Parengiamasis metų - kursas čekų kalba užsieniečiams

Metropolitan University Prague

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Parengiamasis metų - kursas čekų kalba užsieniečiams

Metropolitan University Prague

Be bakalauro, magistro ir daktaro laipsnio studijų programų, MUP siūlo intensyvius dviejų semestrų kursai čekų ar anglų, kurie skirti užtikrinti kuo sparčiau tobulinti mokinių kalbinius įgūdžius.

Kursai užtikrinti aukštos kokybės nurodymus ir yra daugiausia skirtas pareiškėjams, kurie norėtų lankyti universitetą studijų programas Čekijoje, kurie yra mokoma čekų ar universitetinių studijų programas anglų kalba tarptautiniu mastu.

Žinoma pabrėžia bendravimo metodą, ir ji dėsto profesionalūs kalbos instruktoriai. Per 30 savaičių nurodymu, dalyviai žinoma, bus toliau savo žinias apie pasirinktą kalbą iki tokio lygio, kad bus lengviau juos priimti į savo pasirinktą universitetą.

čekų kursas yra skirtas absoliučiais pradedantiesiems ir jos dalyviai išmoks suprasti žodžiu ir raštu čekų, naudoti Czech realaus gyvenimo situacijose tiek kalbos ir raštu. Be to, jie atras Čekijos kultūrą, istoriją, ir naujausios žinios.

anglų kalbos kursas prasideda maždaug ties A2 / B1 lygio (iš anksto tarpinė / tarpinė) ir yra skirta parengti dalyvius studijas anglų-mokė programas tiek Čekijoje ir kitur.

Sėkmingai baigę kursą, dalyviai turi galimybę įsigyti sertifikatą, patvirtinantį, kad pasiektą kalbos mokėjimo lygį, kuris gali suteikti jiems galimybę būti atleisti nuo įėjimas kalbos testai universitetuose.

Gradautes iš anglų kalbos kursus gali pasirinkti tarptautiniu mastu pripažintą Cambridge egzaminų oficialiai Kembridžo ESOL egzaminų centro surengtoje Metropolitan University Prahoje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Čekijos
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Spal 2019
Duration
Trukmė
1 metai
Dieninės
Price
Kaina
2,213 EUR
Suma turi būti sumokėta visa iš anksto
Locations
Čekija - Prague, Prague
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Spal 2019
Čekija - Prague, Prague
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla