Filter
Parengiamieji metai
Jungtinė Karalystė Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti parengiamųjų metų studijų programas - Inžinerijos studijos Jungtinėje Karalystėje - 2019/2020

Parengiamųjų metų studijų programos yra skirtos ką tik mokyklą baigusius žmones paruošti aukštajam mokslui. Šių metai gali būti sudaryti iš bendrųjų studijų dalykų, kurie gali stipriai pasitarnauti studentams pradėjus mokytis aukštojo mokslo įstaigoje.

Inžinerijos specialistai savo darbe pasitelkia matematikos bei kitų tiksliųjų mokslų žinias ir jas derina su kūrybinio mąstymo įgūdžiais, tam kad galėtų sukurti ar patobulinti mūsų kasdienybėje naudojamus objektus, procesus bei sistemas.

Jungtinė Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystė, visuotinai žinomas kaip Jungtinės Karalystės ir Didžiosios Britanijos, yra suvereni valstybė, esančiuose prie šiaurės vakarų pakrantėje kontinentinėje Europoje.Dvi labiausiai žinomų (ir seniausia) universitetai Oksfordo ir Kembridžo (dažnai vadinama Oxbridge daugelis britų) Anglija taip pat turi keletą kitų pasaulinio lygio institucijas, įskaitant keletą Londone (ypač Imperial College, London School of Economics, University College Londone ir karalius 's College London, viskas priklauso Londono universiteto)

Geriausios parengiamųjų metų studijų programos - Inžinerijos studijos Jungtinėje Karalystėje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Inžinerijos studijos, Jungtinė Karalystė

Cranfield University

Šis specialus kursas gali būti naudojamas kaip žingsnis įdomios inžinerinės karjeros karjerą ir pasiruošs jums, jei neatitiksite reikalingų įstojimo reikalavimų daugeliui ... [+]

Apie

Šis specialus kursas gali būti naudojamas kaip žingsnis įdomios inžinerinės karjeros karjerą ir pasiruošs jums, jei neatitiksite reikalingų įstojimo reikalavimų daugeliui mūsų magistrantūros studijų. Tai intensyvus, dieninis kursas, atliekamas per paskaitų mišinį, praktines laboratorines sesijas ir dizaino pratimus, per 10 mėnesių.

Kas tai yra?Tie, kurie nori imtis karjeros naujoje kryptyje ir tobulinti inžinerijos įgūdžiusProfesionalai, kurie tam tikrą laiką nebuvo mokomi ir nori grįžti į studijų programą prieš pradėdami magistrantūros programąAbsolventai, turintys inžinerijos, fizikos ar matematikos bakalauro laipsnį, kurie neatitinka mūsų standartinių reikalavimųJK paprastojo ar išlaikymo laipsnio turėtojai (arba lygiavertis užsienio studentams), turintys pramoninę patirtį ir negali būti priimti tiesiogiaiUžsienyje studijuojantys studentai, norintys sustiprinti savo techninius anglų kalbos įgūdžius prieš pradėdami Cranfield magistrantūros studijų kursą.Kodėl šis kursas?... [-]
Jungtinė Karalystė Cranfield
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
10 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
NCUK

Kaip ilgai tai užtruks? Anglų akademinių tikslų Arba: ... [+]

Kaip ilgai tai užtruks? Anglų akademinių tikslų

Arba:

[-]
Jungtinė Karalystė Mančesteris
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
6 - 9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba