Filter
Parengiamieji metai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios parengiamųjų metų studijų programos - Literatūra

Parengiamieji metai yra tokio pobūdžio programa, kuri padės jums pasiruošti įstoti į aukštojo mokslo įstaigą, pavyzdžiui, kolegiją ar universitetą. Šis studijų kursas gali būti siūlomas įvairiausiomis temomis.

Galbūt paklaus, kas yra parengiamieji metai literatūroje? Šio tipo švietimas yra skirtas padėti jums išmokti analizuoti ir vertinti rašytinius kūrinius, pvz., Pjeses, romanus, pasakojimus, esė, eilėraščius ir dar daugiau. Literatūros programa gali apimti tokias temas kaip literatūros paminėjimas, istorija, filosofija ar kultūra. Kai kurios programos gali sutelkti dėmesį į konkrečią sritį ar rašytoją, o kitos yra bendresnės.

Parengiamieji literatūros metai gali suteikti jums daugybę privalumų, įskaitant žinias ir įgūdžius, reikalingus aukštojo mokslo programai tobulėti. Kiti galimi sugebėjimai, kuriuos galėtumėte sustiprinti, yra kritinis mąstymas, retorika ir analizė.

Jei norėtumėte sužinoti apie visas parengiamųjų metų išlaidas, turėtumėte žinoti, kad kainos priklausys nuo situacijos. Atitinkami veiksniai gali būti finansinės paramos prieinamumas, taip pat išlaidos studijoms ir medžiagoms. Kad gautumėte tikslią ir aktualią informaciją, būtinai susisiekite su pasirinkta mokyklos finansų įstaiga.

Turėdami literatūrinį išsilavinimą, galite siekti įvairių karjeros. Galite tapti rašytoju, kurdami viską iš straipsnių į poemus į scenarijus į istorijas, arba galite tapti kalbos ir literatūros mokytojais. Galite dirbti kaip tapti literatūros analitikas, kritikas ar istorikas, arba dirbti leidybos pramonėje. Darbas taip pat gali būti pasiekiamas ryšių ar žiniasklaidos priemonėmis. Baigę parengiamuosius metus galite būti pasirengusi siekti papildomo aukštojo mokslo.

Jei esate susidomėję viena iš šių programų, pradėti yra lengva. Viskas, ką jums reikia padaryti, tiesiog ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Literatūra

Charles University The Institute for Language and Preparatory Studies

Parengiamajame kursą studijuoti bakalauro laipsnį čekų užsieniečių (per studijuoja lauko filologijos) siūlome ... [+]

Parengiamajame kursą studijuoti bakalauro laipsnį čekų užsieniečių (per studijuoja srityje filologijos) siūlome studentams ryto pamokas daugiausia dėmesio skiriama dabartinės čekų kalba atitinkamu lygiu pagal kalbų mokėjimo orientacinės sistemos ir laikantis už stojamuosius egzaminus reikalavimus.

Pagrindinis rengimas kalbinių, literatūros, istorijos, sociokultūrinius ir sociogeographic studijų vyksta į popietę interaktyvių seminarų forma. Mokymo turinys seminaruose yra pritaikytos prie konkrečių reikalavimų universiteto stojamuosius egzaminus į tam tikros srities.

Mokytojai iš Čekijos departamentų aukštojo mokslo universitetuose bus paskaita visus kursus ir seminarus. Studentai įgyja žinių apie Čekijos aplinkos reguliariais kultūrinėje veikloje. Kiekvieną trečiadienį po pietų, siūlome aktyvų kultūrinę programą, kuri orientuota į literatūros, kino, meno ir muzikos. Be to, studentas dalyvauti palankių švietimo pėsčiųjų žygius su ekspertų vadovus.... [-]

Čekija Prague
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba