close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Geriausios parengiamųjų metų studijų programos - Buhalterija

Į parengiamųjų metų studijų programas dažnai yra įtraukiami įvairūs studijų dalykai. Dažnai į šio tipo programas stoja ir dar nežinantys, į kokią specialybę jie norėtų stoti, tad parengiamųjų metų studijos gal jus supažindinti su studijų sritimi, kuri jus labai sudomins ir paskatins siekti tam tikros karjeros.  Apskaitos akademinės studijų programos yra kuriamos taip… Skaityti daugiau

Į parengiamųjų metų studijų programas dažnai yra įtraukiami įvairūs studijų dalykai. Dažnai į šio tipo programas stoja ir dar nežinantys, į kokią specialybę jie norėtų stoti, tad parengiamųjų metų studijos gal jus supažindinti su studijų sritimi, kuri jus labai sudomins ir paskatins siekti tam tikros karjeros.  

Apskaitos akademinės studijų programos yra kuriamos taip, kad būtų tinkamai paruošti būsimieji buhalteriai. Tam kad šias studijas pasirinkę studentai būtų tinkamai apmokomi jie paprastai susiduria su daugybe įvairiausių akademinių dalykų, tokių kaip sąnaudų apskaita, individualios mokestinės sistemos, auditas, pelno nesiekiančių organizacijų apskaita, turto mokestinių sistemų bei vyriausybinių institucijos apskaita.

Prašyti daugiau informacijos apie parengiamųjų metų studijų programas - Buhalterija 2020

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
The UK College of Business and Computing (UKCBC)
Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai
Parengiamieji metai
Dieninės
18 - 30 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia