Filter
Parengiamieji metai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios parengiamųjų metų studijų programos - Biologija

Parengiamųjų metų programa, pradėta baigus vidurinę mokyklą ir dalyvaujantys kolegijoje, gali padėti parengti studentus koledžo lygmeniui. Šio tipo dviejų semestrų programa siūloma su daugybe skirtingų tipų dėmesio.

Kas yra pasirengimo metai biologijoje? Iš esmės, parengiamieji biologijos metai dažnai padeda mokiniams pasirengti tolesniam studijuoti aukštojo mokslo institute, nes jis supažindina su biologijos pagrindais. Šie programos tipai gali būti naudingi tiems, kurie yra suinteresuoti mokslo ar su biologija susijusiais klausimais. Klasės gali apimti tiek įvadinius, tiek bakalauro kursus, skirtus biologijai, mokymui ir laboratoriniam darbui.

Tie, kurie baigia parengiamuosius biologijos metus, gali sustiprinti savo kritinio mąstymo įgūdžius, gebėjimą aiškiai ir efektyviai bendrauti ir netgi pagerinti jų sugebėjimą analizuoti. Tokios mokymosi galimybės dažnai atveria duris tolimesniam mokymui su mokslu susijusiose srityse. Daugelis šiuo metu dirbančių su biologija srities srityje pasirenka dalyvauti parengiamųjų metų programoje, nes tai padeda išlaikyti vis didėjantį šios srities informacijos kiekį.

Kiekvienoje parengiamojoje programoje gali būti skiriamos skirtingos mokymo išlaidos, atsižvelgiant į keletą veiksnių. Kai kurie iš jų apima kurso trukmę, institucijos tipą ir kursų tipą. Kalbant tiesiogiai institucijos finansų įstaigai apie mokymosi išlaidas, tai yra veiksmingiausias būdas gauti aiškius atsakymus.

Metų parengiamieji biologijos metai gali leisti studentams lengviau praleisti laiką tarp vidurinės mokyklos ir koledžo. Tie, kurie baigė tokį kursą, gali nuspręsti pereiti prie bakalauro biologijos laipsnio. Kai kurie taip pat pasirenka ateities karjerą kaip mokslinis tyrėjas, biologijos mokytojas, farmologas, mikrobiologas ir gydytojo padėjėjas.

Yra daugybė parengiamųjų metų programų, susijusių su biologijos sritimi. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Biologija

Scuola Leonardo Da Vinci

Italijos universitetai Bari, Milanas, Pavia, Roma La Sapienza, Roma Tor Vergata ir Seconda Università Neapolyje dabar siūlo bakalauro medicinos ir chirurgijos kursus, mok ... [+]

Tarptautinis medicinos priėmimo testas - IMAT - pasirengimo kursas anglų kalba

Siūlomos mūsų mokyklos Milane ir Romoje.

Italijos universitetai Bari, Milanas, Pavia, Roma La Sapienza, Roma Tor Vergata ir Seconda Università Neapolyje dabar siūlo bakalauro medicinos ir chirurgijos kursus, mokomus anglų kalba. Norint pasinaudoti šiomis akademinėmis programomis, pareiškėjai turi išlaikyti IMAT, Tarptautinį medicinos priėmimo testą, oficialų stojimo testą, kurį parengė Italijos aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų ministerija (MIUR), bendradarbiaudama su Kembridžo vertinimo tarnyba. Scuola Leonardo Da Vinci organizuoja specialų universiteto parengimo kursą IMAT, siekdama suteikti mokslinius ir loginius kritinius įgūdžius visiems užsienio studentams, norintiems bandyti IMAT, kad galėtų patekti į Italijos medicinos fakultetą.... [-]

Italija Milan Rome
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba