Pagrindinius pasiruošimo studijoms aukštojoje diplomas mados

Amsterdam Fashion Academy

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Pagrindinius pasiruošimo studijoms aukštojoje diplomas mados

Amsterdam Fashion Academy

Kursas: pagrindinius pasiruošimo studijoms aukštojoje diplomas Fashion

Tai įdomu parengiamasis programa yra skirta supažindinti jus su universaliu pasaulio mados. Tai padės jums sukurti įgūdžių, taip pat asmenines savybes ir požiūrius, kurie yra būtini, kai patekti į mados industrijoje. Mada fondas metais taip pat rengia jums vyksta studijuoti mados dizainą laipsnių lygiu Amsterdamo mados akademijoje.

Vienerių metų programa

Tai puiki galimybė studijuoti platų esminių įgūdžių, reikalingų projektuojant ir gaminant tiek mados ir tekstilės skatinamasis mados aplinkos Amsterdamo mados akademijoje. Jūs plėtoti savo portfelį ir įgyti realų supratimą apie profesinę darbo patirtį ir lūkesčius mados industrijoje. Žinoma visa tai derinama su mokymosi projektuoti ir gaminti savo drabužius ir tekstilės. Visos veiklos pagrindas dėl skolinimosi ir vizualizacijos įgūdžius pagrindas. Akivaizdu akademinė disciplina - kartu su teorija projektų - formuoja šią programą, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas intensyvaus mokymosi pagrindas.

Moduliai ir programos struktūra

  • Design metodai Mada ir tekstilė
  • Raštas kūrimo ir gamybos metodai
  • Tekstilė kūrimo ir gamybos metodai
  • Mada ir Tekstilė Pristatymas metodai
  • Kontekstinė poveikiui meno ir dizaino
  • Profesinė praktika

Kaip jūs studijuoti?

Jūs mokomi patyrusių dėstytojų, kurie yra entuziastingi ir skirta pareikšti iš geriausiai jums diapazone. Mūsų mokymo personalas dirba su jumis nuo tvaraus projekto darbus, kuri kuria savo įgūdžius, ir jie yra laimingi galėdami pasidalinti savo teorines žinias su jumis. Pramonė seminarai, paskaitos, gyvų projektus, išvykas ir vizitai yra visi programos dalis. Jūs dirbate dėl techninių ir dizaino projektai, moksliniai tyrimai, įskaitant parodų ir vizitų muziejų, dizaino kūrimo, drabužių gamyba, mados iliustracija ir pateikimo įvairovė. Tai vienerių metų programa padeda jums sudaryti portfelį taikymo studijų programą mados dizaino.

Ką jūs galite padaryti, kai ši programa?

Baigęs šią programą, galite pereiti studijuoti mados dizaino, rinkodaros, prekybos, žurnalistikos ir tekstilės dizainas laipsnio programą.

Amsterdamo mados akademija yra nevyriausybinė ir ne nefinansuojamų institutas. Mes galime priimti tik studentus su ES pasu.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
1 metai
Dieninės
Price
Kaina
9,750 EUR
Locations
Olandija - Amsterdam, North Holland
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Olandija - Amsterdam, North Holland
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla