pagrindai vadovavimas

London Business School

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

pagrindai vadovavimas

London Business School

Programos apžvalga
"Kodėl turėtų kas nors vadovauja jums?"

Pagrindai Lyderio tiria šešių reikalauja lyderystės ir kaip pagrindinę vadovavimo įgūdžių galima išmokti ir taikyti. Intensyvus penkių dienų lyderystės programa nuves jus nuo asmeninės matmenys savo vadovavimo stilių ir galimybes per organizacinės matmenys kurių keisti ir formuoti verslo kultūrą.

Pasitelkiant išsamią 360 laipsnių grįžtamojo ryšio tyrimas, jums ištirti savo gebėjimą būti veiksmingos lyderis. Sužinosite, kur sutelkti savo jėgas, siekiant daryti didesnę įtaką biure. Ir svarbiausia, jūs suprasite, kur Jūs galite veikti užtikrintai, žinant, kur kolegos pamatyti savo stipriąsias puses, kaip lyderis.

Šio vadovavimo programos pabaigoje jums bus paruoštas naudoti naujus įgūdžius įgijote spręsti būsimus sprendimus su naujos kiek pasitiki ir tikrumą.

Turinys

Kodėl turėtų kas nors vadovauja jums? Tai paprastas klausimas, bet vienas, kad vadovai dažnai sunku atsakyti. Jei Jūs klausiate vadovų, ką jie rasti labiausiai sunku ir sudėtinga dėl jų darbo, labiausiai paplitusių ir sąžiningas atsakymas yra "žmonės". Sėkmė šiandien ir rytoj bus vis labiau priklauso nuo jūsų gebėjimą pritraukti žmones sekti paskui tave, ne, nes jie turi, bet todėl, kad jie nori.

Tai vadovybės plėtros programa analizuoja šešių reikalauja lyderystės ir kaip pagrindinę vadovavimo įgūdžių galima išmokti ir taikyti.

  • Šešių reikalavimų vadovavimas
  • Suprasti save
  • Energijos kiti
  • Įjungus keisti
  • Statyba komandos
  • Bendravimas kryptis
  • Užprogramavimas PagalbaVisapusiškas mokymosi patirtis


Tai vadovybės plėtros programą yra pastatytas aplink konkrečių atvejų tyrimus, gebėjimų kūrimo patirtimi ir grįžtamuoju ryšiu; sužinosite, ko reikia norint būti
išimtiniais lyderis. Dar svarbiau, kad šis lyderystės plėtrai programa alsuoja galimybes galite patirties šioje gyvenimą. Jums bus užginčyti tiek dėstytojų ir bendraamžių apie programą ir paskatinti atidžiai ištirti jūsų asmeninių gebėjimų ir dabartinės mąstyseną.

Pasitelkiant išsamią 360 laipsnių grįžtamojo ryšio tyrimą, jums bus ištirti savo gebėjimą būti veiksmingos lyderis, mokymosi, kur sutelkti savo energija turi didesnę įtaką biure. Jūs taip pat sužinoti, kur galima veikti pasitikėjimo, padėjo atskleisti kai kolegos pamatyti savo stipriąsias puses, kaip lyderis.

Tikslinė auditorija

Lyderystės programa Essentials yra skirta tiems, kurie lyderio pozicijų, kurie ieško patarimų ir įkvėpimo, kaip toliau plėtoti ir tobulinti savo veiklą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rgp 2019
Duration
Trukmė
5 dienų
Ištęstinės
Price
Kaina
5,450 GBP
Locations
Jungtinė Karalystė - London, England
Pradžia : Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rgp 2019
Jungtinė Karalystė - London, England
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla