieji metai pasiūlyti bendrąjį išsilavinimą, kad yra naudinga, kai vykdo mokslinį laipsnį.

Tiesiog tai, kas parengiamasis metų mados? Pagrindinis dėmesys šiame tyrime laikotarpiu yra sparčiai auganti sritis mados ir prekiavimo. Studentai, dalyvaujantys mados orientuota parengiamojo metais turėtų tikėtis atidžiai peržiūrėti gamyba, projektavimas ir prekyba, nes jie susiję su milijardus dolerių pasaulio mados industrijoje. Papildoma dėmesys bus skiriamas lauko pagrindus, ir studentai išmoks analizuoti ir identifikuoti vartotojų poreikius, taip pat nustatyti, kaip šie poreikiai būtų geriausia spręsti. Taip pat turėtų būti tikimasi Daugiau peržiūra rinkodaros sumetimais ir tendencijas, tendencijų analizė, ir tarptautinės mados gamybos ir rinkodaros.

Tie, kurie sėkmingai užbaigti paruošimo metus mados yra įrengta įgūdžių ir mokymo pamatų, reikalingų vykdyti ketverių metų laipsnį panašaus pramonės, taip pat priemones, kurių reikia, kad sklandus perėjimas į aukštąjį mokslą.

Yra didelis svyravimas imtis parengiamąjį metus mados kainą. Baigiamosios sąnaudos priklausys nuo daugelio veiksnių, pavyzdžiui, programos ir kur, geografiškai, tai siūloma prestižo skaičius.

Studentai, kurie baigę mados prep metus ir tada tęsti uždirbti laipsnių yra paruošti plataus skaičių vaidmenų mados ir prekiavimo visame pasaulyje. Bendrosios karjeros siekius mados absolventų apima dirba mados prekiavimo, valdymo ir gamybos arba skatinimo ir rinkodaros susijusių produktų ir paslaugų.

Parengiamasis metų mados yra gera idėja tiems, kurie nori patekti į klestinčią pasaulinį mados industrijoje.Naršyti daug variantų, kad egzistuoja peržiūrint mūsų didelę katalogą programas ir panaudoti švino formą, kai jums rasti vieną, kuris tinka jūsų poreikius. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Mada

Milan Fashion Campus

Norite tapo mados dizaineris ar stilistas, bet jūs nežinote, kaip pradėti? Milano mados apgyvendinimu suteikia jums .... ... [+]

Norite tapo mados dizaineris ar stilistas, bet jūs nežinote, kaip pradėti?

Milano mados apgyvendinimu suteikia Jums galimybę įgyvendinti savo svajonę. Mados mokykla sukūrė specialią kombinaciją tarp mados stilistas ir dizaino kursai, skirti visiems, kurie nori pasinerti į mados srityje arba parengti portfelį

Parengiamoji Mada Programos nurodė tiems, kurie nori pasinerti į mados srityje ar mados dizainas portfolio rengimas programa apima: 2 savaitės Mada Styling

& 1 arba 2 mėnesių mados dizaino kursai renkasi nuo: Moteris dėvėti dizainas Vyriški drabužiai dizainas kursas Moteriškas apatinis trikotažas Maudymosi dizainas kursas vestuvių suknelė dizainas kursas Priedai dizainas kursas... [-]

Italija Milan
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
1 - 3 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba