Pamatai Žinoma teisės

Cambridge International Education Centre

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Pamatai Žinoma teisės

Cambridge International Education Centre

Teisė fondas kursai Cambridge

Tyrimas Kembridžo Melchior koledžo (CMC), ir su Cambridge International Education Centre (CIEC) pasiruošti teise susijusiais laipsnį. Prisijunkite prie mūsų mūsų 6 mėnesių programos Kembridže. Sėkmingi studentai gaus tiek mūsų 3 CMC / CPTK lygio diplomą įstatymo ir ATHE (Ofqual patvirtintas) 3 lygis diplomas įstatymo. Šie diplomai bus užtikrinti progresavimą daug teise susijusiais laipsnių Jungtinės Karalystės universitetų, įskaitant, pavyzdžiui, Southampton Solent universitete, universiteto Alytus universiteto Northampton, be kita ko.

Apie šią programą

Ši programa buvo specialiai sukurtas siekiant parengti ir aprūpinti studentus, ypač tarptautinius studentus, kurie ketina studijuoti pristatyto ir įvertinti anglų kalbos teisės laipsnį. Ji siekia sukurti teisinius anglų ir mokymosi įgūdžių, kurie kartu su teisinių žinių ir supratimo, yra taip svarbu, kad sėkmės universitete.

Gebėjimas argumentuoti, racionaliai, galvoti griežtai ir įtikinamai anglų kalba išreikšti save bus taip pat svarbu būsimai sėkmei studentams, kaip jų žinios apie teisės klausimais. Iš tiesų tai programa siekia aprūpinti studentus būti veiksmingos nepriklausomos mokiniai, galintys pasiekti ir naudoti teisinius dokumentus ir kitus šaltinius, nesvarbu įstatuose, dėklai, ataskaitas ar straipsnius.

Kembridžo tarptautinis švietimo centras (EBK) specializuojasi verslo ir vadybos, taip pat ir teisėsaugos susiję švietimui, jos pagrindiniai darbuotojai, turintys visame pasaulyje pripažintą akademinę ir leidybos profilį. IT partneriai su universitetais visame pasaulyje bendrai pristatymo ir akreditavimas kursus ir CIEC turi centrai daugėja miestų ir šalių.

Kurso struktūra

Diagramoje pateikti jums vienetų jums bus mokytis savo dviejų metų bėgyje per šešis mėnesius.

PROGRAMA DUOMENYS

Du terminai, kurių kiekvienas 11 savaičių, turi būti baigtas per 24 savaičių laikotarpį su dviejų savaičių pertrauka tarp jų.
Pradžios data: Galite pradėti nuo kiekvieno mėnesio pradžioje 2017
Užbaigimo data: Praėjus šešiems mėnesiams po to, kai programa prasideda
Įmoka: £ 9500
Vieta: Kembridžo
Šeimoje ar gyvenamuosius apgyvendinimą galima, jei reikia

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Registracija galima
Duration
Trukmė
6 mėnesių
Dieninės
Price
Kaina
13,950 GBP
Locations
Jungtinė Karalystė - Cambridge, England
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Registracija galima
Jungtinė Karalystė - Cambridge, England
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla