Filter
Parengiamieji metai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios parengiamųjų metų studijų programos - Lingvistika

Tam, kad būtų labiau pasirengę pradėti aukštojo mokslo kursą, kai kurie asmenys gali nuspręsti pradėti parengiamųjų metų programą. Šio tipo programa gali padėti parengti studentus koledžo lygio kursams ir yra du semestrus.

Kai kurie gali paklausti, kas yra pasirengimo metai kalbotyroje? Šio trumpo tyrimo tipas turėtų padėti jums sužinoti daugiau apie skirtingų kalbų supratimo mokslą. Kursinis darbas gali būti įvadinis ir bakalauro lygio lingvistikos kursai, taip pat sintaksė ir fonologija. Kai kuriose programose taip pat gali būti kitų bakalauro studijų dalyko dalykų.

Kalbant apie parengiamuosius metus, gali būti gauta keleto naudos. Kritinio mąstymo įgūdžių didinimas gali būti naudingas vėlesnėse karjeros situacijose. Aiškūs motyvavimo gebėjimai ir analitiniai įgūdžiai reikalingi sėkmei aukštojo mokslo programose. Be to, lingvistikos teikiama nauda, ​​pvz., Padidėję bendravimo įgūdžiai, gali būti naudinga namuose ir darbe.

Paruošiamųjų metų vykdymo išlaidos gali priklausyti nuo kelių skirtingų veiksnių. Kai kurie iš šių veiksnių apima vietines medžiagas ir mokymo išlaidas bei galimą finansinę paramą. Kreipiantis į pasirinktas mokyklas apie išlaidas, geriausias būdas gauti tikslią informaciją.

Baigę pasirengimo metus kalbotyros srityje, galbūt būsite pasirengę siekti papildomų aukštojo mokslo galimybių susijusiose srityse. Toks ugdymas gali būti bakalauro lingvistikos ar užsienio kalbos mokėjimas. Būsimos darbo galimybės gali būti tapti kalbos ir kalbos terapeutas, leksikografas ar kopijavimo redaktorius. Ši programa taip pat leistų jums siekti anglų kalbos kaip užsienio kalbos mokytojai.

Jei jus domina kalbotyra, apsvarstykite pasirengimo metus kursą. Tiesiog suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Lingvistika

Charles University The Institute for Language and Preparatory Studies

Parengiamajame kursą studijuoti bakalauro laipsnį čekų užsieniečių (per studijuoja lauko filologijos) siūlome ... [+]

Parengiamajame kursą studijuoti bakalauro laipsnį čekų užsieniečių (per studijuoja srityje filologijos) siūlome studentams ryto pamokas daugiausia dėmesio skiriama dabartinės čekų kalba atitinkamu lygiu pagal kalbų mokėjimo orientacinės sistemos ir laikantis už stojamuosius egzaminus reikalavimus.

Pagrindinis rengimas kalbinių, literatūros, istorijos, sociokultūrinius ir sociogeographic studijų vyksta į popietę interaktyvių seminarų forma. Mokymo turinys seminaruose yra pritaikytos prie konkrečių reikalavimų universiteto stojamuosius egzaminus į tam tikros srities.

Mokytojai iš Čekijos departamentų aukštojo mokslo universitetuose bus paskaita visus kursus ir seminarus. Studentai įgyja žinių apie Čekijos aplinkos reguliariais kultūrinėje veikloje. Kiekvieną trečiadienį po pietų, siūlome aktyvų kultūrinę programą, kuri orientuota į literatūros, kino, meno ir muzikos. Be to, studentas dalyvauti palankių švietimo pėsčiųjų žygius su ekspertų vadovus.... [-]

Čekija Prague
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba