Filter
Parengiamieji metai
Okeanija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti parengiamųjų metų studijų programas - Bendrosios studijos - Okeanija - 2019/2020

Parengiamųjų metų studijos labai priklauso nuo pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos. Šio tipo studijų trukmė, kaina, turinys bei struktūra taip pat priklauso ir nuo studento pasirinktos konkrečios studijų programos bei šalies, kurioje yra pasirinkta aukštojo mokslo įstaiga. Parengiamųjų metų studijos paprastai atveria kelius norimoms bakalauro studijoms.  

Paprastai studentų ir bakalauro laipsnį siūlomos bendrojo lavinimo programos gali būti idealios studentams, kurie yra įbauginti ar tiesiog nežino, kad jų pagrindinis dėmesys skiriamas. Bendrosios studijų programos dažnai yra susijusios su įvairiomis sritimis: nuo meno ir humanitarinių mokslų iki verslo ir mokslo.

Norite studijuoti Okeanijos? Dvi labiausiai paklausos studijų krypčių ir Okeanija: Australija ir Naujoji Zelandija, abu kartu pasiūlyti ypatingų ir labai skirtinga studijų nuotykius.

Peržiūrėti visas parengiamųjų metų studijų programas - Bendrosios studijos - Okeanija - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Bendrosios studijos, Okeanija

Eynesbury

Vidurinis dalykai ... [+]

metų 10

pagrindiniai dalykai

Anglų arba EALD Sveikata ir kūno kultūra istorija Matematika arba Eteriniai Matematika Asmeniniai Mokymosi planas mokslinių tyrimų praktika mokslai

Pasirenkamieji dalykai

ASX vertybinių popierių birža Challenge Verslo studijos (Finansinis raštingumas) kūrybinio rašymo Dramos (kino) Drama (teatras) Prancūzų (continuers) MITYBA Visuomenė ir Kultūra dailė

Išorės dalykai

šokis išskyrus anglų kalbos (pavyzdžiui kinų, korėjiečių, vietnamiečių) muzika

Tematika

Metais 10 mokiniai mokysis 7 dalykai per semestrą ėmikliai: sausio ir liepos

metų 11

10 kreditų... [-]

Australija Adelaidė
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba