Pamatai Programa

University of New York in Prague (UNYP)

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Pamatai Programa

University of New York in Prague (UNYP)

fondas programa

programos tikslas

Šia programa siekiama pagerinti ieškovo anglų kalbos žinias, kuri yra reikalinga dėl priėmimo į UNYP gauti papildomos aukštąjį išsilavinimą. Šis kursas nelemia gauti bakalauro laipsnį.

Priėmimo

Pareiškėjai studentus, kuriems pasiektas rezultatas tarp 49 ir ​​69 iš 120 taškų per universitetą bandymas anglų įvykusioje UNYP (arba ją atitinkančią sumą kitų tarptautiniu mastu pripažintų anglų egzaminų, išvardytų žemiau, arba po patvirtinimo ir bylos vertinant akademinius patarėjas fondo programos ir patvirtinus rektorių), ir kurie atitinka visus kitus reikalavimus dėl įtraukimo į fakulteto valdymo gali būti sąlyginai priimti studijuoti į fondo programą.

Įtraukimas į programą

Vietą fondas programa yra priimamas atsižvelgiant į rezultatus, gautus iš studento TOEFL arba pirmiau institucinės testas anglų ir pagrįstą pasiektais tarptautiniu mastu pripažintas testas anglų kalba rezultatais. Kandidatai tada dedamas į vieną iš trijų lygių programą Fondo pasiektus rezultatus per žemiau balai.

fondas programa

Anglų, kaip antrosios kalbos, 2 lygis (ESL 2)

Ilgis: 1 pusmetis Darbo valandų skaičius klasei / savaitę: 9 (= 3 valandų gramatika, skaitymas trys valandos ir rašymas, klausymas tris valandas). Laukiami vidutinis valandų savarankiško darbo (pasirengimo, namų) 27 Galimybė UNYP programas gauti aukštąjį išsilavinimą: 3-4 kreditų per semestrą / 6-8 ECTS: Pasirinkite vieną (1) kursą iš žemiau pateikto sąrašo:

  • Įvadas į aukštojo mokslo (1 kreditas per semestrą / 2 ECTS)
  • Kompiuteriai ir programos (2 kreditai per semestrą / 4 ECTS)
  • Kolegijos Algebra (3 kreditai per semestrą / 6 LPS)
  • Skaitmeninė fotografija (3 kreditai per semestrą / 6 ETCS)
  • Įvadas į Piešimo ir dizainas (3 kreditai per semestrą / 6 ECTS)
  • Įvadas į tapybos (3 kreditai per semestrą / 6 ECTS)
  • Įvadas į kinų kaligrafijos (3 kreditai per semestrą / 6 ECTS)

Laukiami plėtros studijos: besąlygiška priėmimas į bakalauro programą ir / arba anglų kalbos kursas Pasirengimo sudėtis priklauso nuo pasiektų ne semestro pabaigoje rezultatus.

Vertinimo pareiškėjų nurodytas skaičius "pass" ir įvertinimas "nesugeba" studentų, pagrįstą pasiektais galutiniame tyrimo rezultatus dekanas (žr. Santrauka anglų kalba rezultatus). Įvertinimas "perdavimo" yra pasiekiamas, jei rezultatas pasiektas yra 72 arba didesnis.

Anglų, kaip antrosios kalbos, 1 lygis (ESL 1)

Ilgis: 1 pusmetis Darbo valandų skaičius klasei / savaitę: 15 (6 val gramatikos, 6 valandų skaitymo ir rašymo, klausymo tris valandas) Numatomas vidutinis valandų savarankiško darbo (pasirengimas, namų) 45 Galimybė UNYP programas gauti aukštąjį išsilavinimą : Nėra įvertinimas: kandidatai yra priskirti į "perdavimo" arba būklės "nesugeba" studentų remiantis pasiektais egzamino rezultatus dekanas.

procesas

Įtraukti į fondo programos studentas gali kartoti universitetą testą anglų kalba organizuoto į UNYP, kuris numato atskirti įvežimo procedūra UNYP mandagumo konsultantas fondo programą ar rektorius. Priklausomai nuo užsienio studentų skaičius gali būti ESL 1 klasės ir 2 sujungti į vieną, kad programa atvira visoms suinteresuotoms šalims.

Dalyvavimas UNYP taip pat taikoma fondo programą. Studentai, turintys daugiau nei didžiausio leistino unexcused nebuvimo iš bet kurios programos fondas galės užbaigti kursą lygio: Koledžas dekanas Studentų reikalų suteikti studentui vertinimas "nepavyko" ir jis negalės tęsti programą semestro metu. Kandidatai gali vėl stoti į tos pačios lygio į kitą semestrą žinoma.

Per reguliariajame sezone, kuri vyko egzaminą patikrina instruktoriai fondas programą arba universalinės narių priėmimo procedūra kalbos įgūdžius studentas per universiteto įėjimo bandymas anglų kalba organizuoto į UNYP ir / ar oficiali versija TOEFL testą. Remiantis šių tyrimų Studentų reikalų departamento preliminariai registrų (ar reguliuoti išankstinės registracijos) už kitą semestrą studentas, remiantis rezultatais, gautais atsižvelgiant į lentelėje išvardytiems kriterijams rezultatus (žr. Santrauka anglų kalba rezultatus).

Studentai, kurie nebuvo padaryti jį iš savo pradinę vietą per Fondo programos po du semestrus, arba negali dalyvauti dienines studijas, siekiant gauti aukštąjį išsilavinimą, net po 3 mėnesių tyrime, jie negalės tęsti savo studijas UNYP.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
University of New York in Prague (UNYP)

Paskutinį kartą atnaujinta September 27, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
1 semestras
Dieninės
Locations
Čekija - Prague, Prague
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Vas 28, 2019
Dates
Rugs 2018
Čekija - Prague, Prague
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Vas 28, 2019