close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Geriausios parengiamųjų metų studijų programos - Fizika

Parengiamieji metai yra puikus pasirinkimas, jei nesijaudinkite pasiruošę įstoti į universitetinę studijų programą. Šis studijų kursas gali padėti sustiprinti savo akademinius įgūdžius, taip pat įgyti svarbių žinių, kurios gali padėti tęsti studijas. Galite paklausti: "Kas yra pasirengimo metai fizikoje?" Ši programa gali jus išmokyti apie įstatymus, reglamentuojančius ene… Skaityti daugiau

Parengiamieji metai yra puikus pasirinkimas, jei nesijaudinkite pasiruošę įstoti į universitetinę studijų programą. Šis studijų kursas gali padėti sustiprinti savo akademinius įgūdžius, taip pat įgyti svarbių žinių, kurios gali padėti tęsti studijas.

Galite paklausti: "Kas yra pasirengimo metai fizikoje?" Ši programa gali jus išmokyti apie įstatymus, reglamentuojančius energiją, judesį, materiją ir objektus visoje visatoje. Galbūt galėsite sužinoti apie branduolinę fiziką, kinetiką, astrofiziką, elektromagnetizmą ir kitas sritis. Kai kurios programos taip pat gali išmokyti jus apie matematinius principus, mokslinius metodus, tyrimų ar studijų strategijas, kurios gali būti naudingos jūsų akademinei karjerai.

Fizikos išsilavinimas gali suteikti jums daug naudos. Galite sustiprinti savo matematinius, kritinio mąstymo, analizės ar problemų sprendimo įgūdžius. Jūs taip pat galėtumėte daug išmokti apie fizinius mokslus, suteikiant jums neįkainojamą žinių bazę.

Jei esate susirūpinę dėl bendros parengiamųjų metų fizikoje, žinokite, kad mokymas ir mokesčiai bus skirtingi nuo institucijos iki institucijos. Norėdami gauti dabartinę, išsamią ir tikslią finansinę informaciją, susisiekite su pasirinktos mokyklos finansų įstaiga. Prieš užsiregistravę atlikite savo tyrimą.

Keletas karjeros atviri tiems, kurie pasirenka mokytis fizikos. Galbūt galėsite rasti darbą kaip inžinierius, technikas ar astronomas. Galite taip pat dirbti akademinėje erdvėje, tapti profesoriumi, mokslininku asistentu, universiteto darbuotoju ar pedagogu. Galėtumėte dirbti įvairiose organizacijose, įskaitant mažas, vidutines ir dideles korporacijas, taip pat vyriausybines agentūras ar ne pelno organizacijos.

Jei jus domina fizikos parengiamieji metai, tada jūs esate reikiamoje vietoje. Galite pradėti toliau. Tiesiog suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Scuola Leonardo Da Vinci
Milan, Italija +1 Daugiau

Italijos universitetai Bari, Milanas, Pavia, Roma La Sapienza, Roma Tor Vergata ir Seconda Università Neapolyje dabar siūlo bakalauro medicinos ir chirurgijos kursus, mokomus ... +

Italijos universitetai Bari, Milanas, Pavia, Roma La Sapienza, Roma Tor Vergata ir Seconda Università Neapolyje dabar siūlo bakalauro medicinos ir chirurgijos kursus, mokomus anglų kalba. Norint pasinaudoti šiomis akademinėmis programomis, pareiškėjai turi išlaikyti IMAT, Tarptautinį medicinos priėmimo testą, oficialų stojimo testą, kurį parengė Italijos aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų ministerija (MIUR), bendradarbiaudama su Kembridžo vertinimo tarnyba. Scuola Leonardo Da Vinci organizuoja specialų universiteto parengimo kursą IMAT, siekdama suteikti mokslinius ir loginius kritinius įgūdžius visiems užsienio studentams, norintiems bandyti IMAT, kad galėtų patekti į Italijos medicinos fakultetą. -
Parengiamieji metai
Dieninės
3 savaitės
Anglų
06 Liep. 2020
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia