Filter
Parengiamieji metai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios parengiamųjų metų studijų programos - Kompiuterijos mokslai

Dažnai naudojamas parengiamasis kursas, skirtas padėti koledžo studentams didinti savo studijų galimybes vidurinėje mokykloje. Šios programos ypač naudingos studentams, kurių vidurinės mokyklos akademinės galimybės neatitinka griežtų reikalavimų konkurencingiems universitetams.

Kokios yra pasirengimo programos informacinių technologijų srityje? Šio kelio užbaigimo kursai gali padėti aukštųjų mokyklų moksleiviams dalyvauti kolegijos akademiniame tyrime ir iššūkiuose. Informatikos kryptis apima technologijų plėtros augimo tyrimą. Klasėse gali būti įvadas į skaičiavimą ar kodavimą, matematika, elektronika, elektros ir optikos inžinerija, kompiuterių architektūra ar operacinės sistemos. Temos gali apimti algoritmų naudojimą informacijos interpretavimui ir apdorojimui. Kursinis darbas taip pat gali apimti programavimą WEB, Java ir C.

Kadangi studentai palieka savo parengiamąsias programas, jie paprastai turi tobulinti kolegijos mokslinių tyrimų įgūdžius ir geresnius laiko valdymo įgūdžius. Kai kurie mokiniai gali pastebėti, kad jų matematikos ir organizaciniai įgūdžiai lėmė geresnius biudžeto įpročius arba kad jų supratimas apie programinę įrangą ir operacines sistemas sukėlė mažiau problemų su kenkėjiškomis programomis ir virusais.

Dalyvavimo parengiamosiose programose kaštus gali įtakoti tokie veiksniai kaip universitetai, siūlančios kursus, bet kokie bendruomenės turimi finansiniai ištekliai ir tinkamumo reikalavimai. Suinteresuoti studentai turėtų ištirti savo galimybes, tiesiogiai susisiekdami su būsimais universitetais ar kolegijomis.

Parengiamoji programa nesukuria tradicinio kolegijos laipsnio, tačiau ji gali atverti daugybę durelių kompiuterių mokslo srityje. Kai kurios galimybės gali apimti stažuotės pareigas mokslinių tyrimų ir plėtros agentūroms arba asistentų pareigas profesoriams. Turėdami pakankamai įrodymų apie savo įgūdžius ir sugebėjimus, parengiamųjų programų absolventai gali persikelti tiesiai į darbo vietas kaip kompiuterių mokslininkas ar inžinierius, kompiuterių sistemų analitikas, programinės įrangos inžinierius, duomenų mokslų tyrėjas ar kompiuterių programuotojas.

Šios programos yra prieinamos daugelyje sričių visame pasaulyje. Kai kuriuos parengiamuosius kursus galima rasti nuotolinio mokymosi ar internetinės platformos. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Kompiuterijos mokslai

3IL Groupe

Integruotas parengiamasis 3iL yra skirta tiems, kurie nori sujungti privalumus parengiamojo kurso realizuojant nedelsiant panirti į IT (projektavimas, tinklų, sistemų) sr ... [+]

Integruotas parengiamasis 3iL yra skirta tiems, kurie nori sujungti privalumus parengiamojo kurso realizuojant nedelsiant panirti į IT (projektavimas, tinklų, sistemų) srityje. Ji skiriasi nuo kitų parengiamųjų programų iš kompiuterio atradimas iš 1 pusmetį su konkrečių projektų įgyvendinimo ir atidarymo dėl individualaus vystymosi būsimo inžinierius.

Prep 3iL yra:

1 klasikinis skyrius (40 vietų) / 1 Tarptautinis skyrius (30 vietų)

4 semestrus 120 ECTS kreditų

Įteisinti License 2 inžinerinių mokslų / Kompiuterių paminėjimas

3 pagrindinės sritys švietimas: mokslas, informatikos ir humanitariniai

Mokslinė programa 850 valandų... [-]

Prancūzija Limoges
Susisiekti su mokykla
Prancūzų kalba
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Eötvös Loránd University

Ši programa yra rekomenduojama būsimiems studentams, kurie nori sukurti tvirtą pagrindą jų tolesniam studijoms kompiuterinės bakalauro studijų programoje. Studentai, kuri ... [+]

Ši programa yra rekomenduojama būsimiems studentams, kurie nori sukurti tvirtą pagrindą jų tolesniam studijoms kompiuterinės bakalauro studijų programoje. Studentai, kurie priimami į bakalaurą kompiuterinių mokslų bakalauro, bet negali pasiekti minimalaus lygio įėjimo egzaminą, taip pat bus nukreipti į mūsų preliminarų kursą.

Programos stiprumas

Preliminariojo kurso mokymo programa yra surinkta pagal temas, susijusias su BSc programa. Tai apima kursus matematikos, informatikos ir anglų kalbos.

Struktūra

Parengiamoji programa

Įvadas į matematikąĮvadas į informatikąPagrindinis anglų kalbos IĮvadas į matematiką IIInformatikos įvadas IIPagrindinis anglų kalba IIKarjeros galimybės... [-]
Vengrija District V.
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba