pamatus vadovavimas

Bendroji informacija

8 locations available

Programos aprašymas

Pagalvokite apie savo karjeros minutę. Gal turite samdyti teisę iš kolegijos turi būti projekto vadovas arba vadovo, gal dirbote savo kelią, o gal dirbote metus kitoje vaidmuo organizacijoje ir tik gavo skatinti.

Tačiau jūs turite, kur esate, esate ne tai.

Gal atėjo laikas pereiti nuo metu menedžeris - ir tapti lyderiu.

Pamatai Lyderystė naudoja patikrintus metodus, siekiant padėti jums kaip naujas vadovas pagerinti savo vadovavimo įgūdžius. Jūs gausite sąžiningai įvertinti savo vadovavimo stilių, - ir jūs sužinosite, kaip jūsų asmenybė ir kaip jums bendrauti padeda ar kenkia jūsų gebėjimą daryti įtaką kitiems ir spręsti konfliktus.

Be įvertinimo proceso, jūs išmoksite matyti save kaip kiti mato jus, gauti grįžtamąjį ryšį iš sertifikuotų KKM treneris ir savo bendraamžių. Ir sužinosite apie tai, kaip elgtis konflikto dalyvaudamas nufilmuoti problemų sprendimo vykdymo, kuri rodo, kaip sušvelninti galimus lakiųjų situacijose darbo vietoje.

Bene svarbiausia, mes Jus supažindinti su mūsų tyrimas rodo, kodėl vadovai šlaitų jų karjeros etape.

Mes padėjome daugeliui žmonių yra sėkmingos. Leiskite mums padėti Jums.

Rezultatai

  • Sužinokite, ką jūsų dabartinis vadovavimo privalumai, ką jūsų poreikius ir kaip jie gali paveikti jūsų grupės veiklą.
  • Sužinokite, kaip pagerinti darbo efektyvumą, suprasti, kaip žmonės bendrauja vienas su kitu.
  • Padidinkite savo supratimą, kaip geriausiai daryti įtaką kitiems - ir sukurti strategijas, valdyti konfliktus.
  • Nustatyti su kitais programos, kurios tuo pačiu metu savo karjerą tinklo.
  • Gauti 90 minutę vienas su vienu "grįžtamojo ryšio sesijos ir kurių patvirtintas KKM treneris padėti nustatyti aiškius tikslus ateityje.

Tikslinė auditorija

Naujai remiamai vadovų pradžioje savo karjerą, kartu su tais, su daugiau patirties, kurie turėtų naudos iš mokymo formuotis pagrindai.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Vadovavimas centras Creative (KKM) siūlo tai, kas niekas negali: išskirtinis dėmesys vadovavimo švietimo ir mokslinių tyrimų ir neprilygstamos patirties sprendžiant vadovavimo iššūkių asmenų ir organi ... Skaityti daugiau

Vadovavimas centras Creative (KKM) siūlo tai, kas niekas negali: išskirtinis dėmesys vadovavimo švietimo ir mokslinių tyrimų ir neprilygstamos patirties sprendžiant vadovavimo iššūkių asmenų ir organizacijų visame pasaulyje. Mes aprūpinti klientus apie tokius įgūdžius ir supratimą pasiekti daugiau nei jie manė įmanoma per kūrybinę lyderystės pasaulyje. &nbsp Kas yra kūrybinės vadovavimas? Tai gebėjimas mąstyti ir veikti peržengiant ribas, apriboti mūsų veiksmingumą. Kiekvienas vadovas ir organizacijos susiduria su kliūtimis, kurias sunku įveikti - nuo įmonių vadovų, su kuriomis susiduria komplekso pasaulinėje rinkoje pedagogams bando pakelti moksleivių pasiekimų į ne pelno organizacijų ir vyriausybės agentūrų sprendžiant ypatingos svarbos socialines problemas su stora biudžetus &nbsp KKM mano, kad šioms problemoms spręsti yra - ir beveik 40 metų mes padėjome klientams jais pasinaudoti per kūrybinę vadovavimas. Mes tikime, vadovai padarė, ne gimsta, ir kad jie gali keisti ir prisitaikyti. Mes manome, kad stipri tarpasmeniniai įgūdžiai, pagrįstas asmens atspindys ir savimonę, yra raktas į efektyvų vadovavimą. Skaityti mažiau
Grinsboras , Davosas , Kolorado Springsas , Briuselis , Sankt Peterburgas , Koledžo parkas , Elizos kalnas , San Diego + 7 Daugiau Mažiau