Filter
Parengiamieji metai
Europa Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti parengiamųjų metų studijų programas - Architektūros studijos - Europa - 2019/2020

Parengiamųjų metų studijos yra skirtos paruošti ką tik vidurinę mokyklą baigusius žmones aukštajam mokslui. Paprastai į šio tipo studijų programas yra įtraukiami tam tikri rašymo, skaitymo bei akademinio mokslo istorijos dalykai. Be to, šių studijų metu gana daug dėmesio yra skiriama ir užsienio kalbų lavinimui.

Architektūros specialistai yra reikalingi ne tik tam, kad užtikrintų estetinę naujo pastato ar erdvės dizaino vertę, bet ir atsižvelgtų į teisinius statybos reikalavimus bei techninius pastatų saugos nurodymus.

Europa yra šešta pagal dydį žemynas ir apima 47 šalis ir asorti priklausomos teritorijos, salos ir teritorijos. Ji ribojasi su Viduržemio jūra į pietus, Azijoje į rytus, ir Atlanto vandenyne į Vakarus.

Peržiūrėti visas parengiamųjų metų studijų programas - Architektūros studijos - Europa - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Architektūros studijos, Europa

Charles University The Institute for Language and Preparatory Studies

Ar meninis talentas melas jumyse? Ar svajojate tapti architektu? Registruotis į vieną iš mūsų parengiamuosius kursus už meno studijas mūsų ... [+]

Ar meninis talentas melas jumyse? Ar svajojate tapti architektu? Registruotis į vieną iš mūsų parengiamuosius kursus už meno studijas mūsų centro Prahos-Krystal!

Kursas skirtas intensyviam Čekijos mokslą ir dalykų, kurioje studentai bus sėdėti universiteto stojamuosius egzaminus. Tai kodėl mes siūlome ateities menininkų dalykus, pavyzdžiui, meno, meno istorijos ar meno seminare. Dėl pretenduoja architektai mes taip pat siūlome aprašomojo geometrija, matematikos arba techninį piešinį.

Studijų srityse galima suskirstyti naudojant šį raktą: - Ekonomika dalykai - Praha-Hostivar, Poděbrady - techniniai dalykai - Praha-Hostivar, Poděbrady, Liberec - humanitariniai dalykai - Praha-Krystal, Poděbrady - Mokslas dalykai - Marianske Lazne - Meninė dalykai ir architektūra - Praha-Krystal - čekų kalba užsieniečiams - Praha-Albertov... [-]

Čekija Praha
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 - 1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba