pardavimo vertės (o ne kaina)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pardavimo vertės (o ne kaina) - pasiekti ir išlaikyti didelį našumo Pardavimai

Šis seminaras pristato alternatyvą konkuruoti kaina - tai padės jums sukurti sistemą, kurios pagrindinis tikslas identifikuoti ir pardavimo vertė per pardavimo procesas.


Nustatyti ir parduokite vertė per pardavimo procesas

Labai konkurencingoje pardavimų aplinka, polinkis varžytis dėl kainos kelia padidėjęs spaudimas maržas ir pelningumą. Pernelyg dažnai, pardavėjų, sunku atskirti savo bendroves nuo konkurentų jokiu būdu, bet kaina - bet kainų mažinimą yra prarasti pasiūlymas. Ši dilema yra su kuriais susiduria visi veiklos rūšys - tai, ar parduodant sudėtingų aukštųjų technologijų produktų, nematerialios paslaugos, arba individualios ir prekės produktus.

Šis seminaras pristato alternatyvą konkuruoti kaina. Jis siūlo vietoj to, sistema, nustatyti ir parduoti vertė per pardavimo procesas. Suprasti, kad tai padės jums praplėsti savo pardavimų portfelį, sukurti didesnį lojalumą iš esamų klientų, ir sukurti metodus, kurie panaikintų būtinybę sumažinti kainas.


Kas turėtų dalyvauti

Ši programa yra skirta prekybos žmonėmis su dviem ar daugiau metų pardavimų patirtis ir būtų ypač naudingas tiems šias funkcijas:

- Pardavimų Profesionalai
- Prekybos atstovai
- Sąskaitos Mašinistai
- Pardavimų vadybininkai


Pagrindiniai privalumai

- Parengti išsamų supratimą apie tai, kaip sukurti vertę pardavimo procesas
- Plėtoti unikalus klientas val ue pasiūlymai
- Tapti pardavimų specialistas, kuris finansiškai įrodo vertė
- Sužinokite, kaip sukurti ar pagerinti klientų lojalumą
- Sužinokite, kaip derėtis, naudojant vertės palyginti su kaina


Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2010

Apie mokyklą

Founded in 1920, the SMU Cox School of Business equips students with the skills, knowledge, and experiences they need to succeed in business. Major publications, including BusinessWeek, The Economist, ... Skaityti daugiau

Founded in 1920, the SMU Cox School of Business equips students with the skills, knowledge, and experiences they need to succeed in business. Major publications, including BusinessWeek, The Economist, Financial Times, Forbes, U.S. News & World Report and The Wall Street Journal rank SMU Cox among the top business schools in the nation and around the world. Skaityti mažiau