Filter
Parengiamieji metai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios parengiamųjų metų studijų programos - Architektūros studijos

Parengiamosios programos suteikia studentams galimybę patekti į universiteto studijų įprotį, prieš pradedant įsilieti į aukštesniojo lygio kursus. Dauguma parengiamųjų programų trunka maždaug vienerius metus ir apima tiek plačias, tiek konkrečias temas.

Kokios yra parengiamosios programos architektūros studijose? Architektūra yra struktūrų ir erdvių tyrimas. Tinkamas įžanga į architektūros pasaulį iš esmės yra įvadas į pačią pasaulį. Menas, istorija, mokslas, filosofija, literatūra ir religija visi vaidina vaidmenį pastatų konstrukcijose ir formose. Parengiamoji programa architektūroje, be abejo, taip pat apima techninius brėžinius ir matematikos kursus, ypač geometriją.

Parengiamoji programa, skirta architektūros studijoms, padeda mokslininkams mokytis pamatyti pasaulį statybininko objektyvu ir gali padidinti meninę kūrybą. Šie įgūdžiai gali padėti jiems išsiskirti iš savo bendraamžių, kai jie konkuruoja dėl galimybės kurti naują struktūrą. Programa taip pat suprojektuota taip, kad studentams būtų suteikta gerai suprantamų žinių, reikalingų jų karjerai architektūroje.

Parengiamosios programos siūlomos daugelyje universitetų visame pasaulyje. Šių programų metu vykdomi kursai paprastai patenka į panašias kainų ribas, palyginti su kitais universiteto kursais, kuriuose jie yra.

Architektūros studijų studentai dažnai eina į karjerą, susijusią su įvairių struktūrų kūrimu ir išsaugojimu tiek miesto, tiek kaimo vietovėse. Tapti architekto ar architektūros firmos savininku yra bendra karjeros galimybė absolventams. Programos dalyviai gali nuspręsti tęsti istorinio išsaugojimo darbus, apsaugoti struktūras, kurios nurodo žmonijos istoriją. Kai kurie tampa kraštovaizdžio architektais, daugiausia dėmesio skiriant pastatų teritorijoms. Kiti gali pasirinkti makro-dizaino maršrutą ir tapti miesto planuotojais.

Visame pasaulyje yra daugybė universitetų, kurie siūlo parengiamąsias programas architektūros studijose. Besimokantiesiems, kuriems reikalinga lanksti programa, atitinkanti jų darbo ar šeimos grafiką, gali naudotis internetinės programos. Ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Architektūros studijos

Charles University The Institute for Language and Preparatory Studies

Ar meninis talentas melas jumyse? Ar svajojate tapti architektu? Registruotis į vieną iš mūsų parengiamuosius kursus už meno studijas mūsų ... [+]

Ar meninis talentas melas jumyse? Ar svajojate tapti architektu? Registruotis į vieną iš mūsų parengiamuosius kursus už meno studijas mūsų centro Prahos-Krystal!

Kursas skirtas intensyviam Čekijos mokslą ir dalykų, kurioje studentai bus sėdėti universiteto stojamuosius egzaminus. Tai kodėl mes siūlome ateities menininkų dalykus, pavyzdžiui, meno, meno istorijos ar meno seminare. Dėl pretenduoja architektai mes taip pat siūlome aprašomojo geometrija, matematikos arba techninį piešinį.

Studijų srityse galima suskirstyti naudojant šį raktą: - Ekonomika dalykai - Praha-Hostivar, Poděbrady - techniniai dalykai - Praha-Hostivar, Poděbrady, Liberec - humanitariniai dalykai - Praha-Krystal, Poděbrady - Mokslas dalykai - Marianske Lazne - Meninė dalykai ir architektūra - Praha-Krystal - čekų kalba užsieniečiams - Praha-Albertov... [-]

Čekija Prague
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 - 1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba