Filter
Parengiamieji metai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios parengiamųjų metų studijų programos - Dizaino studijos

Tie, kurie neabejoja, kaip įgyti daugiau išsilavinimo praėjusiai vidurinėje mokykloje, gali norėti įsidarbinti parengiamuosius metus. Ši programos rūšis gali padėti asmenims žinoti, ar jie yra tikrai pasirengę prisiimti kolegijos lygmens kursus. Tipiškas parengiamasis kursas trunka du semestrus.

Kai kurie gali paklausti, kas yra parengiamieji metai dizaino tyrimuose? Šis ugdymo kursas gali būti tik dalykas asmenims, norintiems daugiau sužinoti apie spalvų teoriją, piešinį, iliustraciją, vizualų identitetą ir dizaino strategijas. Daugelis prisiregistruoja į šios programos tipą, kad jie bus labiau pasirengę dalyvauti dizaino bakalauro studijų programoje.

Yra keletas naudos tiems, kurie baigia parengiamuosius projektavimo metus. Patobulinti kritinio mąstymo įgūdžiai ir gebėjimas dalyvauti kritinio mąstymo pratybose gali palikti studentus labiau aprūpinti aukštojo mokslo galimybėmis.Šių parengiamųjų metų metu įgyti kūrybiniai įgūdžiai dažnai papildo studento sugebėjimą užbaigti projektus įvairiais būdais.

Priklausomai nuo kolegijos, universiteto ar mokyklos tipo, kuri rengia parengiamuosius metus, mokymas gali labai skirtis. Kiti dalykai, kurie gali įtakoti studijų išlaidas, apima kursų tipą ir kurso trukmę. Kai kurios aukštojo mokslo studijos taip pat siūlo finansinės paramos paketus, kurie turi būti įtraukti į studijų išlaidas.

Studentai, kurie baigia parengiamuosius projektavimo metus, gali gauti tokias pareigas kaip grafikos dizaineris, pramoninis dizaineris, interjero dizaineris ar mados dizaineris. Šio tipo kursai taip pat leistų studentams siekti meno ar mokytojo karjeros. Kai kurių žinių, įgytų baigus kursą, gali padėti nustatyti, kokią dizaino dalį jie skirs karjerai.

Siekiant sumažinti jūsų dizaino interesus, paruošiamoji programa gali būti tik tinkama alternatyva.Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

4 Rezultatai Dizaino studijos

MOPA

Parengiamieji meno metai yra bendrieji metai, kuriais siekiama padėti jums patekti į grandes écoles, ypač animacijoje. Mokymas prancūzų kalba. ... [+]

Mokymo kalba: prancūzų

Parengiamieji menų metai yra bendrieji metai, kuriais siekiama padėti jums įvesti meno, dizaino ir ypač animacijos grandes.

Tyrimo vieta: Arlis

Tikslas

Mokymo pakaitomis pagrindiniai meno dalykai su dirbtuvėmis ir projektais fotografijoje, animacinio filmo istorijoje, meno istorijoje, skulptūroje, piešiniuose ...

Žinoma

Mūsų tikslas yra išryškinti savo kūrybinį potencialą, praturtinti savo kultūrines ir menines žinias, suteikti jums darbo metodus ir, visų pirma, suteikti jums pasitikėjimą savo talentais.

Šiais metais galėsite įgyti kietų įgūdžių pagrindą ir pastatyti portfelį, atspindinčią jus ir jūsų karjeros orientaciją.... [-]

Prancūzija Arles
Susisiekti su mokykla
Prancūzų kalba
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ITECOM Art Design Paris

Studentas įgis esminius pagrindus kultūros ir meno geriausiai pasirengti vieną iš mūsų specializacijų ir ypač patikslinti savo galutinį sprendimą dėl savo ateities profes ... [+]

Parengiamųjų metų tikslas yra plėtoti žinias, siekiant turėti plačią apžvalgą taikomosios dailės, amatų DTP ir interneto, kad būtų galima nustatyti jos rekomendacijų projektu.

Studentas įgis esminius pagrindus kultūros ir meno geriausiai pasirengti vieną iš mūsų specializacijų ir ypač patikslinti savo galutinį sprendimą dėl savo ateities profesijos.

Mūsų fakulteto valia yra mokyti jus kurti savo jautrumą ir kūrybiškumą įvairiose meno praktika. Pasibaigus šių metų pabaigos, studentas galės geriau nustatyti savo pasirinkimą orientacijos ir specializacijos ateinantiems metams.

Galimybės Visi mūsų kursai Konkursas mokykloms mokymo programa grafika Vaizdo kultūra plastiko brėžinys ir išraiška Redakcijos Kompiuterinė grafika Šiurkščiai siužetinės linijos Dailininko modelis programinė įranga iliustratorius "Photoshop" InDesign Priėmimas į mokyklą dėklas arba atitikimo / pirmasis lygis Failo & remontas (pristatymas asmeninio darbo) mokymo prieinama Pradinis mokymas Mokymas (CIF FC ...) ... [-]
Prancūzija Paris
Rugsėjis 2019
Prancūzų kalba
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
City and Islington College

Kolegija gali pasigirti neįvykdyti įrašą pasiekimas lygio studentams. 2013, bendras praeiti norma buvo įspūdingas 98% iš 1622 įrašų - ir studentai pasiekė 100% praeiti no ... [+]

Lygis programa mokėsi 3 lygio per dvejus metus. Jūs studijuoti tradiciniu būdu, kur yra jūsų galutinis rūšių bus grindžiama metų pabaigoje egzaminus.

Kvalifikacija yra padalintas į pirmo lygio (metai 1) ir A2 lygis (2 metai), kurie kiekvienas padaryti iki 50% savo bendrą klasę. Dauguma studentų gerti 4 dalykus pirmaisiais metais ir 3 savo antrus metus. Mes turime 34 dalykų laisvų tokio lygio (iš kurių 22 yra 100% praeiti norma):

biologija Verslo studijos chemija Kompiuterija Kritikos ir kontekstą Tyrimai Šokiai Drama ir teatras Tyrimai ekonomika elektronika Anglų kalba ir literatūra Anglų literatūros studijos Kino studijos Dailės prancūzų Daugiau Matematika geografija Vokiečių kalba Vyriausybė ir politika OCR Grafika istorija Italų kalba matematika Žiniasklaidą muzika Muzika Technologijos FILOSOFIJA FOTOGRAFIJA Fizika psichologija Religijotyra sociologija ispanų Tekstilės pramonė Turkų ... [-]
Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cambridge School of Visual & Performing Arts

Jei esate tarptautinis studentas su Art ... [+]

Art

Jei esate tarptautinis studentas su Art

Kūrybinių industrijų Pathway

Studentams, kurie baigė ne-meno laipsnį

Kūrybinių industrijų Pathway pavyzdžiai *Mados reklamaNovatoriškas valdymasMados dizaino valdymasStrateginis mados marketingasMados mažmeninės prekybos vadybaDizaino valdymas ir kultūros"Fashion Visual Merchandising"MenasMada Verslumas ir naujovėsPsichologija mados specialistamsPaslaugos patirties dizainas ir naujovėsTaikomas vaizduotė kūrybinėse industrijoseMados kultūrosMados curationCuratingIšsaugojimasMados ateitiesKultūra, kritika ir kūrybaŽiniasklaida, komunikacijos ir kritinė praktikaReklamaLeidybaRyšiai su visuomeneFashion Media Production... [-]
Jungtinė Karalystė Cambridge
Rugpjūtis 2020
Anglų
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba